Büyü yaptıranlar ne gibi bedeller öder?

gracetograce

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merak ediyorum bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?

taroh

Kayıtlı Üye
Şöyle diyeyim bedel ödemek büyülü büyüsüz farketmez herkes yaptıgından sorumludur.dünya hayatından ahiret hayatına dogru sürecin içinde bir yerde öder.
Bilimsel örnek vermek gerekirse mesela değişik hibrit canlılar üretiyorlar gelişen teknoloji ile yani doğalı ve aslını bozuyorlar.ürettikleri bitki ve hayvanları tüketip nasıl kanser olduklarına şaşırıyorlar.

gracetograce

Kayıtlı Üye
Şöyle diyeyim bedel ödemek büyülü büyüsüz farketmez herkes yaptıgından sorumludur.dünya hayatından ahiret hayatına dogru sürecin içinde bir yerde öder.
Bilimsel örnek vermek gerekirse mesela değişik hibrit canlılar üretiyorlar gelişen teknoloji ile yani doğalı ve aslını bozuyorlar.ürettikleri bitki ve hayvanları tüketip nasıl kanser olduklarına şaşırıyorlar.
Anlıyorum lakin şunu merak ediyorum, özellikle büyü yaptırdığında varlıkların senden istediği bedeller oluyormuş, bunlara örnek arıyorum spesifik bişey olabilir?

Berliner

Kayıtlı Üye
Anlıyorum lakin şunu merak ediyorum, özellikle büyü yaptırdığında varlıkların senden istediği bedeller oluyormuş, bunlara örnek arıyorum spesifik bişey olabilir?
büyüyü sen yapıyorsan ve yetkili , bilgin değilsen muhtemelen kendilerine hizmet, evlilik , iman , dinden dönme v.s gibi şeyler isteyeceklerdir.
başkasına yaptırıyorsan muhtemelen hoca veya yaptırdığın şahıs onları zorla kullanıyor olduğundan ileride senin veya ailenin veyahut soyundan gelecek olanların korunmasız anınında yakalayıp her türlü işine engel olabilirler. nasip kısmet rızık v.s v.s aklına ne geliyorsa. çok ciddi musallatlara kadar gider.
yaptırdığın hoca yada şahıs bilgili değilse, veya seni , aileni, soyunu eşyanı v.s husisi olarak korumaya almadıysa bu tarz olayları muhtemelen yaşarsın. şimdi olmaz da 20 sene sonra olur. zamanı bilemezsin. belki sen öldükten sonra soyundan gelecek olanlara çektirir. onu da bilemezsin.

oyüzden bu işlerden anlamayanların kesinlikle uzak durmasını hatta gönül ister ki anlayanların da uzak durmasını tasvip ediyoruz..

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
karmanızda da sürekli aksaklıklar yaşayacaksınızdır başkasının iradesini etkileyerek kendi istediğinizi almaya zorladığınız için 1. olarak o şeyi elinize geçmemesi gerektiği için o kişinin zihni ne kadar etkilendikçe sizin de karmanız o kadar zarar görecektir ne kadar etkilendikçe sizin de başınıza o kadar kötü şeyler gelmeye başlayacaktır eşitlenmek için 2. olarak bunun karşıdaki kişinin farkındalıklarına kaderde karşısına çıkıp kendisini geliştirecek şeylere vs. engel olduğunuz için ayrı ceza alırsınız

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
geçmemesi gerektiği için değil geçmesi gerekiyor da olabilir ama büyü ile aldığınız için aldıklarınızı ödersiniz yani bu

taroh

Kayıtlı Üye
Coğunlukla çözümü zor kara büyülere başka dine inanan yada inançsız varlıklar karşılık ister. Büyü için.diğer varlıkların şartları bu kadar kötü değildir.yine de varlıklı büyülere hiç girmemek lazım.özellikle.