Çeşitli majiler (Gillian Kemp)

My_soul

Banlı Kullanıcı
Katılım
14 Ara 2009
Mesajlar
143
Tepkime puanı
22
Çeşitli Büyüler (Gillian Kemp)

YENİ BİRİYLE TANIŞMAK YENİ BİR AŞKI KENDİNİZE ÇEKMEK İÇİN
İki pembe mum alın, aralarında 30cm. uzaklık olacak biçimde yan yana şamdanlara yerleştirin. Mumlardan bir tanesi sizi, diğeri sevgilinizi temsil eder. Kırmızı bir kurdele, ip ya da tel parçasıyla şamdanları birbirine gevşek olarak bağlayın. Ertesi gün kurdeleyi çözün, şamdanları birbirine yaklaştırın ve onları tekrar birbirine bağlayın. Her iki mumu da yakın ve bir süre yanmalarına izin verin. Daha sonra mumları söndürün. Bu işlemi üç, beş, yedi yada dokuz gün boyunca mumlar birbirine değene kadar tekrarlayın. Son gün mumlar yanarken bir süre karşısında oturun, daha sonra mumları söndürün. Kurdeleyi şamdanlardan çözün ve bu kurdeleyi bir aşk muskası olarak kişisel eşyalarınız arasında saklayın.,

SEVDİĞİNİZE EROSUN OKUNU YOLLAMAK İÇİN
Kırmızı bir mum alın; çünkü kırmızı yaşamı ve tutkuyu, mum alevinin ışığı ise bir insanın içindeki olumlu gücü sembolize eder. Mumun üst kısmının çevresine iğneyle sevdiğiniz kişinin adını yazın. Başka bir iğneyi yazının olduğu yere sokun. Mumun diğer tarafından ucu görününceye kadar itin. İğneyi mumun fitilinin içinden geçirirken şunları söyleyin: “ Adını delip geçtiğim bu yanan mumla kalbini de delip geçeceğim.” Mumunuzu bir şamdana yerleştirin ve iğneyi sevdiğinizin adının ve iğnenin olduğu yere kadar geldiğinde mumu söndürün. (İsterseniz daha sonra mumu tekrar kullanabilirsiniz ama tamamen küçüldüğünde iğneyle beraber gömmeniz gerekiyor)

SEVDİĞİNİZDEN TELEFON YADA MAİL ALMAK İÇİN
Bütün bir hindistancevizini alın ve sevdiğiniz kişinin adını söyleyip, “Beni arayacaksın” derken hindistancevizini kırmızı bir kurdeleyle bağlayın. Saflığı temsil eden beyaz bir mum yakın ve bağlanmış hindistancevizini, bir saat boyunca yanan mumun önünde tutun. Hindistancevizi sevdiğinizin aklını temsil eder, kurdele ise sizin arzularınızdır. Kurdele dileğinizi uzun zamandır istediğiniz insana iletir ve o insanı sizi araması için teşvik eder. Daha sonra mumu söndürün ve kurdeleyle bağlı olan hindistancevizini telefonunuzun yada bilgisayarınızın yanında tutun. Arzuladığınız kişi yedi gün içersinde sizi arayacak ya da mail gönderecektir. Ondan daha fazla haber almak için, mavi bir kağıda yarım daire oluşturacak biçimde, el yazısıyla ve yeşil mürekkeple ilgilendiğiniz kişinin adını yazın. Arzuladığınız kişinin olduğu yarım daireyi, kendi adınızı da ekleyerek tam daire haline getirin. Yazıyla oluşturduğunuz dairenin üstüne yedi tane daha, bu biçimde yazılmış daire ekleyin. Kağıdın üzerine birkaç damla lavanta yağı serpin ve yağı kağıdın üzerinde dağıtın. Bu kağıt parçasını bilgisayarınızın yada telefonunuzun altına yerleştirin. Lavanta kokusu azalmaya başladığında arzuladığınız kişiyle daha fazla görüşmek için biraz daha lavanta yağı sürün.

