Cinler hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kola

Banlı Kullanıcı
Hep merak etmisimdir cinler neden çarşafla gezerler bir anlamı varmıdır ve neden ayakları terstir ve neden çirkin yuzludurler ve neden hep acı çekerler kızgındır lar ve neden sürünür ler teşekkür ederim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hep merak etmisimdir cinler neden çarşafla gezerler bir anlamı varmıdır ve neden ayakları terstir ve neden çirkin yuzludurler ve neden hep acı çekerler kızgındır lar ve neden sürünür ler teşekkür ederim

Korku hikayeleri için oluşturulmuş efsaneler.

Çünkü onlar kötü ve korkunç varlıklar bu yüzden çirkin resmediliyorlar. Dinsel öğelerden dolayı ve tarihsel bir anlatım oluşturmak için. Cübbe, çarşaf, kaftan gibi şeyler giydiriyorlar.

Yani özetle bir bir hikaye. Hani uzaylılar gibi kocaman gözlü yeşil sivri kafalı ikonlar gibi.

Edebiyat ve görsel sanat zenginleştikçe ve globalleştikçe anlatımlarına eklemeler yapılıyor elbet.

Ayağı ters olarak hiç bir enerji varlığı ile karşılamadım bu güne kadar. Sanırım insan kılığına girdiklerin de ayırt edici bir özellik olsun diye anlatıla gelmiş bir efsane bu.

Onun dışında kızgın öfkeli olan var, bizim estetik anlayışımıza göre çirkin olarak değerlendireceğimiz görüntüde olan da var. Hepsi değil tabi ki. Çarşaflı olanla hiç karşılaşmadım lakin cüppeli çok gördüm.

Hepsinin özeti görsel ögeleri yok. Onların frekansın boyuna gittiğiniz de Farklı görünüyorlar. Bizim frekans boyuttunuza geldiklerinde bizim bilinçaltımıza göre şekilleniyorlar. Yani eğer onlar gelir ya da davet edersek adlında insana ya da bir hayvana en yakın forma da görünüyorlar bunu bilerek yapan da var, farkında olmadan bizim bilinçaltımız direk görüntüyü değiştirmesi durumu da var

Ü

Üye silindi 58480

İnsanlar yokken yeryüzünde cinler vardı.
Uzunca bir süre yaşadılar.

Bizim teknolojide, bilimde, sanatta hatta bilișsellikte ileri seviyeleri yakalamamız gibi onlar da enerji tabanlı alemlerinde tanrısallığın eşiğine kadar yükseldiler. Ve muhattap alınırlıkları da artmıș oldu ilahi irade tarafından.

Sonra yaratanın galaktik konseyine cin ırkından bir temsilci seçildi ve yüksek kozmik yetenekler ile donandı. Melek mertebesine yükseldi yani. Zaman ve mekan zaaflarına karşı da dokunulmazlık atandı.

Şeytan aslında meleklerin efendisi idi. Melekler ona secde ediyorlar ve dediklerini ikiletmiyorlardı.
Adem AS nasıl ki yaratılış olarak meleklerin efendisi olması muradı ile donandı ise, cin ırkından olan şeytan da aynı şekilde meleklerin efendisiydi. Yani onların enerjilerini kendi işlerinde kullanabilen bir bilinç seviyesinin yaptırım gücü ile hareket ediyordu.

Melekler Ademe secde etmeden önce şeytan adlı bu yükseltilmiş cine secde ediyorlardı yani.

Ayet net : şeytan cinlerdendi (kuran)

Ve herşey cinlerden de üstün bir türün yaratılması ile başladı.

Allah Adem isimli bir protatip yarattı ve onu galaktik konseyin önüne sürdü.

Melekler de şeytan da başta anlam veremediler. Hantaldı, düşük boyuta yani 3d ye monte edilmiş davar gibi duruyordu.

Allah bu sizin yeni halifenizdir dedi ve kıyamet koptu. Butun melekler hayal kırıklığına uğradılar. Bu esnada Adem güya olan bitenden habersiz onları izliyordu.

Ama esasında Ademin içinden, Allah kendisi olarak onları izliyordu ?

