çekim yasasında sorun?

htc_gzm

Kayıtlı Üye
Günlük gibi olur hepinizin fikirleri ve örnekleri çok güzel arkadaşlar.

miracles

Kayıtlı Üye
İsteklerimizi, dileklerimizi yazmak herşeyden önce onları gerçekten isteyip istemediğimizin farkına varmamızı sağlar.istediğimiz şeyleri mümkünse titreşimimizin yüksek olduğu zamanlarda istemeliyiz. En önemli şeylerden biri de bir dilekte bulunurken istediğimiz şeyin eksikliğinden yola çıkmamaktır. Bir şeyin eksikliğine odaklandığımızda bu benzer düşünceyi çeker ve yokluğu deneyimleriz.. Evren bizim düşüncelerimizi iyi veya kötü diye ayırt etmez. ancak olumlu düşünceler olumsuzlardan daha güçlüdür. Evrenin yasaları birlikte işler yani çekim yasası tek başına işlemez.İsteklerimizi gerçekleştirmenin püf noktası istedikten sonra serbest bırakmaktır. Dileğimizi evrene ısmarlamak sonra da bir gün mutlaka gönderileceğine inanarak onu unutmak. dikkat ettiyseniz bazen isteklerimiz tam da artık istemekten vazgeçtiğimizde gerçekleşir. Çünkü serbest bırakmışızdır. Çok fazla düşündüğümüzde olmayacak korkusuna kapılırız ki bu da dileğimizi ya geciktirir ya da iptal eder.

schutze07

Kayıtlı Üye
Çekim yasasıyla ilgili daha fazla bilgi nerden alabilirim? yani nasıl yapabilirim nasıl başlamalıyım? kafamda sürekli istediğim şeyler dönüyor kurtulamıyorum bundan kurtulmak istiyorum çekim yasasıyla ilgili bilgilendirip yardımcı olursanız sevinirim.

miracles

Kayıtlı Üye
Çekim yasasıyla ilgili daha fazla bilgi nerden alabilirim? yani nasıl yapabilirim nasıl başlamalıyım? kafamda sürekli istediğim şeyler dönüyor kurtulamıyorum bundan kurtulmak istiyorum çekim yasasıyla ilgili bilgilendirip yardımcı olursanız sevinirim.

İstediğiniz şeyler kafanızda dolaştığında neden bunlardan kurtulmak istediğinizi anlayamadım. Tam tersi istediğiniz şeylere odaklanın. aklınıza İsteklerinizi iptal edecek düşünceler geliyorsa bunlardan kurtulmaya bakın. bunu da zihninizde olumlu düşünme alışkanlığı yaratarak yapabilirsiniz. Benzer düşünceler benzer düşünceleri çeker. Bu çekim yasasıdır. eğer herhangi bir konuda ki isteğinize odaklandığınızda aklınıza onu iptal edecek bir düşünce geliyorsa bundan kurtulmak hemen o anda mümkün olmayacaktır bu durumda kafanızdaki konuyu değiştirin yani farklı bir konuya odaklanın.
Öncelikle ilk yapacağınız şey etrafınızda ki güzellikleri görmeye çalışın. bu sizin günlük ödeviniz olsun. Her gün dışarı çıktığınız da etrafınıza bir bakın ve gördüğünüz güzel şeyleri zihninize not edin. Ne görürsek o oluruz. Ne düşünürsek o oluruz.:) bu sizin pozitif düşünme kanalınızı açacaktır.
Başlangıç olarak Akaşa yayınlarından çıkmış olan % 100 düşünce gücü isimli kitapla başlayın. Daha sonra Çekim yasasını okuyun. Çok çabuk sonuç beklemeyin. Zihninizde ki kalıplardan kurtulup yerine yenilerini koymak zaman alacaktır fakat mutlaka başaracaksınız.

