Çifti arındırma ritueli

Alex06

Kayıtlı Üye
Pardon, BSFF olacaktı. Be Set Free Fast.

Aklınıza yatarsa bende bir tane Türkçe protokolü var.
Önce ne olduğunu anlatan bir psikoloğun videosunu sonra uygulamaları anlatan başka bir videoyu izledim. Çok hoşuma gitti özellikle göğüse vurma kısmında Anadolu da kadınların ağlarken ellerini yumruk yapıp goguslerine vurmaları geldi. Özetle bu teknik çok hoşuma gitti Türkçe protokolü paylaşırsanız çok sevinirim.
Ben sizden çok şey öğrendim enerjisel anlamda çok şey aldım karşılığında birşey vermem gerekiyor diye düşünüyorum izniniz olursa sizin adınıza bir ihtiyaç sahibine yardımda bulunmak istiyorum.

createtherules

Kayıtlı Üye
Mumların üzerine yazıyı fitilden dibe mi yoksa dipten fitile doğru mu yazmalıyız? Ya da farkeder mi?

Alex06

Kayıtlı Üye
Harika bir fikir. @Absoluta Virtute karşılık beklemeden çok şey öğretti. Karşıma bu mesajın çıkması beni de ilgilendirdiğini işaret ediyor.
Hiç birşey karşılıksız olmaz eğer biz bize birşey öğreten veren kişiye bir şey vermezsek enerji akışında dengesizlik olur. Dengesiz enerjimiz ise doğru yonlendirilmez.
Benim bir yakınım sifaciydi . ben çocukken yaşadığımız ilçede insanlar ona gelirdi. Sifalarini alir ve karsiliginda muhakkak bir şey verirlerdi. Cok komik gelirdi bana küçücük bile olsa birşey vermeleri. Ne gerksiz derdim, Bu insanlar bu işin kuralını biliyorlardı.

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Mumlar bitinceye kadar yanacak. Ritüeller de herzaman öyle. Düşüp evinizi yakacaklar diye korkuyorsanız büyük tecerenin gibi e azıcık su koyun ve rituelden sonra mumu mumlukla birlikte o tencerenin içine koyun.

Mumlar balmumu olacak. Resimdeki gibi iiki mum birbirine dolanacak. Bunun için unları ısıtmak gerekir. Kalariferin yanına koyun ısınsın. Üstüne de koyabilirsiniz çok sıcak değilse eğer.
önceden dolandırılmış hazır halde satılanlardan alsak olur mu ?

business woman

Kayıtlı Üye
Sarma balmumları var petekten olan. Onlar uygun mudur? Birde fotoğraf değil de çizim olsa kendimiz çizsek resimleri daha fazla emek olur arındırmanın etkisini arttırır mı?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sarma balmumları var petekten olan. Onlar uygun mudur? Birde fotoğraf değil de çizim olsa kendimiz çizsek resimleri daha fazla emek olur arındırmanın etkisini arttırır mı?
Balmumu mumları gerekli zaten. Kendiniz sarsanaz daha iyi. Sembolik bir işlem çünkü.
El emeği daima daha iyi fakat fotoda auranin de resmi var. Siz cizince sadece sizin enerjiniz geçer. DNA si varsa başka. Resmin üzerine ya surersiniz, ya balmumuyla yapıştırınız. Öyle artar etkisi

createtherules

Kayıtlı Üye
Balmumu mumları gerekli zaten. Kendiniz sarsanaz daha iyi. Sembolik bir işlem çünkü.
El emeği daima daha iyi fakat fotoda auranin de resmi var. Siz cizince sadece sizin enerjiniz geçer. DNA si varsa başka. Resmin üzerine ya surersiniz, ya balmumuyla yapıştırınız. Öyle artar etkisi
Kişinin el yazısında dna kalır mı? Veya kullanabileceğimiz farklı bir enerji?