Cekingen Kisilik Bozuklugu

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Bende bunlar yarı var.Mesela biri bana nasılsın dediği zaman iyiyim siz nasılsınız demek hiç içimden gelmiyor sadece iyiyim diyebiliyorum.Bu yüzden çok şey kaybettim hayatta.

AVP

Kayıtlı Üye
son 2 yili saymazsak bende boyleydim ta ki beni anlayan 2 arkadasi bulana kadar.Onceleri sadece onlarla dialog kuruyordum ama zamanla duzeliyor simdi cok iyi hissediyorum simdi :party:
guzel yazi olmus bu arada :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende de var ama ben bundan utanmıyorum eskiden beni bu hale düşürenler utansın artık düzeliyorum yavaş yavaş tabi hala bazı şeyler kaldı bende etkisi çabuk geçmiyor tabiki.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
övünmüyorum kesinlikle her açıdan yetenekli, zeki, mükemmel bi insan olduğumu biliyorum, fakat toplum söz konusu oldugunda güvenim anında düşüyor.Yukarıdaki maddelerle karşılaştırıldığımda %100 doğru.Şimdi tedavisine bakalım :)

arastirmaciastralci

Kayıtlı Üye
Bende de söylenenlerin çoğu var, fakat maalesef diğer arkadaşların aksine ben ne sanal ortamda ne de gerçek hayatta rahat edebiliyorum. Bir forumda mesaj yazacaksam bir hata olup eleştirilmemek için yazdığım mesajı tekrar tekrar okurum. Kendimi hiç sevmem, hatta bazen var olmamın gereksiz olduğunu düşünürüm. İnsanlarla iletişim kurmakta da pek başarılı değilim, sanal ortamda kimseye mesaj atmam ya da atılırsa da konuşmayı kısa tutarım. Gerçek hayattaysa misafirliğe gittiğimizde kimseyle konuşmayıp telefonumdan kitap okurum. Tabi bu hayatıma da etki ediyor; okulda derse katılım,soruyu yapabilsem bile kalkmama,davranış notlarım,ürkek durduğum için insanlar tarafından saldırıya uğrama vb....

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Maşallah ne çok kişide varmış bu hastalık virüs gibi yayılmış mubarek :)

Gelin cümleten akademi larimar'e gidelim ancak orası paklar bizi :)

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Maşallah ne çok kişide varmış bu hastalık virüs gibi yayılmış mubarek :)

Gelin cümleten akademi larimar'e gidelim ancak orası paklar bizi :)

o kadar param yok :) Herşeyin para anlamına geldiği bi dünyada yaşıyoruz. :p bu yüzden ısmarlarım diyosanız hadi hep beraber :)

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
övünmüyorum kesinlikle her açıdan yetenekli, zeki, mükemmel bi insan olduğumu biliyorum, fakat toplum söz konusu oldugunda güvenim anında düşüyor.Yukarıdaki maddelerle karşılaştırıldığımda %100 doğru.Şimdi tedavisine bakalım :)
Exotic, Albert Einstein kuzeni galiba arkadaşlar :D