schutze07

Kayıtlı Üye
İstediğiniz şeyler kafanızda dolaştığında neden bunlardan kurtulmak istediğinizi anlayamadım. Tam tersi istediğiniz şeylere odaklanın. aklınıza İsteklerinizi iptal edecek düşünceler geliyorsa bunlardan kurtulmaya bakın. bunu da zihninizde olumlu düşünme alışkanlığı yaratarak yapabilirsiniz. Benzer düşünceler benzer düşünceleri çeker. Bu çekim yasasıdır. eğer herhangi bir konuda ki isteğinize odaklandığınızda aklınıza onu iptal edecek bir düşünce geliyorsa bundan kurtulmak hemen o anda mümkün olmayacaktır bu durumda kafanızdaki konuyu değiştirin yani farklı bir konuya odaklanın.
Öncelikle ilk yapacağınız şey etrafınızda ki güzellikleri görmeye çalışın. bu sizin günlük ödeviniz olsun. Her gün dışarı çıktığınız da etrafınıza bir bakın ve gördüğünüz güzel şeyleri zihninize not edin. Ne görürsek o oluruz. Ne düşünürsek o oluruz.:) bu sizin pozitif düşünme kanalınızı açacaktır.
Başlangıç olarak Akaşa yayınlarından çıkmış olan % 100 düşünce gücü isimli kitapla başlayın. Daha sonra Çekim yasasını okuyun. Çok çabuk sonuç beklemeyin. Zihninizde ki kalıplardan kurtulup yerine yenilerini koymak zaman alacaktır fakat mutlaka başaracaksınız.

çok net ve güzel anlatmışsınız teşekkür ederim.malesef yurtdışındayım dışarıya belki haftasonları çıkıyoruz dediğiniz kitapları tatile gelebilirsem alıp okuyacağım.anlatmak istediğim dileklerim her zaman beynimde dolaşıyor amenna ama ya olmazsa olacakmı acaba gibi olumsuzluklar girdiğinde endişeleniyorum ümitsizlik oluşuyor o yüzden sadece olumsuzluklardan kurtulmak istiyorum günlük yazmayla başlayıp istediklerim olmuş gibi yazacağım verdikleri örnekteki gibi.birde bir ablamın tavsiyesi vardı gözlerimi kapatıp hergün olmak istediğim yerde olmayı hissediyorum.birde başka bir sorum var hani yazılarda diyor ya bir kez isteyin peki dua ederek her zaman aynı dileği istemekte olumsuzluk yaratırmı?

Angel777

Kayıtlı Üye
Bu kitapları ülkenizdeki kütüphane ve kitapçılardan da temin edebilirsiniz. Ben bir kaç yerde görmüştüm "Çekim yasası" isimli kitabın Türkçe baskısını. Araştırırsanız bulabilirsiniz.

schutze07

Kayıtlı Üye
Bu kitapları ülkenizdeki kütüphane ve kitapçılardan da temin edebilirsiniz. Ben bir kaç yerde görmüştüm "Çekim yasası" isimli kitabın Türkçe baskısını. Araştırırsanız bulabilirsiniz.

çok teşekkür ederim onuda araştırıcam:) yabancısı olduğum ve dışarıya çıkmadığım için böyle zorluk çekiyorum ama iyiki sizler varsınız sağolun yardımlarınız için.

Angel777

Kayıtlı Üye
Rica ederim. :)
100% düşünce gücü isimli kitabı yüklüyorum şimdi e-book olarak.

miracles

Kayıtlı Üye
sağolun çok teşekkür ederim. sitedeyim bekliyorum:)

Gördünüz mü isteğinizi yüksek sesle dile getirdiniz ve tüm evren sizin bu arzunuzu yerine getirmek için çalışıyor. Kitaplar siteye yüklenmiş bile arkadaşlar tarafından.
İsteklerinizi yazmak onları gerçekten isteyip istemediğinizi anlamaya da yardımcı olur. Kendiniz olumlamalar yaratın. Onları hergün sabah akşam tekrarlayın. Zihninizi inandırın. Cümleleriniz şimdiki zaman olsun. 21 gün çok iyi bir süredir bu işler için sonra. dileğinizi ya da olumlamanızı yazdığınız kağıdı bir kenara bırakın. Ve unutun. Bu mutlaka gereklidir. bu evrenin serbest bırakma yasasıdır. Küçük olabilecek şeylerle başlayın. Başardığınızı görmek daha büyüklerini yaratmanızı kolaylaştıracaktır. Eğer dikkatinizi gerçekleştirdiğiniz düşüncelere verir ve kendinizi tebrik ederseniz isteklerinizin peşpeşe gerçekleştiğini göreceksiniz. Sakın hala olmadı demeyin. zaman tanıyın. her şey için mutlaka bir doğru zaman vardır.

Düşüncelerine dikkat et,Duyguların olur
Duygularına dikkat et,Eylemlerin olur
Eylemlerine dikkat et,Alışkanlıkların olur
Alışkanlıklarına dikkat et,Huyun olur
Huylarına dikkat et,Kaderin olur

Galiba Çin atasözüydü hatırlayamadım kimin olduğunu bilen varsa yazsın lütfen.

