Cinlere hakaret etmek

NaBe

Kayıtlı Üye
Eskiden cinlerden aşırı korkardım cin denildiğinde gözlerimi kapatıp beklerdim sonra cin çıkarma gibi bir olayın içerisine girdim o günden sonra yanımda yakınımda cin olduğunu hissettiğimde ona karşı hakaret ediyorum ve rahatlıyorum ve şuana kadar negatif bir etkisini görmedim bişeyler hareket ettiğinde kendiliğinden su açıldığında hakaret edip dalga geçiyorum bunun sonucu kötü olabilirmi?
Kardeşim şöyle açıklık getireyim..

Cin musluk acamaz ışık kapatamaz şu filimlerin etkisinden kurtulun ilk önce

+ Sizlere öyle vesvese verebilirler fiziki etkenleri yoktur

+ Var olanları varmı elbet var ama bunlar cin değil.. cin güçlü bir varlık değil suffi olanlarıdır genelde İfrit ise senin alanına girmiş ise ona istediğin kadar hakaret et :) kurtuluşun kolay kolay olamaz ondan...

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Kardeşim şöyle açıklık getireyim..

Cin musluk acamaz ışık kapatamaz şu filimlerin etkisinden kurtulun ilk önce

+ Sizlere öyle vesvese verebilirler fiziki etkenleri yoktur

+ Var olanları varmı elbet var ama bunlar cin değil.. cin güçlü bir varlık değil suffi olanlarıdır genelde İfrit ise senin alanına girmiş ise ona istediğin kadar hakaret et :) kurtuluşun kolay kolay olamaz ondan...
Benim kapıya bile vuruyorlar?
Işığı acip kapatıyorlar
Hatta gözümün önünde gece 3 de , kalemligi hava da bile parçaladı artık neye kızdı bilmiyorum bi çocukla sevgili olmak istiyordum o gün (zaten olmadi da)
Bilmiyorum cin yapamaz diyorsun ama yapıyor bundan eminim

TheGreatPanGod

Kayıtlı Üye
Işığı acip kapatıyorlar
Hatta gözümün önünde gece 3 de , kalemligi hava da bile parçaladı artık neye kızdı bilmiyorum bi çocukla sevgili olmak istiyordum o gün (zaten olmadi da)
cin olduğunu nerden biliyorsunuz çok afedersiniz de sadece cin yok varlık olarak.İletişime geçin bakalım kalemi bile parçaladığına göre konuşur sizle diye tahmin ediyorum.

Berliner

Kayıtlı Üye
cin var cin var, bizim kültürümüzde maalesef cin deyince tek varlık anlaşılıyor, ama aslında cin görünmeyen , bilinmeyen alemden gibi manaları karşılamakta arapçada.

malumunuz Kur'an da Neml 39 da " ıfrîtun minel cinni " olarak geçer yani Türkçe manası cinlerden bir ifrit olarak çevrilir ki bu ifrit "Sen, makamından kalkmadan önce onu sana getiririm. Muhakkak ki ben, ona (onu gerçekleştirebileceğime) kuvvetle eminim." dedi. diyor ayetin devamında. Yani fiziksel dünyaya etki etmeleri mümkün. Ama hepsi edebilir mi ? Hepsi her koşulda böyle etkilere sahip mi ? Orası tartışılır.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
cin olduğunu nerden biliyorsunuz çok afedersiniz de sadece cin yok varlık olarak.İletişime geçin bakalım kalemi bile parçaladığına göre konuşur sizle diye tahmin ediyorum.
Ne diyeyim ??? Cin arapçada bilinmeyen örtülü anlamına gelir. Ben zaten varlığa bilinmeyen diyorum
Afedersiniz de o işler öyle ha deyince olmuyor.
Ne olduğunu bilmiyorum.

Cyrus

Kayıtlı Üye
Işığı acip kapatıyorlar
Çok defa evdeyken musluk açıldı kapandı bende eminim

Hasvili

Kayıtlı Üye
Kimi esyayi hareket ettiremez, kimi de musluk lamba falan acamaz demis ama, cins ve guclerine gore her halti yerler. Guclu bir varliksa lambada acarlar, muslukta acarlar esyayi istedikleri yerede gotururler.
Yasadigim bir olayi anlatayim. Arkadaslarla piknik yaparken perili bir arkadasim yemek yerken saatini cikartmis kenara koymustu. Hava biraz serin, uzerimdeki montumun onunu bile acmadim ve icindeki gizli cebi benden baska bilen yok. Piknik sonunda, donus yolunda arkadasim saatini orda unuttugu soyledi. Biz geri donup alalim derken gerek yok birazdan getirirler demisti. 1 dk gecmeden bana saatim geldi ve sende demisti. Butun ceplerime baktim ve saat yok. Bana senin bildigin cebine bak dedi ve montumun gizli cebinden saat cikmisti. Peki maddeyle oynayamiyorlarsa o saat nasil montumu bile acmamisken gizli cebime geldi? Sadece bunlarla kalmadi. Yeri geldi sofrada actilar, besmelesiz de yedirmediler. Kiymetli madenlere kadar getirdiler. Bunun gibi yuzlerce ornekle birebir karsilastim.