SEVDİĞİNİZİN SİZİ ZİYARET ETMESİ VEYA ÇAĞIRMASI İÇİN
Karanfillerin aşkı çekme gücü vardır. Küçük bir portakal ve limon alın ve ikisinin çevresini karanfillerle donatın. Portakal sevdiğinizi, limonda sizi sembolize etmektedir. Sevdiğiniz kişinin sizi ziyaret etmesini veya sizi evine çağırmasını istediğinizde portakal ve limonu sevdiğinizin evini gösteren yöne doğru, yan yana duracak şekilde, pencere eşiğinize yada evinizin önünde bir köşeye yerleştirin. Eğer ilişkiniz dostça bitmişse, limon ve portakalı yan yana gömün. İlişkinizi geçici yada sürekli olarak bitirmek istiyorsanız portakal ve limonu ayrı ayrı gömün.

BAŞTAN ÇIKARMA İKSİRİ
Ayışığı alan bir yere koyacağınız bir bardak suyun içine büyük bir tutam rezene tohumu, toz haline getirilmiş hindistancevizi, rendelenmiş zencefil, kurutulmuş yada taze kekik, kurutulmuş yada taze fesleğen serpin. Karışımı bütün gece boyunca demlenmek üzere bırakın. Sonra, karışımı temiz bir cam şişenin içine dökün. Sevdiğinizin kıyafetlerine değdiğinde karışımın birkaç damlasının bile aşkınızı baştan çıkarmaya yettiğini göreceksiniz.

AŞKI YAŞAMINIZA ÇEKME VE TUTKU İKSİRİ
Mine çiçeği ve buhur yağı ile yağlanmış olan pembe bir mum yakın. Cam parfüm şişesine eşit miktarlarda portakal çiçeği suyu, gül suyu ve menekşe suyu dökün. Kapağını kapatın ve mum alevinin önünde şişeyi sallayın. Şişeyi tutun ve içindeki iksire bakarak ideal partnerinizi hayal edin. Mumu üfleyin. Karışımı nabzınızın attığı noktalara sürdüğünüzde iksir yaşamınıza tutkuyu ve aşkı getirecektir.

SEVGİLİNİZİ ETKİLEMEK İÇİN
Mum ışığı altında, bir tabağın içine onar gram zambak kökü, sandal ağacı ve talk pudrası koyun. Malzemeleri parmak uçlarınızla karıştırın. Karışımı beyaz bir zarfa doldurun ve mumu üfleyin. Karışımının bir kısmını sevdiğinizin cebine koyarak sevgilinizin size karşı dürüst ve sevgi dolu olmasını sağlayın.

SEVGİLİNİZİN SİZİ UNUTMASINI ENGELLEMEK İÇİN
İçinde sevdiğinizin adı yazılı bir kağıt olan içi su dolu bir vazoya “ beni unutma” çiçeklerini yerleştirin. Eğer elinizde sevgilinizin imzası varsa bunu kullanın. Vazonun yanında pembe bir mum yakın ve mum alevine bakarak onun size dönmesini dileyin. Dileğiniz gerçekleşecektir.

SEVGİLİNİZİN KALBİNİ AŞKLA ERİTMEK İÇİN
Pembe bir mum alın ve üzerine iğneyle şu sözleri yazın: “ sevdiğim kişinin kalbi bana olan aşkıyla eriyecek” Yere koyduğunuz, Ay’ı yansıtan bir aynanın üzerine mumu yerleştirin. Yanına küçük bir kapta bir tane buz koyun. Mumun yanına oturun ve buzun erimesini izleyin. Mum ve buz beraber erirken sevgilinizin kalbi de size olan aşkıyla eriyecektir. Üzerindeki yazı eridiğinde, buzdan geriye kalan suyun birkaç damlasını parmak uçlarınızla muma sıçratarak mumu söndürün. Geri kalan suyu ise bir çiçeğin üzerine dökün.

