Cinayete kurban giden ruhlara ne olur, huzur bulabilirler mi?

Exoyeen

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ölülerle konuşuyorsunuz demek. Ölüler varlık sayılmaz. Yani tamam, onlar da varlık, ama onlar ölü insan.
Kendimi geliştirmeye çalışıyorum varlıklarla iletişim hakkında nekromansi disinda boyutlar arasi calismalardan ne onerirsin

Ne gibi bir iletişimde bulunduğunuzu rica etsem belirtebilir misiniz? Karmaya karşı gelmek derken
Normal bir iletisim sesli veya goruntulu degil karmasinda olana karsi gelip bir sonraki enkarneyi reddedip arada kalip insanlari rahatsiz ediyorlar veya bu du dunyada tamamlayamadigi bazi seyleri tamamlamaya calisiyorlar

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kendimi geliştirmeye çalışıyorum varlıklarla iletişim hakkında nekromansi disinda boyutlar arasi calismalardan ne onerirsin
Medyum yeteneği çok önemli bir yetenek. Onu geliştirmeye öneriyorum. Daldan dala zıplamaya gerek yok. Bir konuda ustalaşmak daha mantıklı.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Reenkarnasyon olabilir mi ki? Ya da parapsikolojik açıdan değil de psikolojik açıdan bakacak olursak bu kızla kendi hayatınızı veya kendi hayatınızdaki bir yakınınızı eşleştirmiş olabilir misiniz?
Belki de zor zamanlardan geçiyordum. Yine de farklı bir bağ vardı aramızda hiç unutmadım. Hayatımda eşleştireceğim biri yok.
Bir fikrim yok, psikolojik olabilir.
Yani kızın hayatı gerçekten biliyorsanız ise durugörü bu, ama öyleymiş gibi geliyor ise... Bilemedim... Etkilenmiş siniz.
Ben yıllar önce yolculuğa böyle başladım. Yine bir haber okudum bir kız benimle aynı yaşıttı ve trafik kazasına kurban gitmişti. Çok üzüldüm sorguladım ölümü yaşamı astrral alemleri spatyomu ölülerle iletişimi her şeyi okudum.

Bir sistem var da tesadüf yok mu bilmiyorum ya da varsa yukarıda birileri bu vesile ile mi fark ettirdi bilemem.

Şu da var hiç rüyamda göremedim dedim ki gel rüyama ona duyduğunu bileyim olmadı ama nedendir bilmiyorum

Hatta konu da açmıştım bu forumda

Açıklayamıyorum kelimeler ile...

aycicegiq1

Kayıtlı Üye
Belki de zor zamanlardan geçiyordum. Yine de farklı bir bağ vardı aramızda hiç unutmadım. Hayatımda eşleştireceğim biri yok.

Ben yıllar önce yolculuğa böyle başladım. Yine bir haber okudum bir kız benimle aynı yaşıttı ve trafik kazasına kurban gitmişti. Çok üzüldüm sorguladım ölümü yaşamı astrral alemleri spatyomu ölülerle iletişimi her şeyi okudum.

Bir sistem var da tesadüf yok mu bilmiyorum ya da varsa yukarıda birileri bu vesile ile mi fark ettirdi bilemem.

Şu da var hiç rüyamda göremedim dedim ki gel rüyama ona duyduğunu bileyim olmadı ama nedendir bilmiyorum

Hatta konu da açmıştım bu forumda

Açıklayamıyorum kelimeler ile...
Bana reenkarnasyon gibi geldi ama bu konularda bilgili olmadığım için söylediklerime güvenmeniz söz konusu dahi olmasın :)

Hem sizinle aynı yaşta ölmüş demişsiniz, ölüm tarihini biliyor musunuz? Doğduğunuz seneyle aynı mı yoksa daha mı fazla çünkü bu kız öldüğü zaman sizin yaşamanız demek reenkarnasyon değil demektir.

Sağlıcakla kalın ve en yakın zamanda ya forumdakilere danışın ya da alanında uzman olan iyi bir doktora.

Esra-Rachel

Kayıtlı Üye
Merhaba. Benim hiç tanımadığım ve kurban gittiği korkunç cinayetini internetten gördüğüm bir kız var. Ve bu kız, sanırım olayı çok kafama taktığımdan dolayı bir kaç kez rüyama girdi. Öncelikle belirtmek isterim ki bende maladaptive daydreaming (film dizi gibi ilerleyen hayalleri yıllarca kurgulam sorunu) var ve maladaptive daydreaming evrenimde onun da bir yeri var. Hatta onu bir iki kez, maladaptive daydreaming gerçekliğimde ve iyi durumda da rüyamda gördüm diyebilirim. Bir aralar oraya shiftlemeyi deniyordum, onun dışında oranın tam gerçekliğinden emin değilim. Ancak bugün onu rüyamda hiç iyi bir durumda görmedim, tıpkı internetteki gibi kötü durumda gördüm. Çok acı çekiyordu. Bununla beraber beni kapalı kadınların kaçırmaya çalıştığını da gördüm ama avazım çıktığı kadar "İMDAT" diye bağırıyordum ve kurtuluyordum.

O kızın ruhunun huzur bulmasını çok istiyorum ama yanlış bir şey de yapmak istemiyorum. En azından acı çekmesin, onunla iletişime asla geçmeden nasıl ruhunun huzur bulmasını sağlayabilirim?

Lütfen islama göre yorumlamayın semavi dinler özellikle de islam mantıksız geliyor, teşekkürler.

Ve karmaya inanıyor musunuz?
Bunu bende 17 yaşımda yaşadim cinayete kurban giden bir kızın ruhu benimle iletişim kurmuştu daha doğrusu onu kendime çeken bendim bana cinayet hakkında bilgiler verdi bir kaç kez ruyamda ve varliğini yanimda hissediyordum şöyle söyleyebilirim maalesef cinayete kurban gidenler bir süre öldüklerinin farkına varamiyor ve dünyada dolaşıyorlar hala yaşadıklarini saniyorlar bir süre eğer algıları güçlü bir medyumla karşılaşma şansi olursa medyum öte tarafa geçmesinde ona yardimci olabilir ..