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Kimi esyayi hareket ettiremez, kimi de musluk lamba falan acamaz demis ama, cins ve guclerine gore her halti yerler. Guclu bir varliksa lambada acarlar, muslukta acarlar esyayi istedikleri yerede gotururler.
Yasadigim bir olayi anlatayim. Arkadaslarla piknik yaparken perili bir arkadasim yemek yerken saatini cikartmis kenara koymustu. Hava biraz serin, uzerimdeki montumun onunu bile acmadim ve icindeki gizli cebi benden baska bilen yok. Piknik sonunda, donus yolunda arkadasim saatini orda unuttugu soyledi. Biz geri donup alalim derken gerek yok birazdan getirirler demisti. 1 dk gecmeden bana saatim geldi ve sende demisti. Butun ceplerime baktim ve saat yok. Bana senin bildigin cebine bak dedi ve montumun gizli cebinden saat cikmisti. Peki maddeyle oynayamiyorlarsa o saat nasil montumu bile acmamisken gizli cebime geldi? Sadece bunlarla kalmadi. Yeri geldi sofrada actilar, besmelesiz de yedirmediler. Kiymetli madenlere kadar getirdiler. Bunun gibi yuzlerce ornekle birebir karsilastim.
Bunu okusun NaBe.
Öyle ya eminim yapıyorlar maddeye dokunduklarindan eminim
Geçen tuvalete girdim söylemesi ayip
Birden kapıdan görüyorum zaten siyah bi gölge gecti kapı camından gördüm, sonra kapıya vurdu o sırada ben zaten hatta kişi zaten hissediyor onların yaptığını kapuyibactjm baktim kimse yok
Ama Anladim onlar.
Sonra kapiyi kapatacakken karşıdan çektiler.
Gözünün önünde yastık havaya kalktı
Ve gerçekten bazı musallatlilar diyor soule esyamkayboldu
Bakin ben bi gün okula gidemedim etegimi saklamışlardı sonra akşam aynı yeri defalarca bakmama rağmen aynı yerde buldum eteği.
Benim bi ilacım vae onu kullanmazsam hicbi türlü uyuyamam azap gibu olur gece bi gün koyduğum yerde bulamıyorum ama eminim, sonra artık yalvardım geri getirin diye bi baktım dolabın icinde. Halbuki yüzlerce gidip gelip bakmistim oraya.
Neyseki Allah tan vicdan yapip getirmişler)
Bunların çokça örneği vardır.
Ama net kesin konuşuyorsunuz ya böyle uyuz oluyorum..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Benim cevşenimi saklamışlardı.. birkaç gün sonra buldum. Cevşenin zinciri defalarca kopmuştu. Hepsi değildir ama bazıları eşyaya etki edebiliyor.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Biz 3. Boyuttayız dolayısıyla diğer tüm yukarı boyuttakiler bize müdahale edebilir.
Eşyaları kaybediyorlar,saklıyorlar,geri getiriyorlar,sizin dış görünüşünüzü millete başka gösteriyorlar,siz iyi birşey yapsanız bile yanlıs anlasılmanızı sağlıyorlar. Cep telefonları ile çok oynuyorlar, uygulama yükleme , silme,kayıt oynatma neler neler yapıyorlar.
Eski isyerimde tuvaletler sensörlü idi kapı kapalı içerde kimse yok ama ışıklar yanıp sönüyordu. İçerisi boşken olması mümkün değil.Gece uyurken kapalı ısıtıcıyı sonuna kadar açıp beni sıcaktan bunaltıp uyandırıyorlar evde kimse yok ısıtıcıyı kim açtı. Beni gece yarısı dürtüp uyandırmalarını demiyorum bile..
Telefonumda bir kayıt vardı,yanımdaki birinin duymasını istememiştim. Defalarca telefon tam kapalı olduğu halde kaç kere kaydı açtılar defalarca kapadım ama herseferinde o kişi duysun diye açtılar,en sonunda kaydı sildim. Hediye yüzüğümü salonda çaldılar,tepem attı zira bu kaçıncı altın takımın gitmesiydi.Agzıma geleni söyledim ,o yüzük gelecek başka yolu yok dedim. Bir ay sonra çamaşır makinesinin içine attılar. Hani salon hani mutfak bir ayda kaç kere çamaşır yıkandı.Daha bir dünya sayarım,o eşyaya müdahale edemez diyenler halt yemiş,gözümüzün önünde kaç kere havada eşyalar yok oldu.Daha sokak kapısını açıp girenleri demedim bile,bir bende görmüyorum yazdıklarımın hepsi sahitli ,hadi ben uyduruyorum benimle gören herkese ne oluyor.

