cinlerin isemesi

Ü

Üye silindi 58480

Bence cok acımasızca yazılmıs gibi geldi.

Acimasiz degil @Çetin
Bak etrafina, bosanmalar artti. Aldatmalar 20 kat artti. Asklarin, iliskilerin ambalajli gida gibi tuktim hizina bir bak.

Toplumun ortak sorunu su :
Yap et, sonra basina gelenlerin, once bir dusunce sonra bir amel ile sonra da bir aliskanlik ile oldugunu kabul etme. E olmaz.

Su forumdaki insanlar (erkekleri ele alalım) yazsınlar bakalım hiç akıllarından iş arkadaslarını kuzenlerini arkadaslarının karılarını gecirmemisler mi. Var mı öyle bir mübarek?

Sonra, bereketim kacti, is bulamiyorum, karim beni istemiyor, zikir verin buyu verin dua verin.

Bu insan doğası bir kere. Kadın psikolojisini bilemem ama erkek geçirir aklından

Kadini erkegi yok, Imtihandir o. Cazibeye kapilabilirsin. Asamazsan zaafin olur. Asarsan yukselirsin. Asabilecekken asmamayi tercih etmek lanetin olur ama. Anlamazsin.

Ü

Üye silindi 58480

Sexte zirve vardir. Oraya ulastiginda tum kaygilarin duser, kimliklerin duser, oldugunu sandigin kisi de duser, oldugun kisi de. Geriye sadece kutsal bir kosmos bilinci kalir. Sen o bilince hayvan olarak ciktiysan, baskasinin bedenini mindar ederek ciktiysan, baskasinin sex ceperine tutunarak ciktiysan oradan hicbirsey alamadan yeniden 2b ye curuk elma gibi dusersin. Ama oraya Hz. Insan olarak ciktiysan orgazm denen oroganik enerji ile yuklenirsin. Parasutle iner gibi aydinlanarak inersin.

Ben sex konusunu da cok anlattim. Toplumun sex anlayisi da cok fana bozuldu.

Aisling

Kayıtlı Üye
Konu çişten, adeta cigarette after sex'e nasıl bağlanmış hayretle okudum. Neyyyyse.
Ayrıca, konu sahibi içinde, etraf milleti arka odalarda ellemeye, mıncıklamaya çalışan hoca bozuntusu dolu. Yapmayın lütfen, tanrı aşkına. Sizin gibi aklı karışık insanların akıllarını iyice karıştırıp, olmayan şeylerle itham edip, para koparmaya çalışıyorlar. Hoca hiç bir şeyi yok der mi? Nasıl para koparacak yoksa? Konu altında kendii anlatıp duran, sonrada bir işe yaramadan giden boş yorumcuları hiç sevmem. Amma velakin burada kendimden örnek vereceğim. Ben aylarca panik atak teşhisi ile beni saatlerce fil gibi uyutan ilaçlar kullandım. Sakinleştirici. Ama bana kalırsa uyuşturucu. Beni uyuşturuyordu. Duygularımı, canlılığımı benden söküp aldı o anti depresanlar. Ben de zor süreçlerden geçtim. Kimseye anlatmadım altında yatan sebepleri. On altı yaşımdan, on sekiz yaşıma kadar ailede olmayan kavgalar arşı alaya çıktı, aile bireylerim üzerime geldiler. Üzerimizde kara bulutlar vardı. Ben bir yandan anti depresanlar yüzünden mutsuz bir robota dönüşmüştüm. Bırakın orada burada gölgeler görmeyi, alenen cismanieşmiş halde korkunç şeyler gördüm. 2017 yılının, ekim ayında annemle kavga ettiğimiz, ve annemin beni babamla tehdit ettiği bir gün, ben uzanıp elime ekmek bıçağını aldım. O an saplayabilirdim biliyor musunuz? Halk arasında, cinnet denen o şeyin eşiğine gelmiştim. Burada bulunan insanların zor yaşam şartları, acı yaşamları, berbat anıları var. Birbirimizi buluyoruz, bizimle aynı yaralara sahip olanları. Ben o günden nasıl kurtuldum biliyor musunuz? Elime bıçağı aldığım an, ben taş kesildim. Hareket edemedim, bağırışımı çok uzaklardan duydum. Birini ya da bir şeyin beni, o deliliğin eşiğinden o an kurtardığına yemin edebilirdim. Siz teslim olursanız, size uzanacak pençeler her daim bir adım ötenizde. Sizi anlıyorum, emin olun çok iyi anlıyorum. Bunları yazmak, bu satırları benim için o kadar zor ki size anlatamam... Şimdi yirmi yaşındayım. Bazen hala ufak "ce-eeee" lere maruz kalıyorum. Ama o deliliği bir daha yaşamak? ASLA. Gücü vermeyin, o sizin. Kimse siz izin vermedikçe hakimiyet kuramaz üzerinizde. Ben bunu çok acı tecrübe ettim. Fakat ben, o falan hoca, bu filan hoca diye koşturmadım. Kimseyede söylemedim bir şey. Bu benim, çilemdi. Doldurdum hala dolduruyorum. Tekamülümde onlarda varsa yapacak bir şey yok. Küçükken cahil anneciğim yüzünden, bir hoca bozuntusunun tacizine uğramıştım. Kısacası, biri gelip o felan adam, kadın şunu bunu yapabiliyor derse, elinizi yağlayıp güzel bir.... o misal yani. Hayatınıze girip, bir güzel bozuk ruh sağlığınızı dahada bozup, para koparıp defolup gidiyorlar. Adamın dediği şey zaten ele vermiş, giripte bir şey öğrenme demiş açık açık. Girin, sorun. Aramıza gelin, öğrenin. Siz yalnız değilsiniz, tek değilsiniz. Bizler buradayız. Ve tek bir şey söyleyip bitireceğim. Hepsi değil - kötücül olanlar- sizin güvensizliklerinizden, suizanlarınızdan, öfkenizden, nefretinizden beslenip, sızarlar içeri. Bu gibi negatif duyguları körüklerler. Ailenizle ve kendinizle kavgalı olmayın. Sevin, sevilin. Sevginin olduğu yere kötüler giremez. Kapılarınızı kilitleyin.