111 OLUMLAMA CÜMLESİ

Bolluk ve zenginlik içinde yaşamayı hak ediyorum.
Hem para kazanıp hem de kendimi eğlendirmeyi hak ediyorum.
Ebedi varlık ve ebedi bilince olan kişisel bağım bana büyük bir servet sağlayacak kadar kuvvetli.
Para benim dostum.
Çok param var.
Arzularımı maddi boyuta dönüştüren güçle bir bütünüm.
Sadece varlığım bile değerli sonuçlar ortaya çıkarıyor.
Hedeflerimi büyütmeye hazırım.
Güzellik, güç ve uyum zihnimde birbirine kaynaşmış durumda.
Zengin bir kadın (erkek) olmak benim için çok eğlenceli.
Artik başkalarının mali başarılarımı desteklemelerine izin veriyorum.
Benim refahımın mali basarımla bir ilişkisi yok.
Parayı insanları kontrol etmek adına kullandığım için kendimi affediyorum.
Boşa harcadığım paralar için kendimi affediyorum.
Ben hayal edebildiğimden daha fazla mutluluk, sevgi ve paranın hayatıma girmesine izin veriyorum.
Zenginliğim benim ve başkalarının canlılığına can katar.
Ben paraya hükmedebilirim.
Fazla para kazanmaya hazırım.
Tüm arzularımı gerçekleştirmek için yeteri kadar zamanım, enerjim ve param var.
Anne ve babamı yasadıkları mali problemlerden dolayı affediyorum.
Artik eminim ki benim için her şeyden yeteri kadar var.
Gelirim harcamalarımdan daha fazla.
Ben diğer insanları kalkındırmayı istedikçe onlarda beni kalkındırmayı istiyorlar.
Harcadığım her para bana katlanarak geri donuyor.
Kendimi ve yaptıklarımı sevgi ile görüyorum.
Emin ellerdeyim.
Kendimi hayatın akışına bırakıyorum.
Sevgiyle iletişim kuruyorum.
Kendi merkezimdeyim, sakinim ve dengeliyim.
Evren beni onaylıyor, her şey yolunda.
Hayatın tüm ihtiyaçlarımı kolayca ve rahatça sağlamasına izin veriyorum.
Yüksek Benliğime güveniyorum.
Sağlık, zenginlik ve mutluluk hayatımı sürekli olarak renklendirir.
Yaşamının genel olarak rahat ve başarılı bir gidişatı var.
Ben her bakımdan zengin ve başarılı biriyim.
Sağlığım her açıdan mükemmel.
Refah ve başarı, şimdi ve her zaman hayatımı kolay ve neşeli hale getirmektedir.
Hayatımda düzenli ve bol miktarda para akışı var.
Hayatıma neşe, sevgi, samimiyeti davet ederim.
Sevgi sürekli olarak beni sarmalar.
Ben sevilen, neşeli bir insanım.
Yaratıcılığımı kolayca ve coşku ile ifade edebiliyorum.
Yaratıcılığım kim olduğumun bir ifadesi gibi serbestçe akmakta.
Ben yetenekli, yaratıcı bir insanım.
İçimdeki çocuk güvende ve mutlu.
Yaratıcılığımı kendim için en iyi yollarla ifade edebilmede içimdeki bilgeliğe güveniyorum.
Yaratıcılığıma güvenirim ve bunu ifade etmek için kendime zaman ve mekan sağlarım.
Hayatımdaki tüm insanlar beni desteklemekte ve sevmektedirler.
Hayatımda sürekli olarak hayırlı fırsatlar ve durumlarla karşılaşırım.
Doğru zamanda doğru yerdeyim ve doğru zamanda doğru kişiyle karşılaşırım.
Kariyerim başarılı, ilham verici ve karlı işlerle doludur.
Hayatımın işini yaparak büyüyor ve gelişiyorum.
Kariyerim boyunca hayatımın amacını gerçekleştiriyorum.
İşim yaratıcılığımın, neşemin ve hevesimin ifadesidir.
Pek çok olumlu fırsat ve durumla karşılaşmaktayım.
Yeni öğreti ve bilgileri kolayca ve zevkle özümseyebiliyorum.
Sürekli olarak öğrendiğimin ve büyüdüğümün bilincinde olarak, yaşamımın her anında rahatım.
Bildiklerimi başkaları ile paylaştığımda huzurlu ve sakinim.
Bu evrenin bana vermek istediği tüm bolluk ve bereketi, ayrım yapmaksızın kabul etmeye ve almaya istekliyim ve kabul ediyorum. Ve onu bilinçle ve sorumlu bir şekilde paylaşmak için elimden geleni yapıyorum.
