Bu vefk in ne için olduğunu bilen varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

curius

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bence biraz zaman gectikten sonra birbirinize cevap verin. Sakince cevap verin cunku istemeden birbirinizin kalbini kirmaya baslamissiniz. Biriniz yardim isteyip digeriniz yardim etmeye calismis buraya kadar hersey guzel de bi anlik hararetlenmeyle kalpleriniz kirilmis sakinlesince yazsaniz bence anlik duygulariniz duzelip pismanlik yasarsiniz.kusurabakmayin karistim ama haybeye uzulmenizi istemedim.

D

DAİMON

Arkadaslar bence biraz zaman gectikten sonra birbirinize cevap verin. Sakince cevap verin cunku istemeden birbirinizin kalbini kirmaya baslamissiniz. Biriniz yardim isteyip digeriniz yardim etmeye calismis buraya kadar hersey guzel de bi anlik hararetlenmeyle kalpleriniz kirilmis sakinlesince yazsaniz bence anlik duygulariniz duzelip pismanlik yasarsiniz.kusurabakmayin karistim ama haybeye uzulmenizi istemedim.
Niyetinizi anlıyorum ama ben sakindim hala da öyleyim. Küfredip hakaret eden soru sahibidir.
Benim yazdıklarımla onun yazdıklarını aynı kefeye koyarsanız bana haksızlık etmiş olursunuz, zulmetmiş olursunuz.
Daha fazla bu başlık altında canımı sıkıp vaktimi harcamak istemiyorum.
Gösterdiğinz incelik için ayrıca teşekkürler.

Berliner

Kayıtlı Üye
peki bu yetkilendirme işi çalıştığı varlıklarla mı oluyor mesela varlığa bu vefkin hatırı şerifine şu işi şöyle olmasını sağlamı deniyor varlığa birazz bilgi verirsen çok sevinirim :)
şimdi bu konu biraz karışık.
her kişi her vefki görevlendiremez. kimisi belirli bir usül üzere belirli bir okuma ile yetkilendirilirken okunulan şeylerin icazetini alır öyle kolayca yetkilendirir. kimisi çalıştığı varlıklar ile yetkilendirme yapar, kimisi bazı vefklerin icazetini alır o vefkleri yetkilendirebilir , kimisi çok farklı bir bilgi ile umulmadık şekilde vefki yetkilendirebilir v.s v.s şeklinde gider. tek bir çeşit yetkilendirme yok. her vefki yazdım diyen yetkilendirme yapamaz. misal bazı vefklerin yetkilendirme stilini halvet ile alırsınız. yani doğrudan o vefke özel yetkilendirme almış olursunuz. bir vefk için birden fazla yetkilendirme stili mevcut olabilir. misal biri örnek vermek gerekirse 10 üzerinden 3 güçte yetkilendirirse aynı vefki yetkilendirmeyi ve yazmayı halvette almış kişi 10 üzerinden 10 ile yetkilendirebilir. işte burada şu önemli. misal iki kişi aynı vefki farklı kişilere yazdırdı diyelim. 2 yazan kişi de vefki eksiksiz hatasız ve zamanında yazdı diyelim. bu vefklerden birini takan kişi tam etki göremeden o vefki beğenmezken diğeri vefkten tam etki görebilir. işte burada vefki görevlendir etkeni devreye giriyor. vefkleri görevlendirmek kolay değil maalesef. piyasada 500 -1000 liraya vefk satıyorum diyenlere aldanmayın. tam etki asla göremezsiniz. en etkili yetkilendirme halvette olur, halvete girip de yazan yetkilendiren kişi de size o vefki asla ucuza vermez.He bu şu demek değil işte 500 e 1000 e vefk verdi bu vefk çalışmaz gibi anlaşılmasın, çalışır belki ama 3/10 etki görürsünüz. 10/10 etki felan herkesin harcı değil. piyasadaki kitaplara bakınız vefkler verilmiş ama görevlendirmeler gizli kalmıştır ki işin ehli kişi yapsın diye. yani vefki istediğiniz kadar güzel , titiz ve zamanında yazın. görevlendirmeyi yapamadıktan sonra bir mahiyeti olmaz :)