Aisling

Kayıtlı Üye
Kurtuluş sevgideydi, her zaman öyleydi.
Affetmeyi denedim, sevmeyi. İşte o zaman o kabuslar bitti. İyinin ve güzelin olduğu yerde güzel rüyalar vardır.
İkinci olarak, tepki göstermemeyi, meyletmemeyi öğrenin. İnsan meraklı bir varlık, araştırın evet ama meyletmeyin. Kapınızı kimseye açmayın. Tıklar tıklar giderler.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
yattiginiz yatakta siradisi birsey varmiydi? koku ,renk veya enerjisel bir tuhaflık ,pislik sezdiğiniz /hissettiğiniz oldu mu?

Aisling

Kayıtlı Üye
O zaman bi basini bi sonunu okumussun.

Hee hatırladım unutmuşum. Neyse.
Üye sebebi anlaşıldı anne babaya büyü yapılmış dedi. Bunun sonucu belli bir tacize maruz kalmış. Yanı bu olayda mazlum.
Sen ise konuyu nerden tuttun sekse bağladın anlamadım. Bir de üstüne üstlük başkalarını hayal edersen koruman düşer gibi bir şey demişsin. Ee nereden bakarsam kendi kafanda senaryo kurup, buna göre yaftalamışsın. Yanı olayın sorumlusu, suçlu üyenin kendisi mı? Yorumlarına baktım milleti hayal ediyorum ya da cenabet geziyorum falan dememiş. Nerden vardın bu sonuçlara beni aydınlatır mısın çoook rica ediyorum. Brezilya dizisi yazmışsın sanki hahahah ?

Ü

Üye silindi 58480

* Musallatların ve aşık cin vakalarının temelinde bastirilamayan, doğru kaynağa akıtılamayan cinsel dürtüler yatar. Neden? Çünkü nefsin zirveye varmak için herseyi mubah sayar.

* O zirve anı için ruhunu satar misin dese evet der o 5 saniye için. Bu yüzden de yukarıda yazdım Hz. İnsan olarak bilinçli bir şekilde zirveye ulașılır.

* E cinler de kıpkırmızı hale gelen kök çakranın istikrarsız frekansini görürler kendi alemlerinde. Önlerine yem dökülmüş tavuk gibi üşüșürler ve bilincsizlik halini fırsat bilip girerler içine. Auran düşmeden de vaka haline gelmezsin. Bu yüzden insanlar kendilerini 3 - 5 yıllık alışkanlıkları dolayısı ile sorgulayamiyorlar.

