Büyü yapana geri gönderme ritüeli

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Evinize ailenize kimin zarar verdiğini bulmak için, ateşe bir tava koymanız ve ısındığında üzerine tuz dökmeniz, karıştırmanız ve şöyle demeniz gerekir:

"Bana zarar veren,
bana kötülük dileyen,
beni rahat bırakmayan,
kıskanç gözuyle bana bakan,
mutluluğu çalan,
şu tavadaki tuz gibi,
cayır cayır yansın.
Amin."

Size büyü yapan ya da yaptıran var ise, koşarak gelip sizden birşey isteyecek en azından içecek, yemek, ödünç olarak herhangi bir şey vb. Saçma sapan nedenlerden dolayı özür diler. Affetmeyeceksiniz, ondan bişey alamayacaksınız ve ona bişey vermeyeceksiniz. 3 gün evden bişey vermeyin ve eve bişey almayın.
Bundan sonra, evinize giden bir dört yol ağzına tuz dökülmelidir.
Bir bıçakla saat yönünün tersine karıştırın ve 3, 6, 9 kez okuyun. Tamam yeter hissedene kadar.
Size yapılan büyü, sahibine dönecektir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
3 6 9 kez neyi nereye okuyoruz tam anlamadim
Bana zarar veren,
bana kötülük dileyen,
beni rahat bırakmayan,
kıskanç gözuyle bana bakan,
mutluluğu çalan,
şu tavadaki tuz gibi,
cayır cayır yansın.
Amin."

Bu sözleri en az 3 kez okuyorsunuz. 6 veya 9 da okuyabilirsiniz. 3 kez sonra yeter diye hissediyorsanız yeterlidir yoksa devam ediyorsunuz.
Ama siz 9 kez okuyun en iyisi. :)

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla tavanın altını yakıyoruz ısındığında bir miktar tuz ekliyoruz ve karıştırıyoruz, yalnız karıştırırken yine tavanın altı yanıyor mu olacak yoksa ısındığında altını söndürecek miyiz?

Bir de dört yol ağzı'nı anlamadım o ne demek?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla tavanın altını yakıyoruz ısındığında bir miktar tuz ekliyoruz ve karıştırıyoruz, yalnız karıştırırken yine tavanın altı yanıyor mu olacak yoksa ısındığında altını söndürecek miyiz?

Tavanin altı yanacak. Tuz kavrulacak. Niyette yazılanlara bakın.

Kavşak

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
4 defa uyguladım. Tavsiyemin üzerine başka insanlar da uygulamış.
Büyü yaptıran aktiflesiyor. Gelebilme mesafesinde olunca, geliyor. Birinin kaynanası gelip ekmek pişirip getirmiş. Birinin uzun zaman görüşmediği kişi sosial sitelerden bulup yazmış. Birinin arkadaşı koşa koşa geldi, ekler getirdi o da çay demleyip, csy ile birlikte götürdü. Hayretle izledim. Bu zaten şahit olduğum tek olay. Diğerleri ritüeli yaptım kişilerden duydum. Anllicaganiz kendim için ve kendi evimde yapmadım.

Bu ritüelin başarılı olabilmesi için şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Kimseye birşey vermeyin, kimseden birşey almayın. Özürlüler dilenirse affetmeyin. Biri: " kusura bakma, rahatsız ediyorum" derse. Cevap vermeyin. Ritüelin bu kısmı bayağı zor yani.

nurumm

Kayıtlı Üye
4 defa uyguladım. Tavsiyemin üzerine başka insanlar da uygulamış.
Büyü yaptıran aktiflesiyor. Gelebilme mesafesinde olunca, geliyor. Birinin kaynanası gelip ekmek pişirip getirmiş. Birinin uzun zaman görüşmediği kişi sosial sitelerden bulup yazmış. Birinin arkadaşı koşa koşa geldi, ekler getirdi o da çay demleyip, csy ile birlikte götürdü. Hayretle izledim. Bu zaten şahit olduğum tek olay. Diğerleri ritüeli yaptım kişilerden duydum. Anllicaganiz kendim için ve kendi evimde yapmadım.

Bu ritüelin başarılı olabilmesi için şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Kimseye birşey vermeyin, kimseden birşey almayın. Özürlüler dilenirse affetmeyin. Biri: " kusura bakma, rahatsız ediyorum" derse. Cevap vermeyin. Ritüelin bu kısmı bayağı zor yani.
Absoluta Virtute Merhabalar, büyü yapılıp yapılmadığınız bilmiyoruz sadece bazı ters giden bi negatiflikler var üzerimizde ve denemek istesek denemeye olabilcek bişey midir ? Varsa yapılan büyü çıksın gibi...

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Absoluta Virtute Merhabalar, büyü yapılıp yapılmadığınız bilmiyoruz sadece bazı ters giden bi negatiflikler var üzerimizde ve denemek istesek denemeye olabilcek bişey midir ? Varsa yapılan büyü çıksın gibi...
Evet öyle oluyor. Varsa çıkacak. Yoksa arınma gibi çalışır.

createtherules

Kayıtlı Üye
Biz 3 gün süreyle kimseden bir şey almasak, vermesek ya da af kabul etmesek ama evdekilerden başka biri yaparsa yine işlem bozulur diye tahmin ediyorum doğru mu?

Tanrınıneli

Kayıtlı Üye
Aklıma birkaç yer takıldı hocam,
tavadayken işlem bittiğinde tuzu tavadan alıp onu küçük bir poşete koysam daha sonra 3 gün geçtikten sonra onu 4 yol ağzına döküp bıçakla saatin tersi yönünde karıştırsam doğru olur değil mi?

Bir de işlemden önce bir şey yapmak gerekiyor mu?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Aklıma birkaç yer takıldı hocam,
tavadayken işlem bittiğinde tuzu tavadan alıp onu küçük bir poşete koysam daha sonra 3 gün geçtikten sonra onu 4 yol ağzına döküp bıçakla saatin tersi yönünde karıştırsam doğru olur değil mi?

Bir de işlemden önce bir şey yapmak gerekiyor mu?
Tavada tuzu yakarken, bıçakla saat yönünün tersine karıştırmalisiniz.
Tuzu poşete koyabilirsiniz ve3 gün sonra dörtyol ağzına götürüp dokmelisiniz.

ezgicik

Kayıtlı Üye
Bunu deneyeceğim bilgiler için çok teşekkürler. Peki büyü musallat dönüştüyse? Ve diyelim ki hem anannemiz hem babannemiz yapmışsa ve rahmetli oldularsa? (Her ikiside büyü ile uğraşmış ne yazık ki yeni öğreniyorum) anne ve babamı etkileme olasılığı nedir? Sonuçta onların çocukları bende torunum ayrıca başka biri büyü yaptığını itiraf etmişti ona niyetle sadece yapsam Anannem ve babannemi katmadan yapsam olur mu? (Anannem onları ayırmak için babannem barıştırmak için yapmış sonuç boşandılar ikisininde hayatı tepetaklak oldu benimde çocukluğumdan beri hayatım paranormal şekilde ilerliyor) şimdiden teşekkürler

Vanilia

Kayıtlı Üye
Ya ben şeye takıldım, biri bir şey getirince nasıl reddedeceğim?
Çok ayıp olacak ve yani al geri götür demek zor sanki.
Bir yolu var mı?