SEVGİLİNİZİN SİZE SADIK KALMASINI SAĞLAMAK İÇİN
Sevgilinizin herhangi bir iç çamaşırını alın. Bu çamaşırın üzerine kendi iç çamaşırınızı koyun ve ikisini olabildiğince küçük bir hale getirerek paketleyin. Sevgilinizi temsil eden 30 cm. uzunluğunda kırmızı bir kurdele ile sizi temsil eden aynı uzunlukta sarı bir kurdele alın. Paketin boyunu kırmızı kurdele, enini de sarı kurdele ile bağlayın. Bu işlem sevgilinizin üzerindeki gücünüzü temsil etmektedir. İki kurdeleyi de düğümleyin. Her sonun bir başlangıç olduğunu sembolize eden sekiz figürünü elde edin. Daha sonra kurdelenin açık uçlarını da birbirine bağlayın. Üst üste attığınız üç düğüm kadını ve erkeği simgeler. Büyüyü, yastığınızın altında yada komodininizin çekmecesinde saklayın. Eğer sevgilinizin iç çamaşırını bulamıyorsanız çoraplarını, tişörtünü, eldivenlerini yada mendilini kullanın. Kullandığınız malzemeler sevdiğiniz kişiye ait olursa dileğinizin gerçekleşme olasılığı artar.

SEVGİLİNİZLE KAVGALARINIZA SON VERMEK İÇİN
Mavi bir mum yakın. Sol elinize az miktarda tuz alın. Sağ elinizle birkaç tutam tuzu mum alevine serpin. Alev mavileşmeye başladığında ilişkiniz de düzelmeye başlayacaktır.

İLİŞKİNİZİ KORUMAK İÇİN
Kovuklu bir meşe ağacı bulun. Meşe, gücün sembolüdür.İyimserliğin gezegeni ve koruyucumuz olan Jüpiter tarafından yönetilir. Tüm diğer ağaçlar gibi meşe ağacı da dünyanın eksenini sembolize eder. Sizi ve sevdiğiniz kişiyi temsil edecek olan iki taş bulun. Taşları yan yana, birbirlerine değecek şekilde, meşe ağacının karşısına yerleştirin. Taşları yapraklarla örtün. Sizin ve sevgilinizin kaderi ağacınkine bağlanacaktır. Eğer Ağaç sağlıklı ise, aşk yaşamınız da sağlıklı bir biçimde gelişecektir. Eğer ağaç hastalanırsa, ilişkiniz, taşlar ağacın önünden kaldırılıncaya kadar kötü gidecektir. Eğer kendinizi sevgilinizden uzaklaştırmak istiyorsanız, sizi temsil eden taşı ağacın önünden kaldırın.

BİR KALBİ KENDİNİZE ZİNCİRLEMEK İÇİN
Biri sizin diğeri sevgilinizin burcunu simgeleyen farklı renkte iki ipliği örgü şişine sarın. Siyah, beyaz,tutkuyu simgeleyen kırmızı yada aşkı simgeleyen pembe rengi kullanabilirsiniz. Sevgilinizden habersiz, herhangi bir kıyafetine zincir örgü ile kalp işleyin. Zincir örgüsü yapmak için şişin uzuna bir parça iplik geçirin. Renkli iplerden bir tanesini şişe dolarken diğerini üstte tutun. Daha sonra diğer ipliği şişe geçirin. Bir iplikle işiniz bittiği zaman diğerine geçin. Kalbi bitirdiğinizde, çevresine kendi adınızı ve sevdiğinizin adını da işleyin. Adları kıyafete işledikten sonra, bu tılsımı yanan bir mumum yanına koyun ve sevgilinizi çağırın. Aşk bağınız ancak işlediğiniz nakışı söktüğünüzde, yaktığınızda veya gömdüğünüzde çözülecektir.