Bana ne kim kimi isterse düşünsün ?

* Ben ayetler konuşuyorum :
Şeytan onların çocuklarına ortak olacağım der. Bu cinsellikteki üst boyut tabakasını delmek ile olur. Aramızda bu yüzden hannas var. Cin - insan karışımı varlıklarla yaşıyoruz artık.

Ü

Üye silindi 58480

Sen merak ede ede benim bunu nerden bildiğimi mi merak ettin? ???

Bence zekanı dar alanda kullanma.

İbisu

Kayıtlı Üye
* Musallatların ve aşık cin vakalarının temelinde bastirilamayan, doğru kaynağa akıtılamayan cinsel dürtüler yatar. Neden? Çünkü nefsin zirveye varmak için herseyi mubah sayar.

* O zirve anı için ruhunu satar misin dese evet der o 5 saniye için. Bu yüzden de yukarıda yazdım Hz. İnsan olarak bilinçli bir şekilde zirveye ulașılır.

* E cinler de kıpkırmızı hale gelen kök çakranın istikrarsız frekansini görürler kendi alemlerinde. Önlerine yem dökülmüş tavuk gibi üşüșürler ve bilincsizlik halini fırsat bilip girerler içine. Auran düşmeden de vaka haline gelmezsin. Bu yüzden insanlar kendilerini 3 - 5 yıllık alışkanlıkları dolayısı ile sorgulayamiyorlar.

Bana ne kim kimi isterse düşünsün ?

* Ben ayetler konuşuyorum :
Şeytan onların çocuklarına ortak olacağım der. Bu cinsellikteki üst boyut tabakasını delmek ile olur. Aramızda bu yüzden hannas var. Cin - insan karışımı varlıklarla yaşıyoruz artık.
zaten karışım değil miydik cennetten düşmemize sebep olan olayda öyle anlatmıştınız

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@dennise melezleri anlamanın bir yolu var mı.. Ne gibi farklı özellikleri olur?

Ü

Üye silindi 58480

6. Hisle anlarsın anca. O da senin tekamül etmișlik seviyeni bağlar. Hüküm veremezsin ama. Herkez kirlenip arinabilir. İman ve para kimde bilinmez.

Ama zinanın arttığı, boşanmaların ve aldatmaların arttığı bu ahir zamanda cinler artık hapsedildikleri yerden serbest bırakıldılar o malum ezoterik örgüt tarafından.

Hz. Süleymanın hapsettigi boyuttan önce kralları çekilip çıkarıldı rituellerle. Şimdi de akın akın cin saganagı başladı.

Zaten Hz. İsa bir üst boyutta tutuluyor. Kozmik bir satranç oynanıyor 7b de. Ve İsa as da son bir dünya krallığı için gelecek. Ama once yollarda sex yapmaya başlayacağız. Radikallik adı altında. Tüm ahir zaman kademe kademe plana göre işliyor.

Aisling

Kayıtlı Üye
Evet ettim. Ne var, göze batıyor?
Yine soruma cevap olmamış ki, aynı telden çalmışsın yine. Üye yazdıklarının hiçbirini söylememiş sen nereden çıkardın dedim? Ayrıca, varlıklar hakkında bu engin bilgilerinin kaynağı nedir ? Çok kesin konuşuyorsun genelde yorumlarında. Kesinlik varsa kaynak da sağlam olmalı.
Zekâmı dert etme sen. Çok çeşitli alanlarda kullanıyorum. Gözüme batan bir şey olursada açık açık soruyorum.

Ayrıca üslubunu beğenmiyorum. Alttan laf soktuğunu, anlamadığımıda sanma.

Aisling

Kayıtlı Üye
Flood...
Biliyorsun demedim, nereden atıyorsun (yafta) dedim çoook sayın dennise. Söylemediğim şeyleri söylemiş gibi gösterme lütfeeeen :)

Ve konuya eğilelim şahıslara değil. Ad hominem basit numara gerek yok. Bunlar için fazla bilgesiniz. Dar alanınıza giriyorum ama affedin lütfeen :)

Sen merak ede ede benim bunu nerden bildiğimi mi merak ettin? ???

Bence zekanı dar alanda kullanma.