Cesaret Veren MP3

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Farklı bir çalışma olmuş teşekkürler..

Ori

Kayıtlı Üye
ben okulda cesaret alıyorum demedim anlayın da öyle cevap verin okuldan önce dinliyorum dedim... Okula savaşa gitmiyoruz ya...

Teşekkürler ilginç bir çalışma. O alıntı yaptığım mesajında da gülmekten kırıldım ya :D

YasinLY

Kayıtlı Üye
İndirmede sorun yok...

Öyle değil mi ama sayın "ori24". :) :)

irem-

Kayıtlı Üye
teşekkürler müzik çok güzel gerçekten insanı etkiliyor

subliminal

Kayıtlı Üye
teşekkürler ama...
Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolu olabilir:
  1. Başka bir üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer üyeliğiniz yasaklanmış yada üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
Böyle bir uyarı alıyorum. Sonradan yaptığınız uploadda da problem çıktı dinleyemedim.

origanum

Yönetici
teşekkürler ama...
Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolu olabilir:
  1. Başka bir üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer üyeliğiniz yasaklanmış yada üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.
Böyle bir uyarı alıyorum. Sonradan yaptığınız uploadda da problem çıktı dinleyemedim.

Bu soruyu daha önce hiç bir mesaj yazmamış ama birşey indirmek isteyen her üye sorar. Biz de hep aynı cevabı veririz. En az bir kere siteye mesaj yazmış olmanız gerekir ki şimdi yazdınız zaten, artık indirebilirsiniz. Gene olmuyorsa üyelik başvurusu sırasında mailinize gelen aktivasyonu yapmamışsınız demektir yapınca da sistemden onaylandığı an indirebilirsiniz.

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Hehe biliyorum bunu gece dinleyin yiyosa bir kere gece dinledimde ohoo :)

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Oncelikle paylasim icin tesekkurler.
Lakin ben hic link goremedim.Yani bu mp3 ile ilgili hicbir baglanti bulamadim.
Sadece merak ettigim icin indirmek istemistim bu mp3'u.
Cunku daha once (epeyce zaman once diyeyim ) Braveheart'in kaset'i vardi elimde.
Walkman'ime kaseti takardim,parkta agaclarin golgesinde,yere serilir o muzik esliginde gokyuzunu seyrederdim.Inanilmaz huzur verici olurdu.
Tesekkurler...

glfm

Kayıtlı Üye
yok indiremiyorum indirme için geri sayım veriyor sonra dosyayı indireceğime dosya yükle diyor

AphraeL

Kayıtlı Üye
yok indiremiyorum indirme için geri sayım veriyor sonra dosyayı indireceğime dosya yükle diyor

Sağ aşşağıdaki "slow download" tuşuna tıkladınız mı? Sonra saniye sayıyor ve "download now!" tuşu geliyor. "upload file" tuşuna tıklamış olmayasanız dalgınlıkla.. Sorun yok görünüyor çünkü..

AphraeL

Kayıtlı Üye
Böyle bir sayfa açılmıyor mu sizde? Anlayamadım ki sorun ne? Başka birileri de deneyebilir mi acaba, sorun ne anlayalım..