Her çıkan fırsattan mümkün olduğu kadar fazla yararlanıyorum ve her kaçan fırsattan da mümkün olduğu kadar az üzüntü duyuyorum.
En yüksek akıl yetilerimi geliştiriyorum. Duygularımı kusursuz biçimde eğitiyorum.
Bilinçaltının en derinlerine varıyor ve oradan günlük hayatıma yardım edecek olan sessizliği, olgunluğu ve inancı çıkarıyorum.
Yüce Işık ve yüce Sevgi benim kanalımla akıyor ve çevremdeki her şeye yayılıyor.
Ben yüce ışık ve yaratıcı enerji ile doluyum.
Bu zengin bir evren ve onda hepimiz için her şey var.
Bolluk benim gerçek var olma halimdir. Ben şimdi onu tümüyle ve sevinçle kabul etmeye hazırım ve kabul ediyorum.
Tanrı tüm ihtiyaçlarımın tükenmez ve sınırsız kaynağıdır.
Yaşamın bana sunabileceği tüm refah ve mutluluğu kabul etmeye hazırım ve kabul ediyorum.
Şu anda parasal olarak büyük bir bolluk yaşıyor ve bunun tadını çıkarıyorum.
Yaşam neşe dolu ben onun zevkini çıkarıyorum.
Sonsuz zenginlikler şimdi hayatıma özgürce akıyor.
Zengin bir bilince ve isteklerimi gerçekleştirme gücüne sahibim.
Ben sevecen ve şefkatliyim ve başkalarıyla paylaşacak çok şeyim var.
Hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum.
İyi olan her şey bana kolayca geliyor.
Kendimi bütünüyle, olduğum gibi seviyor ve takdir ediyorum.
Kendimi özgürce, tam anlamı ile ve kolayca ifade ediyorum.
Her şeyi kolayca elde ediyorum.
Ben ışık ve sevgi dolu, neşe saçan bir varlığım.
Doğal bir biçimde öğreniyor, aydınlanıyorum.
Kendi hayatımın efendisiyim.
Yaşadığım anın tadını çıkarmak için ihtiyacım olan her şeye sahibim.
Gereksindiğim her şey içimde zaten var.
Yüreğimde kusursuz bir bilgeliği taşıyorum.
Sevmeyi ve sevilmeyi seviyorum.
Tüm duygularımı bir parçam olarak kabul ediyorum.
Kendimi daha çok sevdikçe, başkalarına vermek için daha fazla sevgiye sahip oluyorum.
Sevgiyi özgürce veriyor ve alıyorum.
Sevgi dolu, doyum verici, mutlu kılıcı ilişkileri hayatıma çekiyorum.
Daima açık ve etkin bir biçimde iletişim kurabiliyorum.
İstediğim her şeye sahip olmayı onaylıyorum.
Yalnızca yaşadığım için kendimi mutlu ve neşe dolu hissediyorum.
İçimdeki Tanrı’nın ışığı şimdi hayatımın her aşamasında kusursuz sonuçlar üretiyor.
İçimdeki ışık burada ve şimdi hayatımda mucizeler yaratıyor.
Her şey hayatımın iyiliği için birlikte çalışıyor.
Hayatımın yüce planı ile uyumlu yaşıyorum.
Hayatımın yüce planı adım adım ortaya çıktıkça onu tanıyor, kabulleniyor ve uyguluyorum.
Şu anda sağlık, zenginlik, mutluluk ve kusursuz bir kendini ifadeyle dolu hayatım için şükranlarımı sunuyorum.
Kendim olmaktan mutluyum. Yeterliyim. Burada ve şimdiyi kabulleniyorum.
Kızgın olduğumda, hata yaptığımda, kıskançlık duyduğumda, insanları sevemediğimde kendimi reddetmem gerekmez.
Yüce sevgi burada ve şimdi bolluk yaratmak için benim kanalımla çalışıyor.
Ben yüce doğam ile “bir”im ve sonsuz yaratıcı güce sahibim.
Yüksek Benliğim yaptığım her şeyde, her konuda bana yol gösteriyor.
Yüce sevgi bana yol gösteriyor ve ben daima korunuyorum.
Evren gereksindiğimiz her şeyi daima verir.
Işık saçan bir sağlık ve enerji ile doluyum.
Bedenimi bütünüyle seviyor ve kabulleniyorum.
Ben hayatımın yaratıcısıyım. Hayatımı tam isteğim gibi yaratıyorum.
Hayatın en güzel şeylerine layığım ve kendime sevecenlikle her şeyin en iyisini kabul etmeye izin veriyorum.
Neşeli, mutlu ve özgürüm.
BEN, BEN’İM. · BEN Huzur ve Barışım, BEN Gücüm, BEN Var olan Her Şeyim , BEN Işığım.

