bugun basımıza gelen seyler.resimli

Core

Kayıtlı Üye
İlginçmiş , ben de yatağımda böyle pozlar yakalıyorum

222.jpg

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Pencereye bakan bir ayna var mıydı fotonun çekildiği yerde.. Ordan yansımış olabilir.

Hiyori

Kayıtlı Üye
4. Boyuttan bir varlığın yansımasıyla alakalı bir durum olabilir mi? Bh konuyla ilgili pek bir bilgim yok ancak izleyebiliyorsanız videonun tamamıni vaktiniz yok ise 5.20 den sonrasını izleyebilirseniz beni daha iyi anlayabilirsiniz.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
gene aynı yerdeyse yaklaşmayı bir deneyin derim gölgenin olduğu yerin az ötesinde tuz dökün konuşmayı deneyin diyeceğim ama bu varlığın çok tehlikeli olduğuna inanıyorum bir medyum yada bu işten anlayan birini çağırın göndermeyi denesin bazı arkadaşlar şey yazmış kötü değil aynen arkadaşların evine okeye 4.olmaya gelmiş :D neyse şimdi ben kendi tasfirim ce bu varlık iblis türünden çok tehlikeli ama seviyesi diğerlerininkinde değil daha küçük ben bir konu açmıştım bu varlıklardan güçlüsü bana göründü ama bu varlıklar öyle kolay gelmez ve görünmez ben o gün kuran okumadan şöyle demiştim tüm kelimeleri hatta harfleri sanki bir dua gibi okuyacağım harflerle kelimelerle bütünleşip dua edeceğim demiştim ve ettim sonra bu varlık bana göründü en güçsüzü bile çok güçlüdür insanın yaptığı günahlardan beslenirler cin değildirler ayakları ve boynuzları vardır gördügümde başıma gelenler şöyleydi lamba söndü oturdugum mahallade deprem oldugunu bina yan yattı sanki sonra karşıma dikildi Kuranı bırak diye bağırdı ben hala okumaya devam ettim Kafası başka bir forma dönüştü üzerime lav gibi sıcak mosmor renkte ateşler püskürttü o yanımdayken o hala deprem etkisi oluyordu sanki bütün mahallade 8 lik deprem oluyor gibiydi ampül uçuyordu bana bir tane vursa başka ülkeye giderdim Vücud yapısı şöyledir 2 metre veya 1.90 boyunda olurlar insanın Başlarında boynuz yüzleri çirkindir kafaları büyüktür kulaklarıda, Ayakları ağac gövdesi gibi kalındır kolları biraz daha incedir bacaklarına göre lav gibi mor ateş püskürtürler eğer yaşadığımız boyutta birşeye püskürtse herşeyi eritir güçlerini insanların işlediği günahlardan alırlar bu varlıklarında seviyeleri vardır güçleri seviyeden seviyeye değişir sonra ben bir rüyada merak ettiklerimi görmüştüm rüyamda şöyleydi Bir baba oğluna beddua etmiş Allahda lanetlenmişti sonra oğlu köprünün altında yürürken bana gösterildi oğlu yürüyordu arkasında sonra saldırmayı bekleyen cinler arkasından acayip derecede bi hızla geliyorları ama sanırsam çok kalabalıklardı adam görseydi onların etrafını sarıp o kadar kalabalık olduklarını oracıkda öldürdü. Sonra bu anlattığım varlıklar yukardan boyutlarında bu olayı körüp kahkahalar atıyorlardı bazıları daha büyük bazılarının rengi değişikdi daha fazla bilgi vermeyeceğim çünkü bazı okuyan kişiler zarar görebilir

Not: İblis varlıkları medyumların veya hocaların onlara zarar veremeyeceği kanaatindeyim bu varlıkları göndermenin Yüksek ilim sahibi kişilerin onlara karşı durabileceği kanaatindeyim kişiye gerçek görünseler bir kimse ölür enerjileri anlatamacayağım derece yüksekdir gördüğünüz zaman etraf da sanki mor güneş açmış gibi olur mor kasvetli bir ortam olur zindan gibi ,Mesela hala özünüz temizse size zarar vermeleri daha zordur (özün temizliği:Hiç zina yapmamış,Fal bakmamış, Allahın yasakladığı büyük günahları yapmamış kişiler)

neyse allahın rahmeti ve sevgisi hepimizin üzerine olsun amin

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sanırım bunun ne olduğu sizin için hep bir sır olarak kalıcak.
En iyisi siz geleneğe uyarak üçkere tü tü tü iyi saatte olsunlar diyip konuyu çok düşünmeyin :)

dünyalı

Kayıtlı Üye
Bir grafiker olarak resmi açıp büyüttüğüm anda sihir kayboldu :) Resimde oynama var arkadaşlar. Yansıma vs değil. Photosopta Pen tool kullanmayı daha sık denemelisin bu işin programı odur :) dekupe yap bol bol elin alışır...

Bu arada zorlamayın kendinizi illa enstantrik şeyler göreceksiniz diye bir zorunluluk yok

Ü

Üye silindi 70925

Bir grafiker olarak resmi açıp büyüttüğüm anda sihir kayboldu :) Resimde oynama var arkadaşlar. Yansıma vs değil. Photosopta Pen tool kullanmayı daha sık denemelisin bu işin programı odur :) dekupe yap bol bol elin alışır...

Bu arada zorlamayın kendinizi illa enstantrik şeyler göreceksiniz diye bir zorunluluk yok
Her şey yalan mıydı yani...🥺

images.jpeg

boristanblue

Kayıtlı Üye
Yani neyi görmek istiyorsanız onu servis ediyor beyniniz size, arkadaşlar bana göre masadaki zannedersem ki çiçek onun gölgesi bir yansıma sadece bu tabi ki kedi görmenizi açıklamaz bu sadece resme olan yorumum.

tante92

Kayıtlı Üye
oha biri oynama var demiş :))) hemde photoshoptan anlıyorum demiş :))) inanın bunlarla uğraşacaktı vaktim yok arkadaslar.ılkokul çocuğu gıbı foto ıle oynayıp buraya koyacak kadar işsiz degıılm.arkadasım bence sen photoshopu bırak :) sorduğuma pişman oldum zaten sallayın gitsin ;)

tante92

Kayıtlı Üye
Yani neyi görmek istiyorsanız onu servis ediyor beyniniz size, arkadaşlar bana göre masadaki zannedersem ki çiçek onun gölgesi bir yansıma sadece bu tabi ki kedi görmenizi açıklamaz bu sadece resme olan yorumum.
belkide çiçeğin yansıması olabilir.cunku bu olaydan sonra basıma herhangi birşey gelmedi.yanı tekrar bişeyler görmedim.çiçeğin yansıması olabilir.baska bı ihtimal gelmiyor aklıma çünkü.bu arada ben dine falan İnanmam.buna rağmen bırkere bile boyle birşey görmedim.ama bu tür varlılar olabilir fakat vızım görebilceiğimizi sanmıyorum.yani artık ben de cıcege yoruyorum.

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Tabi ne olduğunu kestirebilmemiz için yaşanılan yerde bu tür tuhaf olayların tekrarlanıp tekrarlanmadığı önemli. Ayrıca geceleri karabasan görüyor musunuz? Olayı kediyle bağlıyorsunuz bence bir kedi sahiplenin onlar bu türden şeyleri görebilir. Belirli bir yere dik dik bakıyorsa vardır bir şeyler.