Allah o esnada hem melekuta bir eser tanitiyordu ama hem de o eserinin içindeki bilinç de yine kendisi idi. Bir müddet şaşkınlık yaşamalarına müsaade etti.

İşte melekler başta bunu anlamadılar. Ama iș test edilmesine gelince Adem Allahın kendi ruh kanalı ile Allah olarak onlara konuştu. Yani kozmik bilinç ile.

Bunu doğru anlayın. Bu sirk meselesi değil. Melekler Ancak Allah'a secde ederler. Adem ise Allahın kendini kısıtlı olarak ta olsa yansitacagi bir cihaz olarak tasarladığı için melekler ademin gaybi bilmesi, hissetmesi, farketmesi üzerinden hemen ademe secde ettiler. Çünkü Allah ben sizin bilmediklerinizi biliyorum dedi ve bunu da Ademin kodları üzerinden tek celsede ispat etti.

İşte cinlere bu ilahi desteğin 2.0 versiyonu verilmediği için şeytan durumu olduğu gibi göremedi ve kendi referansına başvurarak itiraz etti. Beni üst boyutta onu alt boyutta yarattın dedi. Bu beşer, o gözlerle beni göremez, onun enerji kanalına ben rahatlıkla sızabilirim ve onu yoldan çıkarabilirim dedi. Telkine açık ve zayıf bir varlık olarak gördü onu.

Şeytan daha düşük malzeme ile ama daha yüksek kozmik destek ile yaratılmış ademe o gün bu gündür düşman kesildi.

Şeytan, kıyamete kadar ölümsüz olan tek cindir. Ve cinler alemindeki iki ilahtan biridir.
Biri Allah biri sözde şeytan.

Cinlerin şeytana uyanları çok çirkindir hakkaten.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kola

Banlı Kullanıcı

Çünkü onlar kötü ve korkunç varlıklar bu yüzden çirkin resmediliyorlar. Dinsel öğelerden dolayı ve tarihsel bir anlatım oluşturmak için. Cübbe, çarşaf, kaftan gibi şeyler giydiriyorlar.

Yani özetle bir bir hikaye. Hani uzaylılar gibi kocaman gözlü yeşil sivri kafalı ikonlar gibi.

Edebiyat ve görsel sanat zenginleştikçe ve globalleştikçe anlatımlarına eklemeler yapılıyor elbet.

Ayağı ters olarak hiç bir enerji varlığı ile karşılamadım bu güne kadar. Sanırım insan kılığına girdiklerin de ayırt edici bir özellik olsun diye anlatıla gelmiş bir efsane bu.

Onun dışında kızgın öfkeli olan var, bizim estetik anlayışımıza göre çirkin olarak değerlendireceğimiz görüntüde olan da var. Hepsi değil tabi ki. Çarşaflı olanla hiç karşılaşmadım lakin cüppeli çok gördüm.

Hepsinin özeti görsel ögeleri yok. Onların frekansın boyuna gittiğiniz de Farklı görünüyorlar. Bizim frekans boyuttunuza geldiklerinde bizim bilinçaltımıza göre şekilleniyorlar. Yani eğer onlar gelir ya da davet edersek adlında insana ya da bir hayvana en yakın forma da görünüyorlar bunu bilerek yapan da var, farkında olmadan bizim bilinçaltımız direk görüntüyü değiştirmesi durumu da var
İnsanlar yokken yeryüzünde cinler vardı.
Uzunca bir süre yaşadılar.

Bizim teknolojide, bilimde, sanatta hatta bilișsellikte ileri seviyeleri yakalamamız gibi onlar da enerji tabanlı alemlerinde tanrısallığın eşiğine kadar yükseldiler. Ve muhattap alınırlıkları da artmıș oldu ilahi irade tarafından.

Sonra yaratanın galaktik konseyine cin ırkından bir temsilci seçildi ve yüksek kozmik yetenekler ile donandı. Melek mertebesine yükseldi yani. Zaman ve mekan zaaflarına karşı da dokunulmazlık atandı.

Şeytan aslında meleklerin efendisi idi. Melekler ona secde ediyorlar ve dediklerini ikiletmiyorlardı.
Adem AS nasıl ki yaratılış olarak meleklerin efendisi olması muradı ile donandı ise, cin ırkından olan şeytan da aynı şekilde meleklerin efendisiydi. Yani onların enerjilerini kendi işlerinde kullanabilen bir bilinç seviyesinin yaptırım gücü ile hareket ediyordu.