Bu cümleler, imgeleme ve meditasyon çalışmalarınız için örnek olsun amacıyla gösterimdedir. Aynılarını kullanabileceğiniz gibi, kendinize özel cümlelerinizi de yaratabilirsiniz.

Günümüzde en büyük sorun olarak gördüğümüz parasızlık nedeniyle, olumlamaların bu konuda olanlarına ağırlık verdim. Ancak bilmelisiniz ki, bolluk ve bereket dediğimizde bu, yaşamlarımıza sadece para olarak değil, sağlık, aşk, sevgi, manevi huzur, derin bağlılıklar...vs olarak da gelebilir. Önemli olan geleni gözden kaçırmadan yakalayabilmektir.

İnternetten Alıntıdır.. Kimin sitesinde bulduğumu hatırlamıyorum kaydetmişim kendim için.

escada35

Kayıtlı Üye
yanlız anlamadığım bir diğer konu ise mesela the secret kitabında ve filminde bir şeyi evet gerçekten yürekten isteyin ve olacağını sürekli imgeleyin ve buna inanın diyor,yani burda dediğiniz gibi bir çok kez sık sık düşünmeyin bir kere düşünün bırakın diye bir şey söz konusu değil ikisi bu konuda çok farklı.. Ama bana kalırsa sürekli hayal edip imgelemek daha olumlu olur diye düşünüyorum bilemıyorum benim fikrim ne derce doğru ne derece yanlış bilemem...

Ailuros

Banlı Kullanıcı
yanlız anlamadığım bir diğer konu ise mesela the secret kitabında ve filminde bir şeyi evet gerçekten yürekten isteyin ve olacağını sürekli imgeleyin ve buna inanın diyor,yani burda dediğiniz gibi bir çok kez sık sık düşünmeyin bir kere düşünün bırakın diye bir şey söz konusu değil ikisi bu konuda çok farklı.. Ama bana kalırsa sürekli hayal edip imgelemek daha olumlu olur diye düşünüyorum bilemıyorum benim fikrim ne derce doğru ne derece yanlış bilemem...

Çekim yasasıyla alakalı bir çok teknik vardır.Size uygun olanı seçip deneyebilirsiniz.Tek temel kural pozitif düşünüp pozitif konuşmaktır.

Sevgi ve Işıkla Kalın

miracles

Kayıtlı Üye
Sanırım tam anlayamadınız bir kere düşünüp bırakmıyorsunuz 21 gün devam ediyorsunuz. Bir kere düşünüp bırakabilirsiniz de ama bunun için titreşimlerinizin çok güçlü ve yeterli olması lazım. Bu da ancak pratikle olur. Ve tabii ki yöntem bir tane değil ama başlangıç için bunlar yeterli. The secret çok iyi bildiğim bir kitap. Yalnız bütün bunların bir özeti gibidir. Tamamı nı internette ' abraham speaks' adı altında bulabilirsiniz. 9o lı yılların başında başladı amerika da.

Psişik

Kayıtlı Üye
Ben bir kere çok güçlü düşünümek şeklinde çalışıyorum çekim yasası konusunda ve ALLAHIN(C.C)izniyle tabiki kısa zamanda gerçekleşiyor diyebilirim

schutze07

Kayıtlı Üye
Gördünüz mü isteğinizi yüksek sesle dile getirdiniz ve tüm evren sizin bu arzunuzu yerine getirmek için çalışıyor. Kitaplar siteye yüklenmiş bile arkadaşlar tarafından.
İsteklerinizi yazmak onları gerçekten isteyip istemediğinizi anlamaya da yardımcı olur. Kendiniz olumlamalar yaratın. Onları hergün sabah akşam tekrarlayın. Zihninizi inandırın. Cümleleriniz şimdiki zaman olsun. 21 gün çok iyi bir süredir bu işler için sonra. dileğinizi ya da olumlamanızı yazdığınız kağıdı bir kenara bırakın. Ve unutun. Bu mutlaka gereklidir. bu evrenin serbest bırakma yasasıdır. Küçük olabilecek şeylerle başlayın. Başardığınızı görmek daha büyüklerini yaratmanızı kolaylaştıracaktır. Eğer dikkatinizi gerçekleştirdiğiniz düşüncelere verir ve kendinizi tebrik ederseniz isteklerinizin peşpeşe gerçekleştiğini göreceksiniz. Sakın hala olmadı demeyin. zaman tanıyın. her şey için mutlaka bir doğru zaman vardır.

