Büyü yapan biri arıyorum

Ercancan

Kayıtlı Üye
Tüm mesajlarını okudum. Yapman gereken tek şey ondan uzak durmak aslında. Ama benim gibi yaparsan daha iyi olur için soğur :p Bir insan için kendini ateşe atmaya değeceğini düşünmüyorum. Hele de bu tip şımarık biriyse.
Valla görsen dersin Allah kitap filan başı kapalı başka birine daha böle yapmış 2 nişan atmış bir bayan sonradan öğreniyorum arıyorlar beni millet sanadamı yaptı filan diyorlar ama işte bana büyümü yaptı ne yaptı bilmiyorum hayatımı kararttı ne yapacağım bilmiyorum sevmiyorum aslında ama işte bilmediğim bir şey var arkadaşım herşeyimi aldı resmen

RamaEl

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar bir bayan arkadaşım benle 8 ay uğraştı ben hep kaçtım ondan en son tamam dedim nasibim buymuş ne istersen olsun dedim beni herkese rezil etti halada ediyor insan arkadaşına aşık olurmu diyor herkese şimdi aklımdan atamıyorumkendime aşık edip evlenmek istiyorum yardım edin lütfen tanış hoca olan varmı
Burdan isim vermek veya birini önermek yasak yöneticilere sorabilirsiniz belki yardımcı olabilirler.

star53

Kayıtlı Üye
Valla görsen dersin Allah kitap filan başı kapalı başka birine daha böle yapmış 2 nişan atmış bir bayan sonradan öğreniyorum arıyorlar beni millet sanadamı yaptı filan diyorlar ama işte bana büyümü yaptı ne yaptı bilmiyorum hayatımı kararttı ne yapacağım bilmiyorum sevmiyorum aslında ama işte bilmediğim bir şey var arkadaşım herşeyimi aldı resmen
E kafadan kontaktır belki hep böyle yaptığına göre? Belli ki tecrübesiz bir arkadaşımızsın. Her şeyini almış olamaz, merak etme. Seni sen yapan tüm donanımların sende. Ne demiştik, 21 gün sonra alışır, 90 gün sonra hayat tarzın yaparsın. Acele etme. Uğraşma. Sal kendi haline.
Nasıl ulaşabilirim yöneticilere yardımcı olursanız sevinirim
@URUMHAMATAHAYİL veya @yule 'ye özel mesaj ile ulaşabilirsin istersen. Yoğun değilken cevap verirler. Ama bence gerçekten abartıyorsun söyleyeyim.

Ercancan

Kayıtlı Üye
E kafadan kontaktır belki hep böyle yaptığına göre? Belli ki tecrübesiz bir arkadaşımızsın. Her şeyini almış olamaz, merak etme. Seni sen yapan tüm donanımların sende. Ne demiştik, 21 gün sonra alışır, 90 gün sonra hayat tarzın yaparsın. Acele etme. Uğraşma. Sal kendi haline.

@URUMHAMATAHAYİL veya @yule 'ye özel mesaj ile ulaşabilirsin istersen. Yoğun değilken cevap verirler. Ama bence gerçekten abartıyorsun söyleyeyim.
Tecrubeliyim kardeşim kaçıyordum hep kanmam öle insanlara hiç ama bu bana ne yaptı bilmiyom valla bir anlatsam hem gülersin halime hem ağlarsın düşün sözlümden ayırdı beni başka bi arkadaşla görüşüyordum odan ayırdı beni bence büyü yaptı bana yada ne bileyim Allah belasını versin havale ettiö Allaha ama işte bende namazı filan bıraktım kuran okuyamıyorum namaz kılamıyorum Allah kimseye yaşatmasın

Ercancan

Kayıtlı Üye

Abartmıyorum tanısam seni bi anlatsam sana halime ağlarsın yaşayan bilir kardeşim cok kötü birşey Allah kimseye yaşatmasın böle insanlarla karşılaştırmasın bende senin yerinde olsam senin dediğin gibi derdim yaşayan bilir kardeşim

İbisu

Kayıtlı Üye
Psıchı Haklısın kardeşim doğru dediklerin ama bir başı kapalı bayan bir erkekle niye dalga geçer ben anlamıyorum 8 ay sora hiç bir şey yokmuş gibi hayatına devam eder bense 7 aydan sora delirmeye başladım korkuyorum bana büyü filan yaptı namaz kılıyordum namazı bıraktım sürekli Allaha karşı geliyom ona niye mutluluk veriyon diye ben yapacam büyü ama bulamıyorum hoca tanışı olan daha önce yaptıran varmı
Allah'a karşı geliyorum diyorsun demekki şeytanla artık ortak oluyorsun o da seni daha çok yönetme imkanı buluyor ortak yönlerinizi bırakıp dininize geri yönelseniz bu sorununuz çözülür belki
büyü sizde olmayani size getirmez soğutma büyüsü ile soğuyabiliyorsanız kendiniz soğuyabiliyorsunuz demektir
belki de bakış açınızdan dolayı ona aşık olduğunuzu hissediyorsunuz bakış açınızı değiştirmeyi deneyin dünyaya olan bakış açınızı daha temiz hale getirin o kişiye olan bakış açınızı sıradan biri haline getirin
böyle gurur yapmayın çok saçma başka türbanlı olup da böyle yapanlar yok mu sanıyorsunuz ahlaksızın teki işte

Ercancan

Kayıtlı Üye
Allah'a karşı geliyorum diyorsun demekki şeytanla artık ortak oluyorsun o da seni daha çok yönetme imkanı buluyor ortak yönlerinizi bırakıp dininize geri yönelseniz bu sorununuz çözülür belki
büyü sizde olmayani size getirmez soğutma büyüsü ile soğuyabiliyorsanız kendiniz soğuyabiliyorsunuz demektir
belki de bakış açınızdan dolayı ona aşık olduğunuzu hissediyorsunuz bakış açınızı değiştirmeyi deneyin dünyaya olan bakış açınızı daha temiz hale getirin o kişiye olan bakış açınızı sıradan biri haline getirin
böyle gurur yapmayın çok saçma başka türbanlı olup da böyle yapanlar yok mu sanıyorsunuz ahlaksızın teki işte
Haklısın kardeşim doğru ama şeytana uymak onlar şeytanın ta kendisi bel ki onlar bana yaptı büyü buda var bide herkese rezil etti beni ben sustum ama o anlatılmaz yaşanır herşeyi denedim kaçtım aramadım yazmadım ama onlar beni bırakmıyor karşıma cıkıyorlar durmadan ben yapmak yada kurtulmak istiyorum

İbisu

Kayıtlı Üye
mahkemeye başvuramıyor musun özel hayatına saygı göstermediği için

Ercancan

Kayıtlı Üye
mahkemeye başvuramıyor musun özel hayatına saygı göstermediği için
Mahkemede öle bişe yok ki aslında psikolojik hale getirdi beni diyip bel ki olur ama intihar eder o kız öle bir manyak bana bunları yapan sora ne yapar . Zaten sonu bu başka birine daha yapacak böle o onu öldürecek bakta gör ben kurtulamıyorum ondan bari gelsin yeminle evlenecem onla ömür boyuda mutlu edecem

Psichi

Kayıtlı Üye
Psıchı Haklısın kardeşim doğru dediklerin ama bir başı kapalı bayan bir erkekle niye dalga geçer ben anlamıyorum 8 ay sora hiç bir şey yokmuş gibi hayatına devam eder bense 7 aydan sora delirmeye başladım korkuyorum bana büyü filan yaptı namaz kılıyordum namazı bıraktım sürekli Allaha karşı geliyom ona niye mutluluk veriyon diye ben yapacam büyü ama bulamıyorum hoca tanışı olan daha önce yaptıran varmı
Başı örtülü demişsin. Bak buda başı örtülü patates. Böyle patates gibi müslümanım diye geçinen insanlar var. Uğraşma işte içi patates olanın dışıda patates :)

Ekli dosyalar

• 0CBB4DEA-6B0B-485B-88F9-F47A84EC14BC.jpeg
    0CBB4DEA-6B0B-485B-88F9-F47A84EC14BC.jpeg
    99.8 KB · Görüntüleme: 11

Ercancan

Kayıtlı Üye
Başı örtülü demişsin. Bak buda başı örtülü patates. Böyle patates gibi müslümanım diye geçinen insanlar var. Uğraşma işte içi patates olanın dışıda patates :)
Haklısın ama bilmiyorum anlamıyorum kendimi beni dinden aldı beni ne hale getirdi bir bilseniz anlatılmaz gerçekten kaçamıyorum ondan herkese rezil etti beni istediğim gelmesi herkesin haklı benim olduğumu görmesi Allah şahidimdin hiç bir art niyetiö yok evlenecek onla

Ori

Elit Üye
Sizin sorununuz yine sizsiniz. Beni yanlış anlamayın fakat cinsel açlığınızla ortak gelişen psikolojik bir sorun söz konusu. Büyücü peşinde koşup kendinizi daha da kötü bir duruma sokmayın. Gözünüzü açın ve yolunuza bakın.

Hades Of Gates

Kayıtlı Üye
Sonradan pişman olacağın şeyler yapmamanı tavsiye etsemde dinlemezsin, aşk girdabına kapılmışsın, büyüyle olmaz sen bu ve böyle olayları atlatarak level atlıyıcaksın, bırak hayat memat meselesi yoksa, salla bence, sana kız mı yok. ?
Ne kadar erken vazgeçersen o kadar hızlı depresyondan kurtulursun

Psikite

Kayıtlı Üye
Sizin sorununuz yine sizsiniz. Beni yanlış anlamayın fakat cinsel açlığınızla ortak gelişen psikolojik bir sorun söz konusu. Büyücü peşinde koşup kendinizi daha da kötü bir duruma sokmayın. Gözünüzü açın ve yolunuza bakın.
İşte aradığım cevap budur ya

Ercancan

Kayıtlı Üye
Ne yapmam lazım tedavimi alıyım psikologmu gittim kardeşim geçmiyor değişik bir durum adam bişe diyemedi ben karar verdim inşallah biri yardımcı olur

Psikite

Kayıtlı Üye
Haklısın ama bilmiyorum anlamıyorum kendimi beni dinden aldı beni ne hale getirdi bir bilseniz anlatılmaz gerçekten kaçamıyorum ondan herkese rezil etti beni istediğim gelmesi herkesin haklı benim olduğumu görmesi Allah şahidimdin hiç bir art niyetiö yok evlenecek onla
Bir insan nasıl bu kadar yanlışa düşebilir?Ya da nasıl bu kadar kolay yem olabilir?
Gerçekten dinden vazgeçecek kadar.
Akıl sağlığını bozacak kadar.
Kendini küçük düşürecek kadar.
Cidden nasıl bir kadın bunları yapabilir?
Butün soruların cevapları basit.
Sen buna izin veriyorsun. Belki de gerçekten bahane arıyorsun. Ya da suç atacak birilerini arıyorsun. Ya da aşırı anlam yükleyecek birilerini. Kim bilir hayatın nasıl? Nasıl bir insansın?
İçinde neler yatıyor? Belki de çok yalnızsın ve birine muhtaç hissettiğin anda bu kadın karşına çıktı ve sen ona içten içe fazla anlam yükledin. Dini bırakacak kadar. Kendini rezil edecek kadar. Hata en başta sen de karşı tarafı suçlamayı birak. Kendine dön ve sor neden bir insana bu kadar muhtaç hale düştün? Neden bu derece seni yakmasına izin verdin? Zaman geçtikçe acisada cevaplarını bulacaksın. Git kendini gerekirse alkole filan ver de yine de kimsenin hayatını mahvetmeye çalışma büyü gibi şeylerin peşinde koşarak. Gerçek bir müslüman olsaydın zaten bunu kavrayacak zekan olurdu ve hiç birimiz buralarda olmazdık.
Ayrıca bunların bir sınav olduğunu bilir ve uçkurun ile değil vicdanın ve beynin ile düşünürdün.

Dip not: nedense bilemiyorum belki konuşma tarzındandır belki de yaydığın enerjiden olabilir. Konuya yazdığımdan beri senden kötü bir enerji alıyorum. Yani empati falan kurmaya çalışıyorum karşı tarafı da düşünüyorum kadın olsam bende bırakırdım seni gibime geliyor. Neden acaba ?

Ercancan

Kayıtlı Üye
Bir insan nasıl bu kadar yanlışa düşebilir?Ya da nasıl bu kadar kolay yem olabilir?
Gerçekten dinden vazgeçecek kadar.
Akıl sağlığını bozacak kadar.
Kendini küçük düşürecek kadar.
Cidden nasıl bir kadın bunları yapabilir?
Butün soruların cevapları basit.
Sen buna izin veriyorsun. Belki de gerçekten bahane arıyorsun. Ya da suç atacak birilerini arıyorsun. Ya da aşırı anlam yükleyecek birilerini. Kim bilir hayatın nasıl? Nasıl bir insansın?
İçinde neler yatıyor? Belki de çok yalnızsın ve birine muhtaç hissettiğin anda bu kadın karşına çıktı ve sen ona içten içe fazla anlam yükledin. Dini bırakacak kadar. Kendini rezil edecek kadar. Hata en başta sen de karşı tarafı suçlamayı birak. Kendine dön ve sor neden bir insana bu kadar muhtaç hale düştün? Neden bu derece seni yakmasına izin verdin? Zaman geçtikçe acisada cevaplarını bulacaksın. Git kendini gerekirse alkole filan ver de yine de kimsenin hayatını mahvetmeye çalışma büyü gibi şeylerin peşinde koşarak. Gerçek bir müslüman olsaydın zaten bunu kavrayacak zekan olurdu ve hiç birimiz buralarda olmazdık.
Ayrıca bunların bir sınav olduğunu bilir ve uçkurun ile değil vicdanın ve beynin ile düşünürdün.

Dip not: nedense bilemiyorum belki konuşma tarzındandır belki de yaydığın enerjiden olabilir. Konuya yazdığımdan beri senden kötü bir enerji alıyorum. Yani empati falan kurmaya çalışıyorum karşı tarafı da düşünüyorum kadın olsam bende bırakırdım seni gibime geliyor. Neden acaba ?
Arkadaşım birincisi benim nasıl insan olduğumu gel sor tanımadan karar verme ama bayanı soruyorsan onuda sorabilirsin nasıl bir insan olduğunu kendi içimde yaşadığım bişe yok sora bana neler yaptığını senin için başı kapalı bir bayanın başka birine açık sacık videolar göndermesi normal benim gibi 2 kişiye daha yapmış 2 nişan daha çnce atmış bu duyduklarım açizlik dersen haklısın güvendim ona 8 ay uğraşmasına sen bi bayandan nasıl kaçtığımı bilsen beni tebrik edersin daha sonra uçkur diyorsun benim gece evime geliyordu gecenin 2 sinde ben istemedim yanındaki bayana dedim al bunu sora benimle tatile gidmek istediğini söyledi şimdi düşün yapsam yapardım o dediğini Allahı bıraktım dedim cünkü kılamıyorum dualar okuyamıyorum gezemiyorum ayaklarım tutmuyor namazda bunlarıda düşün sora karar ver en son diyorum tamam gel insan arkadaşına aşık olurmu dedi buna ne diyeceksin benim peşimi bırak filan şimdi düşün