Cadı Olduğunuzu Gösteren 13 İşaret

4

43887

Şunu da eklemek istiyorum;Doğal olaylar mesela fırtına hortum kasırga şiddetli rüzgar ay tutulmaları,ay evreleri ve yıldız kaymaları gibi göksel olaylar bunlar sanki bana güç veriyor.Mesela bi fırtına olunca çatılar dışarıda uçarken insanlar içeri kaçarken bana bi mutluluk geliyor dışarı çıkıp zıplayasım geliyor kıyafetsiz bir şekilde. Sanki doğanın enerjisini içime çekiyormuş gibi hissediyorum.Psikopatmıyım psikoloğa görünmeli miyim acaba ? 😂😂
Bakım yapmadan bir şeyler söylemem sizi yanıltır.😊 Her anlatılanın yaşanılanın bir sebebi var. Doğal olaylar ile ilgili cümleniz bazı insanlar aydınlık bazı insanlar karanlık enerjilidir. Belki karanlık yönünüz baskın olabilir. Belki psikolojiktir. Farkında olmadığınız bilgiler hipnoz, drakonik harita, karmaastroloji çalışması ile netleşir.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Bakım yapmadan bir şeyler söylemem sizi yanıltır.😊 Her anlatılanın yaşanılanın bir sebebi var. Doğal olaylar ile ilgili cümleniz bazı insanlar aydınlık bazı insanlar karanlık enerjilidir. Belki karanlık yönünüz baskın olabilir. Belki psikolojiktir. Farkında olmadığınız bilgiler hipnoz, drakonik harita, karmaastroloji çalışması ile netleşir.
Sanırım bi müşteri buldunuz 😁

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
güçlerin kaybolmaz ya onlardan korkarsın yok sayarsın ya da sürekli kötüye kullanmaya çalıştığın için bir miktar cezalandırılır ve onları hissetmezsin içindeki enerji gider sen artık eskisi gibi değilsindir boşlukta ve anlamsız hissedersin sakın korkma geri gelecekler ve sen yine hissetmeye başlayacaksın
Umarım öyle olur teşekkür ediyorum umutlandırdın.😌

cathrine

Kayıtlı Üye
Aslında şeytan tüyü olan insanlar da böyle değil mi?İstediklerini hayat geçirmekte daha başarılılar...İki ifade de aynı kavramı mı işaret ediyor?''Cadı''ya da ''şeytan tüyü''özellikleri aynı kapıya mı çıkıyor?

YEDİ7

Kayıtlı Üye
13 işaretten 9 u var. olmayan 4 özellik en önemlileri heralde :)