Düşüncelerine dikkat et,Duyguların olur
Duygularına dikkat et,Eylemlerin olur
Eylemlerine dikkat et,Alışkanlıkların olur
Alışkanlıklarına dikkat et,Huyun olur
Huylarına dikkat et,Kaderin olur

Galiba Çin atasözüydü hatırlayamadım kimin olduğunu bilen varsa yazsın lütfen.

111 OLUMLAMA CÜMLESİ

Bolluk ve zenginlik içinde yaşamayı hak ediyorum.
Hem para kazanıp hem de kendimi eğlendirmeyi hak ediyorum.
Ebedi varlık ve ebedi bilince olan kişisel bağım bana büyük bir servet sağlayacak kadar kuvvetli.
Para benim dostum.
Çok param var.
Arzularımı maddi boyuta dönüştüren güçle bir bütünüm.
Sadece varlığım bile değerli sonuçlar ortaya çıkarıyor.
Hedeflerimi büyütmeye hazırım.
Güzellik, güç ve uyum zihnimde birbirine kaynaşmış durumda.
Zengin bir kadın (erkek) olmak benim için çok eğlenceli.
Artik başkalarının mali başarılarımı desteklemelerine izin veriyorum.
Benim refahımın mali basarımla bir ilişkisi yok.
Parayı insanları kontrol etmek adına kullandığım için kendimi affediyorum.
Boşa harcadığım paralar için kendimi affediyorum.
Ben hayal edebildiğimden daha fazla mutluluk, sevgi ve paranın hayatıma girmesine izin veriyorum.
Zenginliğim benim ve başkalarının canlılığına can katar.
Ben paraya hükmedebilirim.
Fazla para kazanmaya hazırım.
Tüm arzularımı gerçekleştirmek için yeteri kadar zamanım, enerjim ve param var.
Anne ve babamı yasadıkları mali problemlerden dolayı affediyorum.
Artik eminim ki benim için her şeyden yeteri kadar var.
Gelirim harcamalarımdan daha fazla.
Ben diğer insanları kalkındırmayı istedikçe onlarda beni kalkındırmayı istiyorlar.
Harcadığım her para bana katlanarak geri donuyor.
Kendimi ve yaptıklarımı sevgi ile görüyorum.
Emin ellerdeyim.
Kendimi hayatın akışına bırakıyorum.
Sevgiyle iletişim kuruyorum.
Kendi merkezimdeyim, sakinim ve dengeliyim.
Evren beni onaylıyor, her şey yolunda.
Hayatın tüm ihtiyaçlarımı kolayca ve rahatça sağlamasına izin veriyorum.
Yüksek Benliğime güveniyorum.
Sağlık, zenginlik ve mutluluk hayatımı sürekli olarak renklendirir.
Yaşamının genel olarak rahat ve başarılı bir gidişatı var.
Ben her bakımdan zengin ve başarılı biriyim.
Sağlığım her açıdan mükemmel.
Refah ve başarı, şimdi ve her zaman hayatımı kolay ve neşeli hale getirmektedir.
Hayatımda düzenli ve bol miktarda para akışı var.
Hayatıma neşe, sevgi, samimiyeti davet ederim.
Sevgi sürekli olarak beni sarmalar.
Ben sevilen, neşeli bir insanım.
Yaratıcılığımı kolayca ve coşku ile ifade edebiliyorum.
Yaratıcılığım kim olduğumun bir ifadesi gibi serbestçe akmakta.
Ben yetenekli, yaratıcı bir insanım.
İçimdeki çocuk güvende ve mutlu.
Yaratıcılığımı kendim için en iyi yollarla ifade edebilmede içimdeki bilgeliğe güveniyorum.
Yaratıcılığıma güvenirim ve bunu ifade etmek için kendime zaman ve mekan sağlarım.
Hayatımdaki tüm insanlar beni desteklemekte ve sevmektedirler.
Hayatımda sürekli olarak hayırlı fırsatlar ve durumlarla karşılaşırım.
Doğru zamanda doğru yerdeyim ve doğru zamanda doğru kişiyle karşılaşırım.
Kariyerim başarılı, ilham verici ve karlı işlerle doludur.
Hayatımın işini yaparak büyüyor ve gelişiyorum.
Kariyerim boyunca hayatımın amacını gerçekleştiriyorum.
İşim yaratıcılığımın, neşemin ve hevesimin ifadesidir.
Pek çok olumlu fırsat ve durumla karşılaşmaktayım.
Yeni öğreti ve bilgileri kolayca ve zevkle özümseyebiliyorum.
Sürekli olarak öğrendiğimin ve büyüdüğümün bilincinde olarak, yaşamımın her anında rahatım.
Bildiklerimi başkaları ile paylaştığımda huzurlu ve sakinim.