Melekler Ademe secde etmeden önce şeytan adlı bu yükseltilmiş cine secde ediyorlardı yani.

Ayet net : şeytan cinlerdendi (kuran)

Ve herşey cinlerden de üstün bir türün yaratılması ile başladı.

Allah Adem isimli bir protatip yarattı ve onu galaktik konseyin önüne sürdü.

Melekler de şeytan da başta anlam veremediler. Hantaldı, düşük boyuta yani 3d ye monte edilmiş davar gibi duruyordu.

Allah bu sizin yeni halifenizdir dedi ve kıyamet koptu. Butun melekler hayal kırıklığına uğradılar. Bu esnada Adem güya olan bitenden habersiz onları izliyordu.

Ama esasında Ademin içinden, Allah kendisi olarak onları izliyordu ?

Allah o esnada hem melekuta bir eser tanitiyordu ama hem de o eserinin içindeki bilinç de yine kendisi idi. Bir müddet şaşkınlık yaşamalarına müsaade etti.

İşte melekler başta bunu anlamadılar. Ama iș test edilmesine gelince Adem Allahın kendi ruh kanalı ile Allah olarak onlara konuştu. Yani kozmik bilinç ile.

Bunu doğru anlayın. Bu sirk meselesi değil. Melekler Ancak Allah'a secde ederler. Adem ise Allahın kendini kısıtlı olarak ta olsa yansitacagi bir cihaz olarak tasarladığı için melekler ademin gaybi bilmesi, hissetmesi, farketmesi üzerinden hemen ademe secde ettiler. Çünkü Allah ben sizin bilmediklerinizi biliyorum dedi ve bunu da Ademin kodları üzerinden tek celsede ispat etti.

İşte cinlere bu ilahi desteğin 2.0 versiyonu verilmediği için şeytan durumu olduğu gibi göremedi ve kendi referansına başvurarak itiraz etti. Beni üst boyutta onu alt boyutta yarattın dedi. Bu beşer, o gözlerle beni göremez, onun enerji kanalına ben rahatlıkla sızabilirim ve onu yoldan çıkarabilirim dedi. Telkine açık ve zayıf bir varlık olarak gördü onu.

Şeytan daha düşük malzeme ile ama daha yüksek kozmik destek ile yaratılmış ademe o gün bu gündür düşman kesildi.

Şeytan, kıyamete kadar ölümsüz olan tek cindir. Ve cinler alemindeki iki ilahtan biridir.
Biri Allah biri sözde şeytan.

Cinlerin şeytana uyanları çok çirkindir hakkaten.
birader cevabın için teşekkür ama sen bildiğin şeytanın hikayesini anlatmışsın ben başka bişey soruyorum

kola

Banlı Kullanıcı

efsane olduğunu hiç zannetmiyorum yani hayal mahsulü diyorsun

Ü

Üye silindi 58480

birader cevabın için teşekkür ama sen bildiğin şeytanın hikayesini anlatmışsın ben başka bişey soruyorum

Evet öylesine anlattım.

Cinlerin herseyleri ters.

Ayaklarından tut enerjilerine kadar.

İnsan güzel yaratilislidir. Cin çirkin yaratilislidir.
İnsan helal olanı arar, cin haram olanı sevdirir.

İnsan affetmekten zevk alır, cin intikam ve kinden beslenmeni telkin eder.

İnsan güzel hayal kurar cin zihnine girerse illa o hayalin içinde bir bozgun yaratır ve kendini birilerine had bildirirken, debelenirken bulursun.

Cinlerin herseyleri ters. Herşeyin düzgün frekanslisi insanındır ama ters frekanslisi cinlerindir.

İnsan temiz ortam sever cin pis ve küflü leșli ortamları sever.

Say say bitmez.

İnsan nurdur. Aydınlık, güven veren veya ışığı iyi alan ortam sever, cinler geceleri, tekinsiz ortamları sever.

Tabi Allah onların referansına göre onların doğal ortamını öyle yaratmış. Biz sadece bize göre kötü deriz. Halbuki tabiatta değişik ekosistemler var. Ve bunlar dip dibeler.