Derman Baba

Kayıtlı Üye
şimdi bu konu biraz karışık.
her kişi her vefki görevlendiremez. kimisi belirli bir usül üzere belirli bir okuma ile yetkilendirilirken okunulan şeylerin icazetini alır öyle kolayca yetkilendirir. kimisi çalıştığı varlıklar ile yetkilendirme yapar, kimisi bazı vefklerin icazetini alır o vefkleri yetkilendirebilir , kimisi çok farklı bir bilgi ile umulmadık şekilde vefki yetkilendirebilir v.s v.s şeklinde gider. tek bir çeşit yetkilendirme yok. her vefki yazdım diyen yetkilendirme yapamaz. misal bazı vefklerin yetkilendirme stilini halvet ile alırsınız. yani doğrudan o vefke özel yetkilendirme almış olursunuz. bir vefk için birden fazla yetkilendirme stili mevcut olabilir. misal biri örnek vermek gerekirse 10 üzerinden 3 güçte yetkilendirirse aynı vefki yetkilendirmeyi ve yazmayı halvette almış kişi 10 üzerinden 10 ile yetkilendirebilir. işte burada şu önemli. misal iki kişi aynı vefki farklı kişilere yazdırdı diyelim. 2 yazan kişi de vefki eksiksiz hatasız ve zamanında yazdı diyelim. bu vefklerden birini takan kişi tam etki göremeden o vefki beğenmezken diğeri vefkten tam etki görebilir. işte burada vefki görevlendir etkeni devreye giriyor. vefkleri görevlendirmek kolay değil maalesef. piyasada 500 -1000 liraya vefk satıyorum diyenlere aldanmayın. tam etki asla göremezsiniz. en etkili yetkilendirme halvette olur, halvete girip de yazan yetkilendiren kişi de size o vefki asla ucuza vermez.He bu şu demek değil işte 500 e 1000 e vefk verdi bu vefk çalışmaz gibi anlaşılmasın, çalışır belki ama 3/10 etki görürsünüz. 10/10 etki felan herkesin harcı değil. piyasadaki kitaplara bakınız vefkler verilmiş ama görevlendirmeler gizli kalmıştır ki işin ehli kişi yapsın diye. yani vefki istediğiniz kadar güzel , titiz ve zamanında yazın. görevlendirmeyi yapamadıktan sonra bir mahiyeti olmaz :)
Arkadaşım o kadar emek vermiş yazmışsın teşekkür ederim ellerine sağlık çok açıklayıcı olmuş

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Bana kibirli, riyakar (ikiyüzlü) diyene bakıyorm da benden beter.
Firsatçı, çıkarcı, bencil, işim görülsünde hepinizin canı cehenneme, defolun, dünya benim etrafımda dönüyor ha haha modunda, teşekkür etmeyi bile bilmeyen, menfaatçi üstelik herhangi bir eleştiriyi kaldıramayacak kadar da tahammülsüz ve de terbiyesiz birisin. Ben kibirliysem şayet senin bu sıfatların yanında masum kalıyorumdur.
Maraz senin yüreğinin ta derininde. O yüzden bir şey diyemiyorum. Muhatap olmayacagım.
Ben sana kötü bir söz söyledim mi de bana bunları layık görüyorsun

Seuta

Kayıtlı Üye
Kimse kimsenin inancini sorgulayamaz buraya birsey paylasiyorsan yapilan yorumlarada saygi duyacaksin ve daimon hakli skntili islerle ugrasiyorsun surekli insanlarda dogal olarak uyarma geregi duyuyor bence vazgecmelisin ..

