Celb-i Muhabbet-1

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
sayı değerleri tüm dünyada kullanılır çünkü sayılar evrenin kendisidir. bu tür konuları araştıranlar sayıların gücünü keşfettiğinde (yada varlık sayesinde öğretildiğinde) hesaplama yöntemleri geliştirmişlerdir. bazen bir yıldızı bazen tanrı ve tanrıcaları bazen bir şeyin doğumu yada ölümü gibi bir çok aritmetiği göz önününe alarak belli değerler biçilmiştir.
güneş ay venüs gibi

sonra harflere sayı değerleri yüklemişlerdir. genelde başlangıç harfi en düşük son harf en yüksek değeri almıştır .sonuçta o konuyu titretmeye yarayacak kadar olan sayıyı hesaplanmı ( öğretilmiş) ve uygulanmıştır. bezen o sayılardan az yada çok yapmaka gerekebilir tabiki keskin hatlar değildir. ama büyüler gelenekten etkilenerek ilerlediği için kişiler öğrendiklerine genelde sıkı sıkıya bağlıdır.

bu bağlılık anadolu büyüleri içinde geçerlidir. 41 sayısı en çok rastlayacağınız değerdir. 41 sayısı kim bilir neye göre oluşturuldu bir tanrıca yada bir yıldızla alakalı olabilir. sonuçta bu işi öğrenmek isteyen yada kafadan atıp yapanda çoktur. 41 ilerledikçe ilerledi herşeye 41 denmeye başladı. 41 sayısının önemi artık kullanılmasından kaynaklanan bir titreşim değeri yaratmasındadır. eskiden neden önemliydi bilemiyorum tabi.
Arkadasim verilen cevap ordaki sordugum soru ile alakalidir!

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
ASTRALMEDYUM neden anlamamakta ısrar edıyorsun burda sorduğun hesaplama ile orda söylenilen teknik aynı şeyi anlatıyor. İkiside birbiri ile aynı sorular farklı olsa biile hesaplama yöntemi o yazıdır. Ben onu söylemeye çalışıyorum.

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Degerli Arkadasim.Ben kendimi sana anlatamadim heralde.Urumun cevapladigi soruda genel bir anlatim yapilmaktadir.Benim burda sordugum hesaplama ve orda bana urumun anlatmis oldugu ve verdigi bilgi,bu konu ile alakali bir teknik falan degildir.Sadece baska bir örnektir!Ben bunu anlatmaya calisiyorum yule.Senin anliyacagin Urum kardesimiz genel bir bilgi vermistir.

yule

Yönetici
İş
Neyse ya yanımda urum ve benim söylediğimin aynısını sölüyor o da öyle anlamış demekki biz sizi anlamamışız kusura bakmayın.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
gerilmeyelim germeyelim astral..aslına bakarsanız olay haziranda yazılmıs bir bilginin donup dolasıp eylulde siteyi tam okuyup hatmemis arkadaslarla tekrardan basa sarmasının verdigi bıkkınlık hissiyle alakalı . Bi de tabi baska baslıklar altında aynı konuların tekrar tekrar sorulmasının verdigi baygınlık hissi.
astral ve yeni baslayan arkadaslar neymiiiiss once herbir yeri konuyu okuyup anlayıp sorularımızı sormadan once baska yerde anlatılmıs mı diye double check yapmamızmıs .

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
astral ve yeni baslayan arkadaslar neymiiiiss once herbir yeri konuyu okuyup anlayıp sorularımızı sormadan once baska yerde anlatılmıs mı diye double check yapmamızmıs .
Gercekten anliyamadim Dynamic. Herkesin anliyacagi sekilde anlatmaya calisirsan belkide birseyler söyliyebilirim.Ayrica double check nedir?Sana istersen biras yardimci olayim,eger benim yaptigim double postlar ile alakali bir sikayetin varsa,ok.Hepimiz insaniz ve hata yapabiliriz apnoe arkadasim.Bikkinlik? Hmm gercekten belkide hepimizin bazi anlarda yasadigimiz bir duygu,belkide site elemanlarida bizden rahatsiz oluyorlardir,olsun sen bosver bunu.Önemli olan benim merakiminin giderilmesi,paylasim merkezi de zaten bunu yapmaktadir,toplumsal bilgilendirme amacli kulanilan bir platform.

yule

Yönetici
İş
Biz burda bulunan arkadaşlardan sıkılmıyouz. Bir paylaşım platgformunda herşey söylenebilir. Herkes kendi bildiğini söyleyecektir. Gerilmiyoruz, germiyoruz da . Kapatalım burda bu tatrışmayıda . Dvm edelim konuya.

samanyolu

Kayıtlı Üye
Çok etkili bir uygulamaya benziyor ama bende şans yok. O kabak, astığım yerden kafama düşer eminim.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
kabak zor curur ayrıca koca kabak cok pahalıdır yahu:D:D

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Evet yaaa bir kabak kaç günde çürür.Birde tam kış ayına girdik ki eyvah!
Sahih olduğu konusunda site yönetiminden birileri buna cevap verebilirmi kolay bir uygulamaya benziyor da....

yule

Yönetici
İş
Tarif uygundur yapabilen yapsın. Kaç günde çürür bilemem deneyin görün.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Tarif uygun diyorsunuz lakin kabağın en azından aşağı yukarı kaçgünde çürüdüğünü bilmediğiniz bir uygulamayı nasıl onaylıyorsunuz.En azından bu uygulamanın hiç yapılmadığını gösteriyor.
Örneğin insan yaptığı yemeğin kaç saat yada dakikada piştiğini aşağı yukarı söylüyor.Yemeği iyi yapar yapamaz o ayrı tabi.

thales

Kayıtlı Üye
Onbir esma.? Hangi esmalar ve kac defa okunacak..Lütfen daha detaylı yazarmısınız..Son olarak bir balkabağı kac günde kuruyup yere düser tahmini.?

Sn demetg ;
Sanırım görmediniz sorumu..Gerekli diğer bilgileride yazarsanız sevinirim.