Bu evrenin bana vermek istediği tüm bolluk ve bereketi, ayrım yapmaksızın kabul etmeye ve almaya istekliyim ve kabul ediyorum. Ve onu bilinçle ve sorumlu bir şekilde paylaşmak için elimden geleni yapıyorum.
Her çıkan fırsattan mümkün olduğu kadar fazla yararlanıyorum ve her kaçan fırsattan da mümkün olduğu kadar az üzüntü duyuyorum.
En yüksek akıl yetilerimi geliştiriyorum. Duygularımı kusursuz biçimde eğitiyorum.
Bilinçaltının en derinlerine varıyor ve oradan günlük hayatıma yardım edecek olan sessizliği, olgunluğu ve inancı çıkarıyorum.
Yüce Işık ve yüce Sevgi benim kanalımla akıyor ve çevremdeki her şeye yayılıyor.
Ben yüce ışık ve yaratıcı enerji ile doluyum.
Bu zengin bir evren ve onda hepimiz için her şey var.
Bolluk benim gerçek var olma halimdir. Ben şimdi onu tümüyle ve sevinçle kabul etmeye hazırım ve kabul ediyorum.
Tanrı tüm ihtiyaçlarımın tükenmez ve sınırsız kaynağıdır.
Yaşamın bana sunabileceği tüm refah ve mutluluğu kabul etmeye hazırım ve kabul ediyorum.
Şu anda parasal olarak büyük bir bolluk yaşıyor ve bunun tadını çıkarıyorum.
Yaşam neşe dolu ben onun zevkini çıkarıyorum.
Sonsuz zenginlikler şimdi hayatıma özgürce akıyor.
Zengin bir bilince ve isteklerimi gerçekleştirme gücüne sahibim.
Ben sevecen ve şefkatliyim ve başkalarıyla paylaşacak çok şeyim var.
Hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum.
İyi olan her şey bana kolayca geliyor.
Kendimi bütünüyle, olduğum gibi seviyor ve takdir ediyorum.
Kendimi özgürce, tam anlamı ile ve kolayca ifade ediyorum.
Her şeyi kolayca elde ediyorum.
Ben ışık ve sevgi dolu, neşe saçan bir varlığım.
Doğal bir biçimde öğreniyor, aydınlanıyorum.
Kendi hayatımın efendisiyim.
Yaşadığım anın tadını çıkarmak için ihtiyacım olan her şeye sahibim.
Gereksindiğim her şey içimde zaten var.
Yüreğimde kusursuz bir bilgeliği taşıyorum.
Sevmeyi ve sevilmeyi seviyorum.
Tüm duygularımı bir parçam olarak kabul ediyorum.
Kendimi daha çok sevdikçe, başkalarına vermek için daha fazla sevgiye sahip oluyorum.
Sevgiyi özgürce veriyor ve alıyorum.
Sevgi dolu, doyum verici, mutlu kılıcı ilişkileri hayatıma çekiyorum.
Daima açık ve etkin bir biçimde iletişim kurabiliyorum.
İstediğim her şeye sahip olmayı onaylıyorum.
Yalnızca yaşadığım için kendimi mutlu ve neşe dolu hissediyorum.
İçimdeki Tanrı’nın ışığı şimdi hayatımın her aşamasında kusursuz sonuçlar üretiyor.
İçimdeki ışık burada ve şimdi hayatımda mucizeler yaratıyor.
Her şey hayatımın iyiliği için birlikte çalışıyor.
Hayatımın yüce planı ile uyumlu yaşıyorum.
Hayatımın yüce planı adım adım ortaya çıktıkça onu tanıyor, kabulleniyor ve uyguluyorum.
Şu anda sağlık, zenginlik, mutluluk ve kusursuz bir kendini ifadeyle dolu hayatım için şükranlarımı sunuyorum.
Kendim olmaktan mutluyum. Yeterliyim. Burada ve şimdiyi kabulleniyorum.
Kızgın olduğumda, hata yaptığımda, kıskançlık duyduğumda, insanları sevemediğimde kendimi reddetmem gerekmez.
Yüce sevgi burada ve şimdi bolluk yaratmak için benim kanalımla çalışıyor.
Ben yüce doğam ile “bir”im ve sonsuz yaratıcı güce sahibim.
Yüksek Benliğim yaptığım her şeyde, her konuda bana yol gösteriyor.
Yüce sevgi bana yol gösteriyor ve ben daima korunuyorum.
Evren gereksindiğimiz her şeyi daima verir.
Işık saçan bir sağlık ve enerji ile doluyum.
Bedenimi bütünüyle seviyor ve kabulleniyorum.
Ben hayatımın yaratıcısıyım. Hayatımı tam isteğim gibi yaratıyorum.
Hayatın en güzel şeylerine layığım ve kendime sevecenlikle her şeyin en iyisini kabul etmeye izin veriyorum.
Neşeli, mutlu ve özgürüm.
BEN, BEN’İM. · BEN Huzur ve Barışım, BEN Gücüm, BEN Var olan Her Şeyim , BEN Işığım.

