Çakralar İçin İnisiye mi Yoksa Tek Tek İlgilenme mi?

Ji Ning

Kayıtlı Üye
Öncelikle tüm mabete selamlar,

Oldukça yeniyim. Sitedeki paylaşımlar arasında oldukça doyurucu olanlar vardı bu yüzden teşekkür ederim. Yaklaşık 4-5 gündür araştırma yapıyorum Sitedeki paylaşımlar arasında oldukça doyurucu olanlar vardı bu yüzden teşekkür ederim. Bu süreçteki araştırmalarımla birlikte yavaş yavaş izleyeceğim yolu çizmeye çalışıyorum. Ve çalışmaya çakralarla başlamayı planlıyorum.

Soracağım konu çakralarla tek tek ilgilenmekmi yoksa inisiye ile çakraları hızlı bir şekilde dengeye oturtmak mı?

Çakralarla tek tek ilgilenmek yeni başlayan şahsım için fazla vakit alacak ve zorlayacak bir uygulama gibi. Bunun dışında onlarla tek tek ilgilenmenin inisiyenin katamayacağı faydalar sağlayacağını düşünüyorum. İnisiye ise çok hızlı sonuçlar verip motivasyonumun tavan yapmasını sağlayabilir. Lakin inisiyede de uyumlama yapacak kişi bulmak ve belirli bir bedel ödemek var.

Bu konuda bilgi ve tavsiye verebilirseniz ya da yönlendirme yapabilirseniz çok sevinirim. Siz hangi başlangıcı (ya da bilmediğim 3. bir başlangıcı) önerirsiniz.

Arthieon

Kayıtlı Üye
İyi günler ben de bu tür konularda yeniyim de aklıma bir şey takıldı. İnisiye derken neyi kast ediyorsunuz tam olarak? Spiritüel Satanizmdeki adanma ritüelini mi yoksa bilmediğim bir başka türü daha mı var? Eğer ikisi de aynı şey ise kusura bakmayın daha bu konularda yeniyim :)

Ji Ning

Kayıtlı Üye
Mesela "Kundalini Reiki" ile karşılaşmıştım. Sitede açıklayıcı bir yazı vardı hakkında. Şifa konusunda ilerlemek isteyenler için birebir ve reikiye çalışanlar çakralar üzerinde kısa sürede olumlu etkiler alınabiliyor. Lakin bu bir uyumlamayı kendin öğrenmen çok ama çok zor bu yüzden Kundalini Master tarafından inisiye ediliyorsun.

Anladığım kadarıyla böyle