Suleymanyvs35

Kayıtlı Üye
Onlarla dalga geçmek türkçe olmuyor malesef :) Onlara eziyet çektirip yanından uzaklaşmasını sağlamak bazı dua ve ayetlerle oluyor
AH be malesef yanlış bilgiye sahipsiniz herkes bi çoğu bu konuları merak ediyosanız araştırma yapmayın gidin 3. gözü açık olan birisi tanışın gücünü iyimi kötümü öğrenin iyi gözleyin kötü düşünmeyin onun için bunu farkeder öğrenin hiç bişey bilmiyorsunuz bazı insanlarda ruhu milyon yaşında onları hükmede onlarla yaşayan yığınla insan var dikkat edin yanlış bilgilendirmeyin

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Biz 3. Boyuttayız dolayısıyla diğer tüm yukarı boyuttakiler bize müdahale edebilir.
Eşyaları kaybediyorlar,saklıyorlar,geri getiriyorlar,sizin dış görünüşünüzü millete başka gösteriyorlar,siz iyi birşey yapsanız bile yanlıs anlasılmanızı sağlıyorlar. Cep telefonları ile çok oynuyorlar, uygulama yükleme , silme,kayıt oynatma neler neler yapıyorlar.
Eski isyerimde tuvaletler sensörlü idi kapı kapalı içerde kimse yok ama ışıklar yanıp sönüyordu. İçerisi boşken olması mümkün değil.Gece uyurken kapalı ısıtıcıyı sonuna kadar açıp beni sıcaktan bunaltıp uyandırıyorlar evde kimse yok ısıtıcıyı kim açtı. Beni gece yarısı dürtüp uyandırmalarını demiyorum bile..
Telefonumda bir kayıt vardı,yanımdaki birinin duymasını istememiştim. Defalarca telefon tam kapalı olduğu halde kaç kere kaydı açtılar defalarca kapadım ama herseferinde o kişi duysun diye açtılar,en sonunda kaydı sildim. Hediye yüzüğümü salonda çaldılar,tepem attı zira bu kaçıncı altın takımın gitmesiydi.Agzıma geleni söyledim ,o yüzük gelecek başka yolu yok dedim. Bir ay sonra çamaşır makinesinin içine attılar. Hani salon hani mutfak bir ayda kaç kere çamaşır yıkandı.Daha bir dünya sayarım,o eşyaya müdahale edemez diyenler halt yemiş,gözümüzün önünde kaç kere havada eşyalar yok oldu.Daha sokak kapısını açıp girenleri demedim bile,bir bende görmüyorum yazdıklarımın hepsi sahitli ,hadi ben uyduruyorum benimle gören herkese ne oluyor.
Abicim/Ablacim sendekiler ifrit mi ?
Kapıyı nasıl çalıp insan şeklinde mi geliyorlar
Vay be

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Ben ifrit,cin ,şeytan tabirlerini kullanmıyorum. Üst boyutun karanlık varlıkları diyorum,4,5,6. Boyuttanlar. Kapıyı çalmadan açıp giriyorlar. Bir kaç kere oğluma da olmuş ,bahçede köpek havlamadıgı için eve bizden birileri girdi sanmış,seslenmiş kimse ses vermeyince kalkmış bakmış kimse yok. Bana demesi anne gerçekten evin içinde birileri geziyordu oldu. Zira bende aynı şeyi düşünmüştüm,odalarda gezen birilerini hissedince köpek yabancıya havalar bizden biri geldi sanmıştım ama kimse yoktu ,sadece varlığı hissediyorsun.
Annem ölüm dösegindeyken bana bugün iyiyim git biraz uyu demişti, aylardır tek başına gece gündüz uykusuz ben bakmıstım o gün sonkez konuştuk bana senden razıyım sende hakkını helal et demişti sonra da beni zorla uyumaya gönderdi ne kadar uyudum bilmiyorum kapı çaldı delikten baktım,yüzünü saklayan krem rengi eşarp , kırmızı Hırka siyah eteği olan bir kadın vardı kapıda , açtım yok oldu, aşağı, yukarı baktım yoktu,balkondan baktım çıkmadı apartmandan,bende anneme gittim su istermisin dedim baktım ölmüştü. O kadın annemin öldüğünü bilmem için beni uyandırdı diye düşünüyorum, gördüğüm tek bedenlenmiş eterik varlık oydu. Diğerlerini hissediyorum sadece.

berksurucu

Banlı Kullanıcı
mesela ben eve yanlızken herhangi bi tarafa bakıp "hayırdır bilader, bi mevzumu var" diyorum... maksat onları gördüğümü sanıp tribe girsinler...

star53

Kayıtlı Üye
Ben "Aranızda takılın, aylık kiramı da kedilerime sahip çıkarak ödeyin" diyorum. Sanırım iki taraf da memnun.