Cin musallatli insan genelde yıkanmaz, sokağa çıkmaz, kötü korkulardan rahatsız olmaz, hayat enerjisi düşüktür, kendini salmistir, pislikten rahatsız olmaz, kin de güder, melankoliden de beslenir. Yani herseyin ters frekanslisi olan ne varsa cinleri çeker cezbeder.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 58480

Ayaklarının ters olması durumu da gelende seni korkutmaları içindir.

Cin musallat oldugunda senin enerjini yavaş yavaş yükseltir. Önce izleniyor hissine kapilirsin yalnız kalınca. Sonra enerjini biraz daha yogunlastirir ve her an karşına çıkabilir hissi vermeye başlar.

Kapı açarken, raf çekmece vs açarken istem dışı sartlanirsin. Ya bir anda önünde belirirse diye.

Sonra senden bu korkunun karşılığı varsa da rüyana girer ve klasik bir rüyada sana ayaklarının ters olduğunu göstererek seni rüyadan atar. İşte artık ilk buluşma başlamış olur.

Bu korkutma amaçlıdır genelde. Ve bunu sürece yayarlar. Eğer bu süreçte korunmuyorsan üzerinde yogunlastikca yoğunlaşır.

Yukarıda tarihçesini anlatmamın sebebi, cin ilk günden beri insana gıcık bir varlıktır. Onlar kozmosun hadisatina bizden daha yakın bir boyutta oldukları için iki tarafı da görüyorlar. Biz ise onları yok sayiyoruz. Halbuki işleri güçleri insanın yaşama sevincini elinden almak.

O da nasıl olur?
Her enerjinin ters frekansını dayatarak. Cinler fitratimizi psikolojik ve subliminal olarak bozma girişiminde olan varlıklardır.

ilhn

Kayıtlı Üye
İnsanlar neden çarşaf yarım kollu yada pantolon giyorlarmış neden burunları kocaman yada neden ayakları ters bende bunları merak ediyorum

dünyalı

Kayıtlı Üye
acaba onlarda bizim onları merak ettiğimiz kadar bizi merak ediyorlarmıdır :) kapıları açıp davet ediyoruz sonrada görünce korkuyoruz. ...aslen onlar bizi değil biz onları rahatsız ediyoruz. ....çıkarlarımız için mıncık mıncık ediyoruz sonrada onlar mıncıklayınca veryansınlar. ..

Aisling

Kayıtlı Üye
acaba onlarda bizim onları merak ettiğimiz kadar bizi merak ediyorlarmıdır :) kapıları açıp davet ediyoruz sonrada görünce korkuyoruz. ...aslen onlar bizi değil biz onları rahatsız ediyoruz. ....çıkarlarımız için mıncık mıncık ediyoruz sonrada onlar mıncıklayınca veryansınlar. ..

aslında biraz karışık
bu konularla alakasız tonla insanın başına da geliyor
forum bizim gibilerle dolu

Ü

Üye silindi 58480

Hep merak etmisimdir cinler neden çarşafla gezerler

Takım elbiseyle de gezerler ki.
Sudyenle ve jartiyerli bir şekilde ziyarete gelen periler de var.

Sen neden kotla geziyorsun?

neden çirkin yuzludurler

Makyajsız geldikleri için. Sana makyaj yapıp gelsinler bak, tanıyamazsın. 180 derece değişirler.

Loș ortamda tanıyamazsın. Lolita zannedersin. Ama seni sahiplendi mi o yamulup burușan suratını da gösterir artık ?

ve neden hep acı çekerler

Kovuldular çünkü. Sürüldüler. Gözden düşürüldüler.

Kendi kıyametleri yarı yarıya yaşandı.
Cinlere ikinci bir şans ta zaten semavi dinler ile verildi. Semavi dinlerde hep İnsan muhattap alındı ama cinlere de insanın halifeliğini tanımaları karşılığında dine girebilme kapısı açıldı.

E sinirliler. Çünkü onları kendi gibi cin bir peygamber değil, beşer ırkından bir insan peygamber egitti.

Müslüman olanlar acı çekmiyor bu arada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...