Çingene kadının fal baktıktan sonra denize attırdığı bakla nedir?

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Merhaba iyi forumlar. Birkaç ay önce başıma gelen bir olaydan bahsedeceğim. Sahilde arkadaşla bir şeyler içerken bir çingene kadın gelip fal bakmayı teklif etti. Bilen bilir ki bu çingeneler genellikle gül satmaya çalışır, sigara ister veya fal bakar. Bir paket sigara parasına fal bakarım diye gelince eğlencesine bi baktırayım dedim. Kadın fal baktı, geçmişimle ve geleceğimle ilgili bir sürü şey söyledi hızlı hızlı. Gayet tutarlı geldi. Arkadaşa da fal bakıp bazı şeyler söyledi. Biraz hızlı konuşuyor, ezbere gibi konuşuyordu işin gerçeği. Ama eğlenceli gelmişti. Bana dönerek bir şey vereceğini ama ekstra para alacağını söyledi. Biz pazarlık yaparken arkadaş "tamam ben vereyim parasını" diyerek atladı mevzuya. İsediği miktarın biraz aşağısını eline tutuşturdu kadının. Kadın çantasından bir bakla çıkarıp verdi bana. Tamamen tokatlandığımızı biliyorum ama aldım. Dilek tutup denize atmamı söyledi. Olayı tiye alarak gidip tam denize attım ki baklayla birlikte sanki 5 metre çapında karanlık bir kütleyi denize atmış gibi hissettim. Bi an gözüme kara bir duman göründü gibi oldu. Murphy kanunlarına göre yaşayan benim o günden sonra sanki şansım dönmeye başladı gibi. Uygun kiralı ev buldum, eşya buldum, işten istifa verdiğim an ev arkadaşımın iş yerinde yangın çıktı ve beraber evin boya ve tadilatını yaptık. Pandeminin bana verdiği zarar ve diğer bir çok şeyi telafi ederken sanki her şey kolaylaşıp iyileşti gibi oldu. Bu yeşil baklanın olayı nedir? Bu çingene ablanın var mıdır bir bildiği? Var mıdır bir etkisi hayatımda? Ha bir de daha öncesinden bir arkadaşım bir tarot falı bakmıştı. Birbirini destekleyen türde şeyler çıkmıştı. İkisi de özetle işte kazanacağımı ama aşkta kazanamayacağımı söylüyordu.

aycicegiq1

Kayıtlı Üye
Konuyu takibe aldım, ben de meraklandım açıkcası umarım yorumlar hızlıca gelir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Biraz hızlı konuşuyor, ezbere gibi konuşuyordu işin gerçeği.
Buna çingene hipnozu denir. Monoton ve hızlı konuşup transa sokuyorlar insanları. Arkadaşınız parayı verdiğine göre etkilenmiş olmalı.
Vermiş baklayi de siz çok güzel aktiflestirdiniz. Belki sizde o yeteneği görmüş te o yüzden size vermiş.

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Buna çingene hipnozu denir. Monoton ve hızlı konuşup transa sokuyorlar insanları. Arkadaşınız parayı verdiğine göre etkilenmiş olmalı.
Vermiş baklayi de siz çok güzel aktiflestirdiniz. Belki sizde o yeteneği görmüş te o yüzden size vermiş.
Neyi aktifleştirmişim? Tam olarak ne yeteneği? Konuyu açar mısınız?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Neyi aktifleştirmişim? Tam olarak ne yeteneği? Konuyu açar mısınız?
Ne olduğunu benim buradan söylemem zor. O baklanın içine yazılan programı aktiflestirmissiniz. Hislerinize bakilirsa, üzerinizden büyük bir negatif enerji bloku atmışsınız. Dolayısıyla şansınız arttı.
Tam olarak ne yeteneği olduğunu da söyleyemem. Majiye yatkinsiniz derim.

TravisBickle

Kayıtlı Üye
Ne olduğunu benim buradan söylemem zor. O baklanın içine yazılan programı aktiflestirmissiniz. Hislerinize bakilirsa, üzerinizden büyük bir negatif enerji bloku atmışsınız. Dolayısıyla şansınız arttı.
Tam olarak ne yeteneği olduğunu da söyleyemem. Majiye yatkinsiniz derim.
Yatkınlık mı bilmem ama zamanında başkaları sebebiyle bazı varlıklarla uğraşmıştım. Hipnoz etkisine karşı bir direncim vardır. İrademi ve benliğimi korumaya çalışmak alışkanlık oldu. Olayların bitişi ve kurtuluşum gördüğüm 2 rüyanın üzerine olmuştu. İlkinde çok güçlü bir varlığı rüyamda görmüştüm. Gördüğüm suret birkaç ay önce tesadüfen gördüğüm Melkisedek tasfiri çizimlerine benziyordu. Ertesi gün gördüğüm ikinci rüyamda uzun vadede gelecekte yaşayacaklarımı görmüştüm. Önümdeki birkaç yılda rüyamı yaşadıklarımla tasdiklemiştim ve pek de güçlü olmayan inancım baya pekişmişti. 2. rüyamda bana rehberlik eden yine ilk rüyamda gördüğüm sakallı amcaydı. Bu amcayı Melkisedek' e benzetmemin sebebi 6 ay önce okuduğum Simyacı kitabında denk gelip araştırmam. Bu rüyadan sonra aynı Simyacı kitabındaki Santiago gibi arkamda çok şey bırakarak Afrika' ya gitmiştim. Majiye yatkın mıyım bilmem ama majiyi kabaca pek doğru bulmam. Ben kaderciyim. Olmaması gereken yerlere olmaması gereken şeyler koymanın doğru olmadığını düşünüyorum. Biraz hislerim ve öngörülerim doğrudur. 7-8 yıl önce nerede ne yapıyor olacağımı düşünüyorsam ve planladıysam aşağı yukarı oradayım mesela.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Majiye yatkın mıyım bilmem ama majiyi kabaca pek doğru bulmam. Ben kaderciyim. Olmaması gereken yerlere olmaması gereken şeyler koymanın doğru olmadığını düşünüyorum. Biraz hislerim ve öngörülerim doğrudur. 7-8 yıl önce nerede ne yapıyor olacağımı düşünüyorsam ve planladıysam aşağı yuka
Baklayı alıp kullanmışsınız ama... Planladıklarınız gerçekleşiyor ise, niyet gücünüz bayağı kuvvetli.

Durun ben size yakın geleceğinizi anlatayım. Majiyi doğru bulamadığınız için, baklayı kullanmaktan dolayı, suçluluk duyuyorsunuz. Bu da üzerinizden bakla sayesinde atmış olduğunuz negatifi size yeniden kazandırır. Eski blok yine eski yere yerleşecek.
Şanslılıgınızı yakında yine kaybedeceksiniz. Kader işte....:devilish:

Sakaleyn

Kayıtlı Üye
Çingene diyip de geçmeyin. İzmirde bir çingene el falına bakıp arkadaşımın nerede askerlik yapacağını nokta atışı bildi. (il-ilçe-askerlik şubesi dahil) Buna da 9-10 kişi şahit olduk.