cin kabileleri

stil

Kayıtlı Üye
büyü de en etkili kabile hangisidir yakaza zuzula demon vs gibi hangisiyle iş birliğinde olanların büyüleri daha etkilidir diyebiliriz bir etkisi olabilir mi büyünün tutmasında kabilelerle çalışmalar büyü maliyetini arttırır mı işlemi yapanın ödeyeceği bedeller artar mı

stil

Kayıtlı Üye
büyü de en etkili kabile hangisidir yakaza zuzula demon vs gibi hangisiyle iş birliğinde olanların büyüleri daha etkilidir diyebiliriz bir etkisi olabilir mi büyünün tutmasında kabilelerle çalışmalar büyü maliyetini arttırır mı işlemi yapanın ödeyeceği bedeller artar mı
bilgi verebilecek yok sanırım

stil

Kayıtlı Üye
bu tarz soruların cevaplarını bulabilecegim bir konu var mı peki sitede tam göremedim

Denizc

Kayıtlı Üye
Bildigim kadariyla demonlar daha kuvvetli ama buyude kullaniliyor mu bilmiyorum.

stil

Kayıtlı Üye
büyü de kullanılanlar yakaza zuzula vs sanırı
sanırım cevap verebilecek kimse yok

stil

Kayıtlı Üye
Mabet de bu tür bilgiler bulunuyor bir kaç sefer denk gelmiştim arama kısmından bulabilirsin.
Her adımın bir etkisi vardır iyi veya kötü tehlikeli yerlere gitmek de huzura ermek de senin elinde.
göremedim yazdım ama hangisi büyü için kullanılır en etkilisi vs gibi bilgilere ulaşamadım o yüzden buradan belki bilgi verirler diye yazmak istedim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
En etkili diye bir şey olmadığı İçin ulaşamasanız normal. Etkin olan büyü değil büyücüdür.
Diyelim ki böyle cin kabileleri var diyelim ki bunlar işlemler için kullanılıyor. Süleyman’ın sırrına erişmiş bir zat diyelim. Sizce böyle kimler ile çalışır kim için çalışır.
heleki maliyet hesabı çok komik olur bu durumda.
Sosyal medya da ya da mahalle hocası diye Tabir edeceğim kimseler cinler sin kabileleri vs hakkında soytarı gibi davrandıkları İçin avam ne yapsın tabi.
sorduğunuz soruların bir manası yok kısaca. Öylesine Sohbet konusu, buranın ya da her hangi avam alanın konusu olacak şeyler değil bunlar

stil

Kayıtlı Üye
En etkili diye bir şey olmadığı İçin ulaşamasanız normal. Etkin olan büyü değil büyücüdür.
Diyelim ki böyle cin kabileleri var diyelim ki bunlar işlemler için kullanılıyor. Süleyman’ın sırrına erişmiş bir zat diyelim. Sizce böyle kimler ile çalışır kim için çalışır.
heleki maliyet hesabı çok komik olur bu durumda.
Sosyal medya da ya da mahalle hocası diye Tabir edeceğim kimseler cinler sin kabileleri vs hakkında soytarı gibi davrandıkları İçin avam ne yapsın tabi.
sorduğunuz soruların bir manası yok kısaca. Öylesine Sohbet konusu, buranın ya da her hangi avam alanın konusu olacak şeyler değil bunlar
herkesin söyledigi şeylerin doğruluğunu sormak istedim kısacası kimse cinlerle çalışamaz da diyebilirdiniz bu kadar ters cevabın gereği oldugunu düşünmüyorum bilmedigimiz ve öğrenmek için soruyoruz zaten özelden soru sorulabilse konu bile açmazdım herkesin şu cinlerle çalışıyorum bu cinlerle işbirliğindeyim bunlar olmadan yapamazsınız dediğini çok duyuyoruz davet yapmak gerekli vs gibi gibi bende bunun için hangileri gerekir sormak istedim zaten soruyu buraya sorma amacımın doğru cevapları alıp yanlışları görebilmek dışarıda öğrenmeye çalıştıgımız çoğu soruda doğru cevabı alamıyoruz burası daha samimiyetle cevaplıyor diye yazıyorum silebilirsiniz konuyu da isterseniz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
herkesin söyledigi şeylerin doğruluğunu sormak istedim kısacası kimse cinlerle çalışamaz da diyebilirdiniz bu kadar ters cevabın gereği oldugunu düşünmüyorum bilmedigimiz ve öğrenmek için soruyoruz zaten özelden soru sorulabilse konu bile açmazdım herkesin şu cinlerle çalışıyorum bu cinlerle işbirliğindeyim bunlar olmadan yapamazsınız dediğini çok duyuyoruz davet yapmak gerekli vs gibi gibi bende bunun için hangileri gerekir sormak istedim zaten soruyu buraya sorma amacımın doğru cevapları alıp yanlışları görebilmek dışarıda öğrenmeye çalıştıgımız çoğu soruda doğru cevabı alamıyoruz burası daha samimiyetle cevaplıyor diye yazıyorum silebilirsiniz konuyu da isterseniz
Ters cevap vermedim. Şahsınıza yönelik herhangi bir uygunsuz kelime de kullanmadım. Sorunuza dümdüz bir cevap verdim. Genel ifade şeklim böyle. Yazı dilinde size sert gelmiş olabilir.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Filmler, youtube çıkan şarlatanlar, mahalle hocalarının bir kısmı insanları yanlış yönlendiriyor. Cinlerle çalışılamaz diye bisi yok. Urum koca bir kavimle çalışan bilenin böyle komik şeylere vakit harcamayacağından bahsediyor. He o kavimden A ile B ile çalışırsın.

