Büyü diye bir şey var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BostanKorkulugu

Kayıtlı Üye
Bir iksir mı hazırlanacak?
Söylediğine göre ilaç hazırlıyor ve yakıyor. Tılsımlarla beraber ama maliyeti yüksek malzemeler 3 bin küsür tutuyor. Kendin alıyorsun malzemeleri. 3 kişi yaptırdı 2 sinin oldu ama olanları birebir tanımıyorum yani tesadüf mü yoksa bundan mıdır bilemiyorum. Olmayan kişiye tekrardan yapıyor şimdi ve kesin olacak diyor.

Heycanla okuyodum postu muazzam bi tartışma alanı olucak bilgiler havada uçuşcak derken bi gülme geldi 😂😂😂
Şöyle söyleyelim o zaman. Herkesin bu tarz şeyleri araştırmada bir motivasyon kaynağı vardır illaki. Hiçbir derdi sebebi olmadan araştıran da vardır illaki ama oda can sıkıntısı amaç hobi edinmek içindir. Nadirdir oda

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Heycanla okuyodum postu muazzam bi tartışma alanı olucak bilgiler havada uçuşcak derken bi gülme geldi 😂😂😂
Aslında konuyu devam ettirecek olursak... Ruslar suyun frekansını ölçen cihaz bulmuşlar. Okunmuş su farklı frekans gösteriyor.
Auranin fotoğrafı cekilebiliyor.

Bir de davula kum koyup belli bir frekans sesi açıyorlar. Davulun üstündeki kumlar titreyerek bir yantra deseni oluyorlar. O da ilginç bir deney.
Aklıma bunlar geldi.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Söylediğine göre ilaç hazırlıyor ve yakıyor. Tılsımlarla beraber ama maliyeti yüksek malzemeler 3 bin küsür tutuyor. Kendin alıyorsun malzemeleri. 3 kişi yaptırdı 2 sinin oldu ama olanları birebir tanımıyorum yani tesadüf mü yoksa bundan mıdır bilemiyorum. Olmayan kişiye tekrardan yapıyor şimdi ve kesin olacak diyor.

Birşey diyemem. Doru da olabilir, yalan da. Bu kadar pahalı olan malzemesi hangisi?

business woman

Kayıtlı Üye
Aslında konuyu devam ettirecek olursak... Ruslar suyun frekansını ölçen cihaz bulmuşlar. Okunmuş su farklı frekans gösteriyor.
Auranin fotoğrafı cekilebiliyor.

Bir de davula kum koyup belli bir frekans sesi açıyorlar. Davulun üstündeki kumlar titreyerek bir yantra deseni oluyorlar. O da ilginç bir deney.
Aklıma bunlar geldi.
Bunları görmüştüm evet 😊 bana lisede anaokulunda staj yaparken yetiştirdiğimiz bitkilerden birine her gün güzel söz söyleyip diğerine oflayıp puflayıp belli bi zaman sonra çocuklarla aaaaaaa vaaooovv dediğimiz gelişim derslerlerine benziyo 😁 aynı şekilde hayvanlarla yapılan deneylerdede ineklere klasik müzik dinletildiğinde daha çok süt ürettiği gözlemlenmiş. Arkadaş kilometrelerce uzaktan birini öldürmenin ya da kendine getirmenin delirtmenin mümkünlüğüyle daha çok ilgileniyor. Ben olsam kayıtlara paranormal vaka olarak geçen ölümleri araştırırdım. Bana içinde olmayı dilettirmişti. Kurt Singerin bu hayatın ötesinden kitabını okumuştum bu tatmin eder mi bilmiyorum tavsiye ederim.

business woman

Kayıtlı Üye
Erken dökülmüşsün : ) kaç para istedi piyasa araştırması yapalım bari 😂
Annem 3-5 kaç sene önce bakım yaptırmıştı kadın senin kızda musallat var demiş annemden gönlünden ne kadar koparsa ver ben hallederim demiş 500 lira vermiş o zaman. Her sene kış aylarında arayıp yokluyo annemi 500-500 zam yapıyo her sene galiba😂😂 tam bi yalancı sahtekar. Yazık annem de çarpılırız diye bşy diyemiyo kadına.

S

SoldierO

Ne olursa olsun kabulüm yoksa bu şekilde yaşamdan keyif almıyorum
Gözünü aç. Daha neleri göreceksin hayatta.
Annem 3-5 kaç sene önce bakım yaptırmıştı kadın senin kızda musallat var demiş annemden gönlünden ne kadar koparsa ver ben hallederim demiş 500 lira vermiş o zaman. Her sene kış aylarında arayıp yokluyo annemi 500-500 zam yapıyo her sene galiba😂😂 tam bi yalancı sahtekar. Yazık annem de çarpılırız diye bşy diyemiyo kadına.
Maalesef böyle insanları sömüren şaklabanlar yüzünden işini gerçekten iyi yapan insanlarda zan altında kalıyor.

BostanKorkulugu

Kayıtlı Üye
Gözünü aç. Daha neleri göreceksin hayatta.

Maalesef böyle insanları sömüren şaklabanlar yüzünden işini gerçekten iyi yapan insanlarda zan altında kalıyor.
Ya öyle valla o kadar fazlalar ki yani 1000tane kişiyle görüşsen 1 kişi anca bulursun ama sanki yok gibi Türkiye de bu işi yapan

S

SoldierO

Ülklerde yasaklanmaya başladı yavaş yavaş bence altın en ideali evrensel 😂 mantıklı düşünün örnek alın böyle olun 😂😁
O yasaklama haberi eski ve önüne geçemezler. Su anki düşüş elon etkisi ve amerika borsalarında düşüş. Sadece belli duzenlemeler gelmesi gerekiyor manipüle edilmemesi için.
Kripto iyi fikir, temiz iş. 😂
Azıcık elimde var 👌
Ya öyle valla o kadar fazlalar ki yani 1000tane kişiyle görüşsen 1 kişi anca bulursun ama sanki yok gibi Türkiye de bu işi yapan
Var da karsilasmak lazım iste ama iyi düşün.

business woman

Kayıtlı Üye
Bir tane duydum doğuda bi adammış. Para falan almıyomuş. Bakımını yapıp gerçekten ihtiyacın varsa sana yardım ediyomuş. Gönül işlerine bakar mı bilmiyorum. Üniversiteden arkadaşım söylemişti bana da ailesinin komşusuymuş. Çok olmadı 2 ay önce ihtiyacın olursa annemlerden haber gönderirim demişti ama ben korkup istemedim 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...