Bu cümleler, imgeleme ve meditasyon çalışmalarınız için örnek olsun amacıyla gösterimdedir. Aynılarını kullanabileceğiniz gibi, kendinize özel cümlelerinizi de yaratabilirsiniz.

Günümüzde en büyük sorun olarak gördüğümüz parasızlık nedeniyle, olumlamaların bu konuda olanlarına ağırlık verdim. Ancak bilmelisiniz ki, bolluk ve bereket dediğimizde bu, yaşamlarımıza sadece para olarak değil, sağlık, aşk, sevgi, manevi huzur, derin bağlılıklar...vs olarak da gelebilir. Önemli olan geleni gözden kaçırmadan yakalayabilmektir.

İnternetten Alıntıdır.. Kimin sitesinde bulduğumu hatırlamıyorum kaydetmişim kendim için.

Çok sağolun çok güzel bir yazı.Yardım eden herkese çok teşekkür ederim. Sanırım sora sora araştırarak okuyarak öğreneceğim en kısa zamanda.Mesela çekim yasasını öğreniyorum da olumlama cümlesi sanırım:) Negatif bir düşünce geldiğinde başka bir konuya odaklanıyorum olumlu cümleler kurmaya çalışıyorum aynaya baktığımda bile telkinlerde bulunuyorum.Başardığımda yazacağım mutlaka ama benim şöyle bir durumumda var birinden telefon beklediğimde hemen çalar o kişi arar birşey istediğimde o gün gelir olumsuz birşey olacak desem olur maçın skorlarını hangi dakikada atılacağını bile bazen eşime veriyorum. Bilmeyerek yapıyordum bunları bu da çekim yasasımıdır?Benim tek sorunum olan olumsuzluk,olacak mı yoksa olmayacak mı gibi negatif düşüncelerden kurtulmayı en yakın zamanda umuyorum.Tekrar teşekkür ederim.

borderline

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Düşünce gücü sanırım bu,evren siz ne isterseniz onu size veriyor. Yalnız kendimde birşey farkettim, ne zaman tutkuyla bir şey istesem (başarı sağlık para vs. herşey olabilir) mutlaka ters çalışıyor, yani gerçekleşse bile benim için hayırsız oluyor. Bir de kötü düşüncelerim çoğu zaman gerçekleşir. Bazen kendime kızıp, durdur bu düşünceyi diyorum. :) Enteresan...
Bir de,tanıdık bir psikolog arkadaşım bir örnek vermişti, sabahları erken kalkman gerektiği zamanlarda ''sabah geç kalkmamalıyım'' demek yerine, ''sabah erken kalkmalıyım'' demelisin demişti... Psikolojik şartlanma mı yoksa çekim yasasıyla ilgisi var mı bilemiyorum tabii ama sanırım insan vücudu da evren yasası gibi çalışıyor olmalı. :)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Evren olumsuzu da evet olarak algılar. O sebeple pozitif seçmelisiniz cümlelerinizi.