D

DAİMON

Bak! Yalan yanlış şeyler yazıyorsun sırf buna cevap vermek için son kez seni muhattap alacagım @Derman Baba

İnsanlar emek veriyorlar size yardımcı oluyorlar çocuk oyuncağı sanki açıp açıp buraya atıyorsunuz.
Bir kere inanç lazım. Sende o yok birincisi bu.
İkincisi bu gibi şeyleri eli hayırlı biri yazar kapatır sen açıyorsun böyle teşhir ediyorsun günahkar halinle menfi tesirin oluyor.
Etkisi azalabiliyor. Daha detaylısını bilmiyorum.
Şu yukarıda koyu renkli olan kısmı yanlış anlamışsın günlerdir sarfettiğin sözlerin haddi hesabı yok.
Orada senin inancından degil vefke olan inancından bahsediyorum, bir daha oku!
Ve ortaya bir laf atmadan öncede iki defa düşün.
500 tane msjım meydanda. Bugüne kadar kimsenin dini inancıyla işim olmamış senle mi uğraşacağım, bu kadar mi basitsin?
Hiç işim olmaz, inan olmaz. Bana başka bir şeyle gel ama şöyle basit meselelerle gelme.

Seuta

Kayıtlı Üye
Anladimki sen sıkıntılı islerle ugrasmiyosun , sen bizzat kendin sıkıntılı bi vatandaşsın ??

nur_nur_nur

Kayıtlı Üye
Ya iyide burada bahsedilen inanç, yapılan uygulamaya olan inanç. Yani defalarca bu yazıldı zaten. Bir işlem yapıldığında akılda şüphe olmayacak. En ufak bir şüphe olumsuz etkiler. Daimon'un anlatmak istediği inanç meselesi bu.

nur_nur_nur

Kayıtlı Üye
@Seuta @nur_nur_nur Siz bir grup kursanıza @DAİMON ne derse doğrudur grubu olsun ismi de insanların hiç akılları çalışmıyor Her şeyi o biliyor grubu Gerçekten yazılanları görmemeniz ve anlamamanız için kör olmanız gerekiyor ya da akılsız olmanız gerekiyor siz hangisisiniz ???
Galiba seni insan yerine koyup cevap verdiğimiz için saf grubundayız. Ama çabuk aydınlanma yaşadığımız için grup çabuk dağıldı. Neyse Allah sana tez zamanda akıl versin. Daha da beni alıntılama.

nur_nur_nur

Kayıtlı Üye
Sen de üstüne vazife olmayan işlere @DAİMON gibi boş boş konuşmak için girme
Sanane lan dengesiz ruh hastası. Konu açıyorsan herkes girer yorumda yapar. Sen mi karar veriyorsun kime vazife olup olmadığına. Buraya konu açana kadar git bir hastaneye tedavi ol. Belli ki buradaki fikirlerden ziyade tıbbi bir tedaviye ihtiyacın var.

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Sanane lan dengesiz ruh hastası. Konu açıyorsan herkes girer yorumda yapar. Sen mi karar veriyorsun kime vazife olup olmadığına. Buraya konu açana kadar git bir hastaneye tedavi ol. Belli ki buradaki fikirlerden ziyade tıbbi bir tedaviye ihtiyacın var.
Kuş kadar aklın yok herkes yorum yapar konuya diyorsun ama yaptığın yorum konuyla alakalı değil milletin söylediği ile alakalı avukatlık yapıyorsun konuya yorum yaparsan zaten diyeceğiniz bir şey yok memnun oluruz
Konuşurken yine aynısını yapıyorsun konuya yorum yapmıyorsun beni tıbbi tedaviye yönlendiriyorsun ya arkadaş çok biliyorsan konuya yorum yap başka bir şey yapma sen de boş boş konuşma

taroh

Kayıtlı Üye
Arapça bilmem resmin tamamından güç kuvvet onaylanmak

Keira

Moderator
Kendinizi nerede sanıyorsunuz acaba? Bu üslup size yakışıyor mu? Bu sitede hakaret içeren konuşmaların yasak olduğu defalarca belirtildi hatta üyeler yasaklandı. Kendinize gelin artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...