Çifti arındırma ritueli

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
IMG_20211202_161104.jpg

Sizin ve partnerinizin fotoğrafları, ayrı fotoğraflar. Onları karşı karşıya koyuyoruz, ortasına fotoğrafın arasına iki tane birbirine dolandırmış mum koyuyoruz (bal mumundan ince uzun olacak). Bir muma "büyülü negatif", diğer "rutin negatif"- yazıyoruz.

Mumları yakarken şunları okuruz:

"Mumlariyla (...) ve (...) arasındaki ilişkiden ( listele: kavgaları, kırgınlıkları vs....) yakıyorum."

Yaktıktan sonra :

(...) ve (...) ilişkisinde negatif yansın
Yapılan hatalar
Düşünülen yanlışlar
Sarfedilen kötü sözler
Kıskançlıklar, kırgınlıklar
Mumlar gibi, yanınca eriyor
(..)ve (...) bir daha asla ayrılmıyor
Tüm nazarlar, beddualar,
Tüm engeller ve büyüler
Mumların ateşinde yanıyor.
Mumlar bitince dertler de bitecek
Öyle olsun?

3-9-12-21 kez okuyun. Bana kalirsa, 3 kez yeterli değil. Özellikle bu işlere yeni başlayanların çok defa okumaları gerekiyor.

Arınma sırasında tüm olumsuz duygular şiddetlenir - öfke, küskünlük, gözyaşı, partnerinizi ellerinizle bogmak istersiniz. Sabırlı olun. Bütün bunlar geçecek.

nurumm

Kayıtlı Üye
Güzel ve yapımı kolay bi ritüelmiş @Absoluta Virtute lakin niyeti isteği tam geçirmek çok önemli ve gerçekten istemekten de yorgun olmamak gerekiyor sanırım bunun tutması için.Yapacak arkadaşlara bol şans ve güç diliyorum.Mumlar bitinceye kadar yanacak mı ? Büyük bir mumsa elimizle söndürsek üflemeden problem olur mu?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Mumlar bitinceye kadar yanacak. Ritüeller de herzaman öyle. Düşüp evinizi yakacaklar diye korkuyorsanız büyük tecerenin gibi e azıcık su koyun ve rituelden sonra mumu mumlukla birlikte o tencerenin içine koyun.

Mumlar balmumu olacak. Resimdeki gibi iiki mum birbirine dolanacak. Bunun için unları ısıtmak gerekir. Kalariferin yanına koyun ısınsın. Üstüne de koyabilirsiniz çok sıcak değilse eğer.

nurumm

Kayıtlı Üye
Mumlar bitinceye kadar yanacak. Ritüeller de herzaman öyle. Düşüp evinizi yakacaklar diye korkuyorsanız büyük tecerenin gibi e azıcık su koyun ve rituelden sonra mumu mumlukla birlikte o tencerenin içine koyun.

Evet önceki yazılarınızın birinde okumuştum bunu.Enerjimi iyi hissettiğimde bu ritüeli deneyeceğim ama şu an bu modda değilim önce zihnimi ve ruhumu bi arındırmam lazım.yaptığımda sonucunu yazarım bakalım ne kadar kendimi verebilmiş olacağım :)

nurumm

Kayıtlı Üye
@nurumm , ritüelsiz bunu yapabiliyorsaniz, rituele hiç gerek yok. ;)
Aslında zaman zaman yaptığım başka yöntemler oldu olumlu sonuçlarda veriyor lakin benim bu aralar ya geçmişi istemiyorum yada gerçekten o insanlara mı tahammülüm yok yada kendime mi bilemiyorum bi dinleyim kendimi rahatlayımda sonrası barışma ritüellerimi olur başka bişeymi zaman gösterecek :) İstemekten de yoruldum artık :confused: böyle kendiliğinden akıp giden şeylereihtiyacım var beni yormayan üzmeyen belki yeni bişeyler istiyorum kendimden emin olayım bakcağız ;)

nurumm

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute daha önceki konularınızı da biraz gözden geçirdim de böyle bişey yazdıysanızda göremedim.Sürekli kendini tekrar eden kısır döngü bunlardan nasıl arınma yapabiliriz önerceğiniz bişeyler varsa benim gerçekten böyle bişeye ihtiyacım var şu anda.Sitede bununla ilgili paylaşımlar var ama biraz teferruatlı şeyler daha kolayından mümküne ve daha etkilisinden bişeyler olursa memnun olurum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute daha önceki konularınızı da biraz gözden geçirdim de böyle bişey yazdıysanızda göremedim.Sürekli kendini tekrar eden kısır döngü bunlardan nasıl arınma yapabiliriz önerceğiniz bişeyler varsa benim gerçekten böyle bişeye ihtiyacım var şu anda.Sitede bununla ilgili paylaşımlar var ama biraz teferruatlı şeyler daha kolayından mümküne ve daha etkilisinden bişeyler olursa memnun olurum
Bunun kolay yolu yok. Zor yoldan gitmeniz gerekecek.

Bu kısır döngünun sebebini bulup o blokeyi yok etmelisiniz.

Akşamleyin daha ayrıntılı yazarım

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hayat bize hep ders verip sınav yapar. Eğer sınavı gecmezsek aynı şekilde dersi verip o sınavı geçene kadar bu kısır döngü devam eder.
Eğer hayatımızda aynı olaylar sürekli tekrarlaniyor ise demek ki sınavı bir türlü gecemiyoruz.

