Cin Uğraması ve Yapılması Gerekenler

Richard Dawkins

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm.

Açılmış konulara bakıp derdime derman bulmaya çalıştım, istediğimi bulamadım... İyi niyetle yardımcı olmak için uğrama olduğundan emin misin, nasıl biliyorsun, belki değildir vs diye sorduğunuzu biliyorum, ama şüphe yok her şey soruşturuldu. Hocaya gitmek gibi bir durum da yok. O seçeneği de düşündüm elbet. Kendim çözmem gerek. Uğrama var. Nasıl çözebilirim?

Kendim kalıcı bir şekilde düzeltemedim. Defne yaprağını belki bilirsiniz, yakılıp yaydığı duman vesilesiyle pozitif enerji yayıp cinleri uzaklaştırmasıyla bilinir, yaktığımda rahatlıyorum aradan zaman geçince yine kötü oluyorum. Felak nas okuyorum, okurken iyi sonra yine kötü oluyorum, zikirde de öyle. Sirkeli suyla duş alacaktım ama sirkem yok almam gerekecek.

Ne yapabiliriz kesin çözüm olarak? Bana yukardaki gibi kısa tesirli tedavi değil kökten çözüm lazım. Ve yapılması kısa süren tek hamlede olan... Var öyle yöntemler biliyorum. İnternette 7 gün boyunca okunacak dualar türü şeyler yazıyodu da o yüzden dedim. Dakikalar içinde olup biten çözüm yolları var evelAllah... İnşallah yardımcı olabilirsiniz. Ne yapabiliriz?

İbisu

Kayıtlı Üye
@xax2 iyi biliyor diye biliyorum tavsiye ederim. Ayetel kürsi okumanızı namaz kılmanızı ve hep abdestli olmanızı öneririm duaları ve özellikle ayetel kürsinin textinden değil anlamından çare beklemelisiniz duayı edişinizden yani size gelecek olanlardan kesin bir etki olacak anlamına gelmez burada Allah'a yakınlık Allah'ın yardımı söz konusu etkisi olur ama imanla artar dine 4 4lük uymaya çalışın bunu istemezler istememelerinden belli tövbe de edin şükredin günahlardan ve haramlardan mümkün olduğunca uzak durun uyamakta zorluk çektiğiniz konularda da @dennise iyi bilir. mesajlarını özellikle eski olanlarını incelemenizi tavsiye ederim

Richard Dawkins

Kayıtlı Üye
@İbisu daha önce bir problemim vardı, benim bile haberim yokken ismim bir hocaya verilmiş ve düzelmiştim birden, düzeldikten sonra da şaşırmıştım ne oldu neden eskisi gibi değilim diye, merak edip aileme sorunca anlaşılmıştı mevzu, beni hocaya bildirip işlem yaptırmışlar... Gördüğün gibi bu iyileşme sürecinde benim hiç duam, abdestim, namazım vs yok, tek seferde kesin olarak başkası tarafından halledilen bir mesele var. O yüzden iş yine ilk mesajımda yazdığıma geliyor, bana etkili çözüm lazım. Ayrıca tabii ki her şey Allah'tan, bana bu cini gönderen de, geri alacak olan da, biz sadece vesilelere odaklanıyoruz... Teşekkürler mesaj için.

İbisu

Kayıtlı Üye
@İbisu daha önce bir problemim vardı, benim bile haberim yokken ismim bir hocaya verilmiş ve düzelmiştim birden, düzeldikten sonra da şaşırmıştım ne oldu neden eskisi gibi değilim diye, merak edip aileme sorunca anlaşılmıştı mevzu, beni hocaya bildirip işlem yaptırmışlar... Gördüğün gibi bu iyileşme sürecinde benim hiç duam, abdestim, namazım vs yok, tek seferde kesin olarak başkası tarafından halledilen bir mesele var. O yüzden iş yine ilk mesajımda yazdığıma geliyor, bana etkili çözüm lazım. Ayrıca tabii ki her şey Allah'tan, bana bu cini gönderen de, geri alacak olan da, biz sadece vesilelere odaklanıyoruz... Teşekkürler mesaj için.
hocadan yardım alabilirsiniz tabiki yardım aldıktan sonra bir daha mümkün olduğunca günahlardan ve haramlardan uzak durmanız lazım ki geri gelmesin ama dediğim bunu sizinleyken de yapabilirsiniz böyle daha iyi öğrenmiş olursunuz sadece yapmak zorunda da değilsiniz ama siz de kurtulursunuz diye dedim

İbisu

Kayıtlı Üye
Bu sitede ulaşabileceğiniz yöneticiler var onu da belirteyim

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Hocaya neden gitmiyorsunuz?bazı problemler vardır ki biz çaresiz kalırız .destek almamız gerekir

xax2

Kayıtlı Üye
1- Rahman süresi. 15 – 33 – 39 – 56 – 74. Ayetler
2- Maide süresi . 90 – 91 – 92 . ayetler
3- Zariyat süresi . 56 .ayet
4- Araf süresi . 38 – 39 – 179 .ayetler
5- Ayetel kürsi . 11 sefer
6- İhlas süresi . 3 sefer
7- Fatiha süresi
8- Hud süresi . 1 – 5 arası ayetler
9- Mearic süresi . 1 – 7 arası ayetler
10- Taha süresi . 38 ayet (3 sefer tekrarla)
11- Felak süresi
12- Nas süresi

7gün üst üste atlamadan bu suyu iç şifa allahtandır su zemzem suyu olursa daha hayırlıdır . Şimdiden Allah şifa versin bunları yaparken bi psikoloğa görünmeni şiddetle tavsiye ederim geçmiş olsun dilerim

xax2

Kayıtlı Üye
Sırasıyla oku atlamadan eksilsiz şekilde

xax2

Kayıtlı Üye
Birde bir bardak suya 101 defa hz yunusun duasını oku yatmadan önce onu iç her akşam 11 gün . 101defa suya üflüceksin su dalgalancak her okuduğunda üfle suya

xax2

Kayıtlı Üye
bunu sadece musallat için mi öneriyorsunuz?
Normal kişilerde yapabilir şifa niyetine içsin içtikten sonrasa salavat getirip şifa allahtantır alahım bana şifa ver desin . Allahı yalnızca işimiz düşünce başımız sıkışınca anmak olmaz her zaman anmamız lazım . normal zamandada içilebilir bi sakıncası yoktur

Ü

Üye silindi 56746

inanır mısınız şu başlığa yüz defa girdim "Hz Yunus muydu yoksa hz Yusuf muydu" diye, şeytanın verdiği vesveseye bakın :mad:

xax2

Kayıtlı Üye
101 tane Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn