Büyü yapan kişiyi bulma?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 62179
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 62179

Merhaba, büyüyü yapan kişiyi bulmanın bir yöntemi yok mudur? Bu lanet olası pislikler yaptıkları yanınlarına kalarak bu dünyadan defolup gidecekler mi? İyi ki ahiret var diyorum, buna inancım tam ama bu kişi ya da kişileri bulmanın bir yolu varsa eğer çok mutlu olacağım. Konu hakkında bilgisi olan dostların yardımına çok ihtiyacım var. Yorumlarınız benim için değerli. Şimdiden teşekkür ederim.

Demre

Kayıtlı Üye
Bunun bir yolu varsa bile, kimse söylemez heralde. Hoca geçinen şapşallar var tabi, gelin giderse, kaynanan sana büyü yapmis, kaynana giderse, gelinin sana büyü yapmiş diye sallarlar.. Onları saymiyorum tabi.. Sarlatan olmayan hocaya da bilgilerin kimlerden geldigi malum, e onlara sa guven olur mu.. Ben hoca olsaydim, bilsem de soylemezdim, kan gövdeyi mi götürsün ayol? Maalesef ki dediginiz dogru, o lanet olasi insanlar büyü yapip, insanlarin hayatini alt üst edecekler ve onlara bu dünyada hic birsey olmayacak muhtemelen. Olursa da çooook geç olacak, hem bunun senin çektigin cileye ne faydasi olacak.. Bana göre, geç gelen adalet, adalet değildir.

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
İyi bir bakımda belli olur ama bakım yapan hoca kin güdülmesin diye saklama yoluna gider bence en doğrusu da budur.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Çeşitli yolları var.
1) Belirli dua ve ayetleri okuyarak rüyada görebilirsin. Sabır işidir, sabır da nasip. Biraz zor bu yöntem.

2) Cinli biri sana söyler. Sen sormasan da söyleyebiliyorlar çünkü nifak tohumları ekmek için büyük fırsat. Yalan payı büyük. Şüphelidir. Tedbirli müslüman inanmaz, tevessül etmez.

3) İrfan sahibi bir alim halkın yararına gizli ilimlere de istidadı varsa ve ilgileniyorsa, müslüman cinlerle ilmi vasıtasıyla sana söyler. Ama bu da çok düşük bir ihtimaldir. Böyle birini bulman zordur, bulsan bile sana nasibine göre ya söyler ya da ciddi bir mesele degilse hiç söylemez. Bilmen bir şeyi değiştirmeyecekse söylemez. Ben olsam bende söylemem. Elinden gelen
bir şey yok çünkü. Ortalıgı karıştıracaksın, kafaya takacaksın, fitneye sebep olacaksın. Beddua mı edersin, Allah a mı havale edersin bilmesen de bunları şu an bile yapabilirsin, geçerlidir dolayısıyla söylenmez öyle intikam için. Tavsiyem de öğrenmemendir.

Unut bu işleri. Büyünün tuttugunu da Allah görüyor. Allah tan gizli kimse bu dünya da iş yapamaz. İlahi takdir. Bu büyünün başınıza gelmesine sebep olan şeyleri ta soyunuza kadar inildignde sizin yaptıklarınıza, hatalarınıza kadar vardıgı yerler vardır, garip denklemler çıkar yani. İlle günahkar olmak degil, bu farklı bir imtihan. Başa geldiyse sebebi vardır. Haklıysan ahirette çözülecek bir dava da olabilir. En iyisi kurtulacak yol bulun. Elinizden bir şey gelmiyorsa Allaha bırakın, mahşer var hesap var mizan var. Sanmayın adalet yok.

Ü

Üye silindi 62179

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu bir imtihan, biliyorum. Amacım intikam almak da değil, yalnızca bu kişi yakınlarımdan biriyse onunla görüşmemek, ondan korunmak niyetim. Ve tek dileğim o ki canını veremesin ve son nefesinde bir bir itiraf etsin yaptıklarını... Sonra cehenneme... Sebebi ne olabilir, bir hayatı mahvetmenin sebebi ne olabilir, düşünüp duruyorum. Öyle bir büyü ki ailemizden kaç kuşağın hayatını mahvetti. İnsanoğlu yeryüzündeki en korkunç, en tiksinç canlı.

İbisu

Kayıtlı Üye
Benim de en anlamadığım şey bu bir insan neden tanımadığı kişilere büyü yapar neden 4 5 yaşındaki çocuğa büyü yapar alt boyut bilinçlilik oluyor bu kadarı da hem de çok alt

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Büyü ya da diğer adıyla maji boyutlar arası kilitlemelere verilen isimdir aslında. Örnek veriyorum A paralelinde (Evreninde) yaşayan Mehmet'in başına kötü olayların gelmesi için yapılan bir büyü öncelikle B boyutunda yaşayan ancak A boyutunda ki Mehmet ile benzer özellikler taşıyan Mehmet'e yapılır. Bu büyüyü yapan kişi boyutlar arası geçişlerde kendini sisle kaplayabilir. Büyü titreşimleri, duyguları, arzuları ve beklentileri yönetebilen insanların işidir. Bütünün kendi içerisinde de çeşitleri ve güdümleri mevcuttur. İslami yani dua kaynaklı (Zikir) büyüleri, Mitoloji - Antik kökenli büyüler gibi... Büyüyü yapan kişiyi bulabilmek neredeyse imkansızdır. Bazı yolları vardır fakat oldukça tehlikelidir. Bana kalırsa İlahi Düzene-Adalete bırakmalısın.

Bilginize Saygılarımla.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Büyüyü yapan kişiyi hissedebilirsin.. Mesela birisine karşı içinde nedensiz bir korku hissediyorsan bu o kişi olabilir, rüyanda görebilirsin alakasız bir şekilde mesela canavarlar saldırıyordur rüyanda sana o da o ortamdadır hiçbir şey yapmıyordur korumak için gibi.. aslında bizler anlıyoruz da konduramıyoruz çoğunlukla o bunu yapmaz diyoruz.

Berliner

Kayıtlı Üye
bilen söylemez, söyleyen bilmez,
detaylı bakımlarda çıkar, ama hepsi değil.
bazen büyük ilim sahibi hocalar bile bulamaz kimin yaptığını, boyutlara girip bakmak gerekir onda bile sonuç alamayacağınız işler olur. Yapana, yaptığı işleme göre değişir, kimi perdeleme ayetleriyle perde çeker görünmez, kimi varlık kendini de yaptıranı da göstermez, kesin sonuç mümkün değil ama çok büyük ve derin işlerde böyle zorluklar yaşanır, normal işlerde bu kadar komplike yürümez işler.
Yapılan işi de yaptıranı da Allah ' a havale ediniz, bu dünyada çıkmasa da muhakkak ahirette hesabı ortaya çıkar.

40/MU'MİN-17: El yevme tuczâ kullu nefsin bimâ kesebet, lâ zulmel yevm(yevme), innallâhe serîul hisâb(hisâbi).
Bugün bütün nefsler (herkes), kazandıkları sebebiyle cezalandırılır veya mükâfatlandırılır (karşılığı verilir). Bugün zulüm yoktur. Muhakkak ki Allah, hesabı çabuk görendir.

Ü

Üye silindi 62179

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sebeplerin yalnızca birer perde olduğunu, başımıza gelen olayların boşuna yaşanmadığını, bizi değiştirmesi/dönüştürmesi için gerekli olan dersler olduğunu unutuyorum çoğu zaman. Gaflete kapılıyorum. Canımı yakanın canını yakmak, buna gücüm yetmiyorsa bile sebebini öğrenmek, hesap sormak istiyorum yana yakıla. Ama unutuyorum. Bir mahkeme-i kübra var ve iyi ki var. Ahiret inancım olmasa aklımı yitirir ya da canıma kıyardım. Rabbim ruhumuzu kaybolmaktan korusun.

Ü

Üye silindi 62179

Büyüyü yapan kişiyi hissedebilirsin.. Mesela birisine karşı içinde nedensiz bir korku hissediyorsan bu o kişi olabilir, rüyanda görebilirsin alakasız bir şekilde mesela canavarlar saldırıyordur rüyanda sana o da o ortamdadır hiçbir şey yapmıyordur korumak için gibi.. aslında bizler anlıyoruz da konduramıyoruz çoğunlukla o bunu yapmaz diyoruz.
Hissettiğim, hatta ipuçlarını birleştirince o olduğuna emin olduğum biri var. Ama dünyada hiçbir şeyden emin olmamak gerektiğini çok kez tecrübe ettim. Doğrulayacak bir yol da olmadığına göre, hesabımız ahirete kaldı.

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Hissettiğim, hatta ipuçlarını birleştirince o olduğuna emin olduğum biri var. Ama dünyada hiçbir şeyden emin olmamak gerektiğini çok kez tecrübe ettim. Doğrulayacak bir yol da olmadığına göre, hesabımız ahirete kaldı.
Allaha havale et .unutma ki herkesin bir hesabı varsa Allah’ın da bir hesabı vardır