ESKİ AŞKINIZI AKLINIZDAN ÇIKARMAK İÇİN
Bir dolunay gecesi ve onu takip eden on üç gün boyunca her gece mavi bir mum yakın. Kurtulmak istediğiniz kişinin adını tebeşirle, beyaz bir kağıda yazın. Kağıdı küçük parçalara ayırın. On dördüncü gecede kağıt parçalarını yakın ve küllenmesi için yüksek kenarlı bir kasenin içine atın. Dışarı çıkıp külleri sol omzunuzun üzerinden havaya savurun. Geri dönmeden yada omzunuzun üzerinden geriye bakmadan içeri girin. Eğer küller üzerinize yapışmışsa, eski aşkınızdan kolay kurtulamayacaksınız demektir. Böyle bir durumda, eski aşkınızın adını tekrar yazın ve mum aleviyle yakın, kağıdın küllenmesi için bırakın. Külleri geriye bakmayarak sol omzunuzun üzerinden atmadan önce küllerin üzerine yedi tutam tuz serpin. Tuz saf bir ruhun sembolüdür.

SERSERİ SEVGİLİNİZİN SİZE GERİ DÖNMESİNİ SAĞLAMAK İÇİN
İğneyle sevdiğiniz kişinin adını mumun üzerine yazın. Mumunuzun rengi son buluşmanızda sevgilinizin kıyafetinin rengi olmalı.En sevdiğiniz renkte başka bir muma da kendi adınızı yazın. İki mumu da yakın ve bir süre yanan mumların yanına oturun. Beyaz bir kağıda mavi mürekkeple sevgilinizin adını yazın ve kare içine alın. Mumlar erirken sevgilinizin adını söyledikten sonra “ bana olan aşkın mühürlendi” diyerek eriyen mum damlalarını kağıda dökün. Kağıttaki yazının tamamı mumla kaplandığında ve mum damlaları kuruduğunda, kağıdı yeni bir zarfa koyup saklayın. Kuruyan mum parçası çatlamadığı sürece sevgiliniz size dönecektir.

MUTLU BİR İLİŞKİ İÇİN
Bir dolunay gecesi, biri sevdiğiniz kişiyi, diğeri sizi sembolize eden iki gülü vazoya yerleştirin. Gülleri tuvalet masası aynanızın önüne koyun ve bir mum yakın. Böylece güllerin ve mum alevinin yansıması aynaya düşecektir. Eğer aynanızda gökyüzündeki Ay da beliriyorsa, dileğinizin etkisi daha da kuvvetli olur. Sevdiğiniz kişiye güçlü bir aşk mesajı yollamak istediğinizde mumu tekrar yakabilirsiniz. Güller solduğunda yapraklarını onun size yolladığı bir zarfa saklayın. Ya da yaprakları yeni bir zarf içine koyarak yastığınızın altında ya da komodinin içinde saklayın.

SEVDİĞİNİZİN SİZE EVLENME TEKLİF ETMESİNİ SAĞLAMAK İÇİN
Sevgilinizin adını, iğneyle kırmızı bir mumun üzerine yazın. Kendi adınızı da başka bir mumun üzerine yazın. Eski bir tencerenin içinde mumları eritin. Sıvı haline gelen mumlar soğuduğunda, katılaşmaya başlayan mumu ikiye ayırın. Ayırdığınız mumun bir parçasını tencereden çıkarın ve sevdiğiniz kişiyi temsil edecek biçimde kollarını ileriye uzatmış bir figür olarak şekillendirin. Tencerede kalan diğer mum parçasıyla yapacağınız figürde sizi temsil edecektir. İki figürü karşılıklı olarak, birbirlerine sarılıyormuş gibi yerleştirin. Bu iki figürü kırmızı bir kurdeleyle birbirine bağlayın. Kırmızı bir mum yakın ve bir defne yaprağının üzerine kalemle sevdiğinizin ismini yazıp, “ bana evlenme teklifinde bulunacak ısın?” diye sorun. Bu defne yaprağını ve mumları yeni, beyaz bir zarfa koyup, mühürleyin. Mumu söndürün ve zarfı kendinize yakın bir yerde saklayın.
 

origanum

Yönetici
Katılım
15 Eki 2008
Mesajlar
3,090
Tepkime puanı
377
Bu büyüler zaten sitemizde tek tek paylaşıldı.
 

asev

Kayıtlı Üye
Katılım
23 May 2010
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
teşekkürler hepsini bir arada görmemizi sağlamışsınız...
 

[XTR] Similar Threads

Üst