Büyük Ailelerin ve Derin Devletlerin vb İnançları (rothschild , küreselciler , ulusulcasılar)

Core

Kayıtlı Üye
Bu tarz yapılanmaların inançları , ritüelleri vb hakkında bilgisi olan var mıdır ?
Mesela küreselcilerden Bill Gates Diyarbakır'a Mithras Tapınağına gelmiş ve ardından ülkemizde , yunanistanda orman yangınları vb şeyler ortaya çıkmıştır.
Ziyaretten sonra bir ritüel mi uygulandı acaba ?

Darkon

Kayıtlı Üye
Arka tarafta ilginç şeylerin döndüğü kesin ancak bizler kesin olarak bu kişilerle ilgili tam olarak doğru bilgiyi edinemeyiz diye düşünüyorum. Ritüel mi yaparlar, neye inanırlar bilemeyiz. Çünkü ortaya gerçek bir haber çıksa bile yine ortalığı bulandıran bin ton ses çıkıyor. Tabi bulandıranların içinde yine kendi sesleri(medya gücü) de var.

WHeisenberg

Kayıtlı Üye
Ritüellerle olacak işler değil. Tek kişinin veya belli bir grubun yapabileceği bir şey de değil, boşuna kafanızı yormayın tavsiyem.

M

Mew

Ben uluslar arası bir uzaylı ajansı olduğuna inanıyorum.Uzaylılar hakkında bilgi toplayan onlara karşı çalışan bir ajans.Bir ülkede terör saldırısı olmuştu.Yerel haber kanalını izliyordum.Arabanın içinde 3 büyük pençe kesiği olan bir adam vardı.Gelen arabalar çok lükstü.
Cin olarak kabul edilen terim ,bilimsel anlamda uzaylı olarak kullanılıyor.Nasıl bizde 3 harfli varsa.Başka gezegenlerde de beş harfli (insan) vardır diye düşünüyorum.
Bir çok otomobil firması şimdi çıkarttıkları yeni araçları yıllar öncesinde üretmişler ama zamanla araçlar satılsın diye belli süre aralıklarıyla çıkartıyorlar.Yani yeni kabul ettiğimiz şeyler aslında yıllar öncesinde üretilmiş.İncirlik üssünde onlarca yıl önce dokunmatik telefon kullanan askerler olduğu söyleniyor.Ve ya cıa ın twitter sayfasını takip edersiniz yıllar önce kullanılan ekipmanların ne kadar gelişmiş olduğunu görebilirsiniz.
Nasa'nın güneşi yayınladığı videoda bir araç güneşten enerji çekiyordu.O aracın dünyalılara ait olma olasılığı var.Mevcut teknolojinin eski olduğunu düşünürsek bu absürt iddaa anlam kazanabiliyor.

51. bölgeden kaçan bir görevlinin, nüfusu azaltmaya çalışıyorlar.İnsanları bölmeye çalışıyorlar diye 911 i aradığı bir video vardı.Fazla gruplaşmanın birimi zayıflattığı açık.Irak kontrol altına alınamayınca Amerikalılar Osmanlı nasıl burayı elinde tutmuş diye araştırıyorlar.Osmanlı zamanında ırak 3 e bölünmüş şekilde kontrol edilirmiş.İşgal sonrasıda Amerika bölgeyi üçe bölmüş.Bunun daha eski örnekleride var.Avustralyada 3 e bölünmüş durumda ve farklı aile grupları (birbirlerine karşı kışkırtılmış) mevcut.Demem o ki bölünme yapıyı zayıflatıyor.

Ori

Kayıtlı Üye
Mithras Tapınağı gerçekten çok ilginç bir yer. Kazı başkanıyla röportaj yapmıştık ve bir arkeolog eşliğinde tapınağı gezmiştik. Kurban verilen oda ciddi anlamda enerji yüklü bir yer. Odanın enerji yoğunluğu gerçekten hissediliyordu ve duvarda arayıp bulamadığım bir sembol vardı. Diğer konular hakkında yorum yapmayacağım. Bilgim yok diyelim.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Mithras Tapınağı gerçekten çok ilginç bir yer. Kazı başkanıyla röportaj yapmıştık ve bir arkeolog eşliğinde tapınağı gezmiştik. Kurban verilen oda ciddi anlamda enerji yüklü bir yer. Odanın enerji yoğunluğu gerçekten hissediliyordu ve duvarda arayıp bulamadığım bir sembol vardı. Diğer konular hakkında yorum yapmayacağım. Bilgim yok diyelim.

Bende Amerikaya gittiğimde Salemi ziyaret etmiştim. Kadınların cadı diye yakıldığı alanda da çok güçlü bir enerji vardı. Bu söylediğin yerde ki gibiydi. Okuyunca aklıma geldi.