Cin-İfrit-Demon Davet ?

PoDark

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhaba

Forumda bu işin ehli çok sayıda büyüğüm var gibi görünüyor.
Lütfen yapma etme öyle olur böyle olur tarzı yorum yapmayın.

Bu varlıklardan herhangi biriyle beni yüzleştirebilecek bir davet istiyorum ne olduğu hiç farketmez sonu ölümde olsa yaptığımın farkındayım iyisiyle kötüsüyle sonuçlarına razıyım.
Benimsediğim bir din yok ateistim.

Yorumdan yada Ö.m yoluyla ulaşırsanız çok sevinirim.
Saygı ve sevgilerimle

omr

Kayıtlı Üye
Bunun gibi işler davet edeyim gelsin gibi tam olarak arkadaş davet etme gibi değildir.Yüksek miktarda enerji ve belki de insiye olma gerektirir.
Dinlenmek için dahi bile dingin ve kendine has bir rih hali getekiyor.İnsanoğlu yoğunlaşmadan ve uygun ruh halinde olmadan ezoterik bir temas nasıl sağlayabilir mi

Crag

Kayıtlı Üye
Elimde A dan Z ye tüm bilgiler var. Bir anlık hevesle araştırmaya başlamıştım önceden. Gel gör ki bu iş: ritüeli buldum çağırdım gelsin demekle olmuyor. Kendinizi buna hazırlamanız (ruhsal anlamda) gerekiyor. Her şey tamam dedim kendi kendime ancak bu işlerin beni aşacağını ve hayatımı etkileyeceğini düşündüm, vazgeçtim. Size tavsiyem bunu iyice düşünün. Anlık hevesle düşünmeden planlamadan yapılacak basit bir şey değil. Buradakilerin dediği gibi forumu araştırın.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
" sonu ölümde olsa yaptığımın farkındayım iyisiyle kötüsüyle sonuçlarına razıyım. "

Bakın bu işler geri dönüşü olmayan bir yoldur. Davet-i Cin yapmak yerine bir hocadan kontrollü olarak el almanız daha uygun olur. Zira 18bin alemin içinden hangi varlığın size ulaşacağı muallâk.
Bildiğim bir çok yöntem hep islami ritüelleri kapsıyor. Abdestli olmak, namaz kılmak, zikir çekmek gibi.
İnancınız gereği vereceğim tavsiyeler sizinle örtüşmeyecektir ancak illede ben bu taşın altına elimi koymak istiyorum diyorsanız internette davetler ve zikirler ile ilgili bilgi çok mutlaka size uygun bir yöntem bulursunuz.

Tabii meditasyon ile 3. gözü açma durumu da var. 3. gözünüz açıldığı takdirde bağlantı kurmanız kolaylaşır.