Cinlere hakaret etmek

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Başlığı okudum yazıları pek okumadım ama ne gerek var hakarete güzel kardeşim ???felak ve bas okusan en büyük hakarettir onlar için

Ceydacan

Kayıtlı Üye
Sizler cinleri demon evil nasıl görüyorsunuz ben bugüne kadar görmedim

Ü

Üye silindi 58480

Bir insana hakaret edilerek; genellikle onun modunu bozup enerjisini kesmek, calmak, bloklamak, sindirmek hedeflenir. KArsi tarafin enerjisi degismezse, ya da bunu kendi enerjisini yukseltmek icin kullanabilirse de sizin enerjiniz otomatik olarak desteksiz kalir. Bu da davranisinizin ozguvensiz kalarak kendi enerjiniz ile kumar oynayip kaybetmek ve oz-bozguna ugrama olarak size geri yansir.

Cinlere hakaret etmek ise bunun daha belirgin olanidir. Cinlerle baglantisi olan insan onlara hakaret ederse ustlerine isemis gibi olur. Cunku hakaret duygusal bir ofke ile yapilirsa onlarin canlarini yakar ve dikkatlerini ceker.

Cinlerden, yani seytandan Allaha siginilir. Yani kanal zaplamasi yapilarak telepatik bag kopartilir. UStlerine gidilirse illa yakalarlar.
Ayriyetten tekamulunun basinda olan kisi hakaret ettigini sanarak belki de coktan icindeki cinlerin onu delirtiyor oldugunu anlamayadabilir.

Hersey hangi levelde olgugunuza gore degisir. Ustlerine gidilirse resmen ben burdayim enerjin tanrinin istedigi gibi degil gel beni carp demek olur.

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Eskiden cinlerden aşırı korkardım cin denildiğinde gözlerimi kapatıp beklerdim sonra cin çıkarma gibi bir olayın içerisine girdim o günden sonra yanımda yakınımda cin olduğunu hissettiğimde ona karşı hakaret ediyorum ve rahatlıyorum ve şuana kadar negatif bir etkisini görmedim bişeyler hareket ettiğinde kendiliğinden su açıldığında hakaret edip dalga geçiyorum bunun sonucu kötü olabilirmi?
Bu asi tavrınız tam tersi hoşlarına gider. Dikkat Ediniz ne seviniz ne de nefret ediniz
Vesselam