cadı majileri(düsünce)

peril

Kayıtlı Üye
Cadılar büyü yapmak için illa bir malzemeye ihtiyaç duymazlar yalnızca bakarak yada düşünerek bir çok büyüyü yapabilirler. Bunları denemenizi pek önermem çünkü düşüncesel kontrolünüz iyi olmadığı, eğitilmediği için farklı etkilere sebep olabilir. Zaten cadı olmayanlar yapamayacak maksat bilgi olsun.
ZARARI ENGELLEME BÜYÜSÜ
Korktuğunuz kişiyi düşünün. Şimdi onu mavi bir pentagram içine alın ve bir daire ile sınırlayın. Sonra suyun gücünü çağırıp onu sizden uzaklaştırın.

AŞK BÜYÜSÜ
Aşık olmasını istediğiniz kişiyi düşünün. Onun kalbini açın ve kırmızı ışıkla oraya isminizi yazın. Sonra orayı kapatıp siyahla mühürleyin. Sizden başkası kalbine giremez.

AĞRILARI DİNDİRMEK İÇİN
Ağrıyan yerinize bakın. Orada siyah enerjiden bir bıçak, iğne vs birşey bulacaksınız. Onu çıkartın ve elinizle ağrıyan yere beyaz ışık yollayın sonra elinizdeki siyah enerjiden aleti bir üçgen içine teslim edip üçgeni yok olana kadar küçültün.

EVİ TEMİZLEMEK ARINDIRMAK İÇİN
Kapıları ve pencereleri açın. Sonra bir pencereden öbür pencereye doğru yeşil ve beyaz ışınlardan bir rüzgar estiğini düşünün. Şimdi bu rüzgar evdeki herşeyi alıp götürecek negatiflik adına.

BİRİNİN DÜŞÜNCELERİNİ YÖNLENDİRMEK İÇİN
O kişi karşınızda olsun yada karşınızda olduğunu imgeleyin sonra onun kafasına sizin kafanızdan çıkan bir örümcek ağı gitsin ve içine girsin. Ordan ışıklar şeklinde ve sinyaller şeklinde düşüncelerinizi yollayın.

yazboz

Kayıtlı Üye
tesaduf mu bılmıyorum ama karnım agrıyordu ve uyguladım ıse yaradı !!!

peril

Kayıtlı Üye
Bu yöntemler gerçekten işe yarıyor..:D Ama inanarak yapmalısınız xD

awra

Banlı Kullanıcı
URUMCUM ben de eğitim almak istiyorum bu konuda... Bu akşam yule nin zihin boşaltma ile ilgili terapisini yaptım çok rahatladım.. İçimden gümüşi bir ışık çıktı..

ceren1

Kayıtlı Üye
bu çekim yasası kuantum gibi birşeyse insiyeye gerek yok.

peril

Kayıtlı Üye
Düşünceyle yapılan büyü çoğu zaman işe yarıyor bende gerçekten istemek yeterli :D:D:D

peril

Kayıtlı Üye
Düşünceyle yapılan büyü çoğu zaman işe yarıyor bende gerçekten istemek yeterli :D:D:D

Hatta bu gün de oldu okuldaydık atölyede (meslek lisesi okuyorum da) bizim grup 8 kişiydi ve soba kurduk atölyeye soğuk havalar diye ve kimin nerede oturacağı kurası çekilecekti ve ben cok üşüyordum ve içimden bir ses ufak bir sihirin kimseye zararı olmaz dedi hocanın elindeki kağıtlara konsantre oldum ve sobanın yanına benim çıkmamı istedim ama tüm kalbimle istedim olacağına da kattiyen emindim :D ve gerçekleşti..:D

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Ben de renklerle ilgili bir çalışma yapmıştım geçen günlerde.Bu deneyimimi paylaşarak Perilin yazısındaki imgeleme ve renk büyülerini arttırma yönünde faydalı olacağını ümit ediyorum. Yaptığım şey aslında temelde soğuğun şiddetini azaltmayı istemem sonucu ortaya çıktı. Geçen günlerde hava çok soğuktu biliyorsunuz. Ben de bu soğuğu azaltabilmek ve hastalanmamak için çevremin kırmızı bir enerjiyle kuşatıldığını imgeledim. Her rüzgar esişinde bu enerji dalgalanıyor ve belli noktaları inceliyordu fakat rüzgarın serinliğini de azaltıyordu. Bu sayede üşümem en az düzeye indi. Bu imgelemeyi bir de yazın kullanmayı düşünüyorum. İmgeleme büyülerinde renklerin de çok etkili olduğunu biliyorum.

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Ya bir de şu kafama takıldı. Hangi tip büyülerde hangi renkler kullanılmalı? Bu konuda yetkin arkadaşlar renkleri sınıflandırıp sitede paylaşır mısınız?

peril

Kayıtlı Üye
Ya birde şu kafama takıldı.Hangi tip büyülerde hangi renkler kullanılmalı?Bu konuda yetkin arkadaşlar renkleri sınıflandırıp sitede paylaşırmısınız?

Benim bu renkler ve büyüleri hakkında bilgim yok, belki yazıyordur kitap köşelerinde falan, baksam bulurum belki ama bence önemli olan düşünmektir. İmgeledikten sonra sen, renk kendiliğinden oluşur bence çünkü bende hep öyle oluyor nedense, şu ana kadar düşünceyle yaptıklarım 4 çeşit renk gördüm kırmızı beyaz yeşil mavi, bu renkler sen odaklandığın zaman renk oluşuyor zaten zihinde:D:D benim görüşüm bu xD

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Gerçekten doğru söylüyorsun peril senin de dediğin gibi önemli olan düşünmek ve istemektir. Ama renklerin kullanımına göre sınıflandırılması ve paylaşılması da hoş olmaz mı sence?

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Şu saatlerde online olan ustalardan şaman ve yule gorunüyor.Yardım ederlerse kendi adıma çok mutlu olacağım.

peril

Kayıtlı Üye
yule işini bilir yapsa yapsa o yapar:D:D

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
Evet haklısın ama görmediler herhalde.Ama ben bu sitede okuduğum yazılardan yola çıkarak başlangıcı yapayım(Burada yazacaklarım benim yorumum değil konular hakkında bilgisi olduğunu düşündüğüm üyelerce yazılmış yazılardan derledim.)
Siyah:Kişi üzerine sıkıntı verme(şamandan alınmıştır.)Ağrılı bölgelerin tedavisi.(perilden alınmıştır.)
Kırmızı:Kişileri duygusal yonden uyarma,heyacanlandırma ve aşık etme(perilden alınmıştır.)
Beyaz:Bir kişinin düşüncelerini yönlendirme(Burada beyazın kullanılıp kullanılmadıgından tam emin değilim.Ama örümcek ağının beyaz olması sebebiyle bu uygulamada beyaz rengin kullanılacağını düşündüm)