stil

Kayıtlı Üye
Filmler, youtube çıkan şarlatanlar, mahalle hocalarının bir kısmı insanları yanlış yönlendiriyor. Cinlerle çalışılamaz diye bisi yok. Urum koca bir kavimle çalışan bilenin böyle komik şeylere vakit harcamayacağından bahsediyor. He o kavimden A ile B ile çalışırsın.
anladım içlerinden biriyle çalışılabilir diyorsunuz yani teşekkür ederim cevabınız için.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
öncelikle masum birine kendi çıkarlarınız için büyü yapmanızı kınıyorum varlık davetinden önce piramit varlık şemasını bilmeniz gerekmektedir en alt kademede cinler sonra üstü ifritler sonra padişahları ,padişahlarının din olarak görüp taptığı demonlar (yıldızlarda yaşarlar orion takım yıldızı vb) demonların üstü düşmüş meleklerden emir alırlar düşmüş meleklerin en üst tepesinde 4 düşmüş melek egyn meymun(meymun hüddamlıkta yüksek mertebe olarak bilinir)paymon bu 4 düşmüş melek her biri evrendeki bütün kötü varlıkları yönetir tabi piramit yetki şeması ile biri batıyı digeri güneyi digeri kuzeyi evrenin 4 parçasını yönetirler fakat bunlardan üstte en tepede tanrı tarafından direk lanetlenen kutsal kitaplarda adı geçen varlıklar geçer MOLEK,RA, bu varlıklar o kadar güçlüdür ki tanrıdan en büyük laneti almışlardır kendilerini ilah olarak taptırıp insan kurban ettirdikleri için ve kutsal kitaplarda lanetlenmişlerdir ve onlardan korunmamız için kutsal kitaplarda dualar bile bahşedilmiştir mesela ra Hz muhammed S.a.v miraca yükselirken RA onu takip edip yakmak istemiştir cebrail müdahele etmiştir araştırıp bulabilirsiniz bazılarınız şey diyebilir işte zaman örtüşmüyo bu olay nasıl oldu vs diye bazı cinler bile 1 bin sene yaşıyor siz hesap edin ayrıca molek hakkındada incilde çocuklarını ona kurban etmeyin ona tapmayın der ben konuyu biraz saptırdım arkadaşlar kusuruma bakmayın

davet etceğiniz varlıkda sizin enerjinize ve anlaşmada sunacagınız şeyin gücüne ve değerine bağlı olacak seviyede bir varlık gelir bu dengeyi koruyan ve sağlayan görevli varlıklar vardır

genede kınıyorum memlektte sevecek insanmı bitti ve forumda böyle konular artıyor işte ben birine aşıgım nasıl aşk büyüsü yapıp beni sevmeyen birini aşık ederim gibi yönetim bence bunları önleyen bir duyuru yapmalı iyi günler saygılar dilerim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Nasıl bir duyuru yapalım sizce. Aşk büyüleri yapmayın etik değildir gibi bir şey mi ya da sonra etik değer üzerine yazılmış binlerce kaynak ve tartışmayı da duyuru olarak mı ekleyelim. Tüm üyelere mail mi atalım. Kime göre doğru kime göre yanlış konuları üzerine duyuru açalım ya da sitemiz de kurallar bölümü ve onu okuyarak başlayalım daha sağlıklı olur.

formumuz da her konu açabilir sıkıntı yok. Belli kurallarımız ve topluluğun sağlıklı paylaşım yapması İçin onun dışında burası yasakların ya da yargılamaların olduğu bir yer değil.

Konuyu açan üyemiz yazılanları okumuş ve olgunluk göstererek bir mesaj yazmış. Keşke kınama yazınıza geçmeden önce zahmet edip okusaydınız. Sonra yargı dağıtsaydınız