Cinler internete fal anlamı mı koyuyor?

Duygu09

Banlı Kullanıcı
İster internetten, ister kitaptan, ister bı tarafinizdan uydurun yorumları, değişmez. Karşınızda kahve içen insan size fal bslaktirma niyetiyle içerse, fincandaki işaretler sizin anlayacağınız işaretler olacak. İşaretlerin yorumları nereden aldığınız önemsiz.

Biri diğerine engel değil. Doktorlar, öğretmenler sırf iyilik olsun diye işlerini bedavaya yapsın o zaman.
Semavi dinlerin inancı bunlar. Para kötüymüş. Para sadece bir araç. Kötü veya iyi olan insan. Enerji korunumu kanunu biliyorsunuz dur. Falcının fal baktiran için harcamış olduğu enerjinin karşılığı olmalı. Kim verecek karşılığı? Allah mı? Allah yerine fal baktiran verse? Para çünkü enerji aktarımı için güzel bir araçtır. Hem İslam'da günah fal baktırmak.

Hangi inanca göre bu inanış?
Yetenek kirlenme nasıl birşey oluyor?

Maalesef sahtekar çok, ve bu iş sahtekarlığa çok musagit. Ama para vermediginiz zaman bilin ki karşılığında başka bir şey veriyorsunuz.
Bedavaya peynir, fare kapağında. Herşeyin karşılığı ödüyoruz.
Başta sana musallat olmuşlar dediniz nerden anladınız bunu

Ben nacizane bi fikir belirteyim isterseniz...
Amatörce bir iş yapan insan bunun karşılığında para istemezse bu yaptığı işin sorumluluğu büyük olmaz
Ancak işi profesyonel olarak yapmaya başlayıp para kazanırsa işler ciddiye biner ve sorumlulukların ve beklentilerin artar
Ayrıca sen para kazanıyorsan biseyler feda etmen gerekecek ve korkarım ki en kötü ihtimalle bu sadece enerji olarak kalmaz mentalin yerle bir olabilir yanlış şeyler yaparsan
O halde tüm falcılar musallatlı mı? Faldan para kazanıp korkutulmama ihtimalim yok mu?

Exoyeen

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci

O halde tüm falcılar musallatlı mı? Faldan para kazanıp korkutulmama ihtimalim yok mu?
vardır ama bu denize tüpsüz dalsam boğulmama ihtimalim yok mu demekle aynı şey
kendi aranızda yapmak farklı bir boyut başkalarına bakıp işi büyütmek bence farklı bir boyut bu konularda kesin konuşmayı sevmem ancak bana göre profesyonel fal bakmak en azından enerjinizi sömürür

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Postunuzu okuyup öyle karar verdim. ;)

O halde tüm falcılar musallatlı mı?
Bir bakıma evet. Kahve falında bakanlar ama öyle.

Faldan para kazanıp korkutulmama ihtimalim yok mu?
Ay, tek derdiniz korkutulmak mı? Guldurdunuz sabah sabah.:) Korkutulmama ihtimaliniz çok yüksek. İlla ki korkutacak diye birşey yok ki.

Aden_s

Kayıtlı Üye
Siz internetten fal bakma diyince bende en başta sorduğum soruya yanıt verdiniz cinler internete yorum koymuş zararlı bakma dediniz sandım. Yazıda da belirttiğim gibi o anlamların hepsi ilginç bir şekilde doğru çıkıyor. Birçok kişiye fal baktım arkadaşımın arkamdan çevirdiğini bildiğim dolaplar bile bire bir çıktı bence bu konuyu ciddiye almalısınız. Bi yakınım da internetteki anlamları cinler falcılara söylüyor ücretli bakarsan başına bela alırsın diyince bende bu konuyu açtım buraya.
Siz internetten fal bakma diyince bende en başta sorduğum soruya yanıt verdiniz cinler internete yorum koymuş zararlı bakma dediniz sandım. Yazıda da belirttiğim gibi o anlamların hepsi ilginç bir şekilde doğru çıkıyor. Birçok kişiye fal baktım arkadaşımın arkamdan çevirdiğini bildiğim dolaplar bile bire bir çıktı bence bu konuyu ciddiye almalısınız. Bi yakınım da internetteki anlamları cinler falcılara söylüyor ücretli bakarsan başına bela alırsın diyince bende bu konuyu açtım buraya.
Açtığın başlığı görünce bu konulara uzak olduğunu gördüm, şöyle sorayım internete cinler sembol anlamı yüklese o zaman herkes falcı olmaz mı? Sana niye insanlar ücretli baktırsın zaten internette var herkes bakar, ücretli olması garip değil mi?? Öncelikle cinler internete fal anlamı mı koyuyor kısmını ciddiye almadığım için yanıtlamadım, böyle bir şey yok olsa Türkiye nin yarısı fal bakıyor olurdu. Söylediğin şeyler doğru çıkıyorsa söyletene bakmanı tavsiye ederim

Duygu09

Banlı Kullanıcı
Postunuzu okuyup öyle karar verdim. ;)

Bir bakıma evet. Kahve falında bakanlar ama öyle.

Ay, tek derdiniz korkutulmak mı? Guldurdunuz sabah sabah.:) Korkutulmama ihtimaliniz çok yüksek. İlla ki korkutacak diye birşey yok ki.
cin musallat olunca korkutmazsa nasıl belirti gösterir o halde?

vardır ama bu denize tüpsüz dalsam boğulmama ihtimalim yok mu demekle aynı şey
kendi aranızda yapmak farklı bir boyut başkalarına bakıp işi büyütmek bence farklı bir boyut bu konularda kesin konuşmayı sevmem ancak bana göre profesyonel fal bakmak en azından enerjinizi sömürür
Nasıl Koruma sağlayabilirim bilmiyorum internete yazınca herkesin bildiği şeyler çıkıyor

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Nasıl böyle emin konuşuyorsun ciddiye alamadım kusura bakma
Korkunç bir üslubunuz var. Niyetiniz de dalga geçmek değilse bu tür konular ile alakalı temel bilgilerinizin bile olmadığı çok açık. Korktuğunuz şeyi yapmamalısınız ki zaten yüksek ihtimalle bir şey yaşamasanız da kendinizi buna şartlandırdığınız için duyduğunuz düz seslerden bile korkacaksınız ve başka şeylere yoracaksınız. Kaldı ki zaten fal bakıyorsanız bir etkileşim içine giriyorsunuz demektir.

Aden_s

Kayıtlı Üye
cin musallat olunca korkutmazsa nasıl belirti gösterir o halde?

Nasıl Koruma sağlayabilirim bilmiyorum internete yazınca herkesin bildiği şeyler çıkıyor
En büyük korkun seni korkutmalarıysa şüphen olmasın zaten korkuyorsun üzerine daha da gelirler, yaşın küçük internetten nasıl koruma sağlayabilirm diye aratıyorsun.. Duygu buraya bu kadar yazmamın sebebi hiçbir bilgin olmaması ve kendine zarar vericek olman, para kazanmak uğruna ısrar ediyorsun. Sen ne koruma sağlayabilirsin ne de bir yıldan fazla ücretle para bakabilirsin dene bir sene sonra internetten nasıl kurtutlabilirim diye ararsın. Falcılar bir çok şey yaşamaktan .ya da onları görmekten korksalar falcı olamazlar.