Doğru kararları alabilmek için farkındalığı öğrenmek şart.
Geçmişteki yapılan hataları analiz ederek nerede ve neden yanlış yapıldığı tespit etmek gerekiyor.

İliskilerde genelde kizlar babası gibi erkekleri buluyor. Erkekler ise annesi gibi. Bunun sebebi hayattaki ilk ve en çok görmüş olduğumuz eş modeli - ebeveyenlerimiz. Yani bir kızın ayı gibi bir babası varsa eğer o nazik ve kültürlü bir erkeğe nasıl davranmak gerektiği bilmez. Nazik erkek onun " konfor bölgenin" dışında oluyor. İşte burada farkındalığı çalıştırarak kız " konfor bölgenin" dışına çıkıp özellikle nazik erkeklerle arkadaşlıklar kurmalı. Böylece bu tip erkekler onun KB içine yavaş yavaş girecekler. Öbür taraftan babasıyla alakalı çocukluk travmaları sıfırlamak gerekiyor.

Cok tuaf olsa da, bizim partnerimizi bilincimiz değil, bilinç altımız seçiyor. Bilinç altımız bilincimiz bilmediklerini ve görmediklerini görüyor. Ve çocukluğumuzda yaşadığımız travmatik olayları bize yaşatacak bir eş seçiyoruz kendimize. Bunun olmaması için travmatik olayları sıfırlayıp bilinç altımizi egitmemiz gerekiyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Hayat bize hep ders verip sınav yapar. Eğer sınavı gecmezsek aynı şekilde dersi verip o sınavı geçene kadar bu kısır döngü devam eder.
Eğer hayatımızda aynı olaylar sürekli tekrarlaniyor ise demek ki sınavı bir türlü gecemiyoruz.

Doğru kararları alabilmek için farkındalığı öğrenmek şart.
Geçmişteki yapılan hataları analiz ederek nerede ve neden yanlış yapıldığı tespit etmek gerekiyor.

İliskilerde genelde kizlar babası gibi erkekleri buluyor. Erkekler ise annesi gibi. Bunun sebebi hayattaki ilk ve en çok görmüş olduğumuz eş modeli - ebeveyenlerimiz. Yani bir kızın ayı gibi bir babası varsa eğer o nazik ve kültürlü bir erkeğe nasıl davranmak gerektiği bilmez. Nazik erkek onun " konfor bölgenin" dışında oluyor. İşte burada farkındalığı çalıştırarak kız " konfor bölgenin" dışına çıkıp özellikle nazik erkeklerle arkadaşlıklar kurmalı. Böylece bu tip erkekler onun KB içine yavaş yavaş girecekler. Öbür taraftan babasıyla alakalı çocukluk travmaları sıfırlamak gerekiyor.

Cok tuaf olsa da, bizim partnerimizi bilincimiz değil, bilinç altımız seçiyor. Bilinç altımız bilincimiz bilmediklerini ve görmediklerini görüyor. Ve çocukluğumuzda yaşadığımız travmatik olayları bize yaşatacak bir eş seçiyoruz kendimize. Bunun olmaması için travmatik olayları sıfırlayıp bilinç altımizi egitmemiz gerekiyor.
@Absoluta Virtute inanırmısın hiç babam gibi birisi olmadı hayatımda 😬🥶 keşke öyle olsaydı.Bendeki bu konu olaylar farklı tabi de burada açıklayamıyorum maalesef 🤦‍♀️

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute inanırmısın hiç babam gibi birisi olmadı hayatımda 😬🥶 keşke öyle olsaydı.Bendeki bu konu olaylar farklı tabi de burada açıklayamıyorum maalesef 🤦‍♀️
Öyle de olabilir. O zaman işiniz daha zor. Travmatik olayları ortaya çıkartmak daha zor olur.
Karakteriniz babanıza benziyorsa, partnerinizin annenizinkine benziyor olabilir. Dedemiz vs... Bı düşünün.

nurumm

Kayıtlı Üye
Öyle de olabilir. O zaman işiniz daha zor. Travmatik olayları ortaya çıkartmak daha zor olur.
Karakteriniz babanıza benziyorsa, partnerinizin annenizinkine benziyor olabilir. Dedemiz vs... Bı düşünün.
Aslında bunun nedenini ben anlayabiliyorum bazı korkular diyelim yüzeysel olarak.birde ilişkilerde mesela gün gelecek bunu göreceğim demişimdir er yada geç o olay aradan 2-3 sene sonra önümde bitmiştir mesela.

nurumm

Kayıtlı Üye
Karakter olarak soruyorsanız ilk birlikteliğim olan sevdiğim insan kim ise aynı özellikler ve aynı olaylar diyeyim.Kişiler farklı bana yaşattıkları aynı olaylar birbirine benzer 2 kadın 1 adam kısaca şarkı misali 😂😬

Alex06

Kayıtlı Üye
Benim kullandım yöntemin Türkçe kitabı yok. Ama burada psikoloji ile alakalı çok yazı var.
Öncelikle paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Ritüeller başka bir dilde olunca ben enerjimi yonlendiremiyorum. Sizin paylaşımlarınızda söyleyeceklerimiz Türkçe olduğu için söylediğime dileğime olan inancım artıyor. Bu yüzden benim için çok etkili ritüeller. Kullandığınız yöntemin ingilizce adını vermeniz mümkünse araştırma yapmak isterim.