cadı majileri(düsünce)

Özgür Yürek

Kayıtlı Üye
Bu büyüleri kendi yaratıcılıgımızla çeşitlendirip çogalta bilirmiyiz.?
Bana olabilir gibi geliyor.
Bunlardan birini mükemmel yapabilen çok daha farklı şeyler yapabilir kanısındayım.

Mermaid

Kayıtlı Üye
Bu büyüleri kendi yaratıcılıgımızla çeşitlendirip çogalta bilirmiyiz.?
Bana olabilir gibi geliyor.
Bunlardan birini mükemmel yapabilen çok daha farklı şeyler yapabilir kanısındayım.

Kendinizi geliştirdikçe kendi özgün durum ve isteklerinize yönelik kendinize göre uygulamalar geliştirebildiğinizi göreceksiniz tabii ki, ama bunları uygularken de yapılmış uygulanmış örneklerden ilham alabileceksiniz. Renklerin kullanımı...vs.

meandhiro

Kayıtlı Üye
Ya ben hiç böyle uğraşmadan birkaç saniyede acımı dindirebiliyor,kalp atışlarımı kontrol edebiliyor,soğuğu ya da sıcağı umursamayarak hissetmiyorum.Ama nasıl yaptığımı da bilmiyorum.Acaba bu konuyla bir ilgisi var mı yoksa başka bir şey mi ?

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
Birisinin düşüncesini yönlendirmek için olan büyüyü kendi kendime 8 ay önce bulmuştum yalnız o örümcek ağı yerine başka bir şey düşünmüştüm günde en az 4 kez yapıyordum meğerse böyle bir büyü varmış ( bunu büyü olarak icat etmemiştim telepati için icat etmştim :D )

biard

Kayıtlı Üye
Ben bunların büyü olduğuna inanmıyorum bakış açısı tabi ama düşünce gücü ve büyünün aynı şeyler oldğunu düşünmüyorum.

Keira

Moderator
Büyü ister sözlü olsun ister malzemeyle yapılsın özünde imajine edilmesi vardır. Yani olaya düşüncelerimiz ve onların gücü girer. Malzemelerin tam olması, büyünün sözlerinin doğru ve eksiksiz olması yetmez, eğer düşüncelerinizle desteklemezseniz hiçbir işe yaramazlar.

T

Titania.

Dusunceleri yonlendirmek için olanı her zaman yapiyorum çok işime yariyor birde bişey dicem bunlari cadilii yeteneği olan yapabilir diye bisey okudum yorumlarda doğrumu

Keira

Moderator
Bunları sadece cadılar yapmazlar. Unutmayın bir şeyi ne kadar inanarak ve isteyerek yaparsanız o kadar başarılı olursunuz.,