Bu Uygulama hakkında bilgisi olan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sehzade

Kayıtlı Üye
sewdiğin bir kişinin sewgisini kazanmak istersen ve aynı zamanda sözünden çıkmaması,senden başkasına inanmamasını sağlamak için,
7 tane zeytin çekirdeğine 3 ihlas ve 1 fatiha suresi okunur(zeytinler awuçta iken hepsinin üzerine birden yani tek tek değil)bu çekirdekler toprağa gömülür ve bu arada niyet içten geçirilir.Daha sonra ise 10 tane nohut alınarak hepsinin üzerine birden 21 kez salat-ı tefriciye okunur.nohutlar 2 saat tuzlu suda bekletilir ve suları süzülüp kurumaya alınır.nohutlardan pazartesi gecesi yani pazarı pazartesiye bağlayan geceden başlamak üzere her gece 2 şer tane yakılır ve ''bunlar nasıl yanarsa filanın kalbi de benim için böyle yansın''diye kıraat edilir.5 gün tamam olunca cuma sala vakti 2 rekat namaz kılıp,namaz sonunda o kişinin resmine 7 kez çewirgel duası okunur ve resim kendi yastığına dikilir.dikme esnasında''filan kişi benden başkasının sözünü dinlemesin sadece bana boyun eğsin''denir.en son olarak da ayetel kürsi bir kağıda yazılıp üstte taşınır.(selam ve dua ile..Allah c.c. dualarınızı kabul etsin arkadaşlar

sdbr

Banlı Kullanıcı
bunu daha önce çok duydum ve gördüm ama doğruluğu hakkında bir bilgim yok

sehzade

Kayıtlı Üye
acaba yapıpta sonuc alan varmı bilen arkadaslar yazmıyokı hiç

sehzade

Kayıtlı Üye
yokmu kımseeeee sesımı duyacakk

fot

Kayıtlı Üye
evet arkadaşlar sonuç alan varsa lütfen bildirsin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tuzlu su da büyüde kullanılacak hiç bir şey bekletilmez su süzmekte neymi yemek tarifi gibi çevir gel duası var bağlarken hakim olma sözü var zeytiin korunmalarda kullanılır nohutlara ya cin okunması gerekir vs vs toplama büyü birleştirilmiş eklenmiş ve uydurulmuş

Pantea

Kayıtlı Üye
Bana da cok uyduruk geldi, genel buyu mantigindan cok uzak ve amclari farkli maddelerin bir arada kullanilmaya calisildigi bir duzmece gibi .

aşkınhüznü

Kayıtlı Üye
MERHABA ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR birsüre önce odkara diye bi aşk büyüsü yaptım istediğim kişi geldi ama o an görüşme imkanımız yoktu çağırdı ve ben gitmedim ve daha sonra beni bir daha aramadı acaba gitmediğim için büyünün tesirimi bozuldu şimdi yine okumaya başladım lütfen biri bana yardım etsin

aşk acısı çekiyorum:mad:

Pantea

Kayıtlı Üye
MERHABA ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR birsüre önce odkara diye bi aşk büyüsü yaptım istediğim kişi geldi ama o an görüşme imkanımız yoktu çağırdı ve ben gitmedim ve daha sonra beni bir daha aramadı acaba gitmediğim için büyünün tesirimi bozuldu şimdi yine okumaya başladım lütfen biri bana yardım etsin

aşk acısı çekiyorum:mad:

Yaptiginiz calisma her ne ise ya ise yaramamis yada sadece kisinin sizi dusunmesini saglamis eger geri dondurme islemi olsaydi ve kesin tutsaydi kisi bir kereyle kalmaz sizi surekli arardi.

twilight

Kayıtlı Üye
Üç büyük cin yardımıyla yapılan ateşli aşk büyüsü.ODKARA aşk büyüsü.
Odkara aşk büyüsü çok eski çağlardan günümüze gelen bir asya şaman büyüsüdür.Çar,Çur,Çor bu üç isim orta Asya Türklerince çok tanınan ve çekinilen üç büyük cininin adıdır.Bu gün bile dilimize yerleşmiş olan karman çorman olmak ve çar çur etmek deyimleri onların hala unutulmadığını teyid eder gibidir.Bu cinlerin yardımıyla yapılan aşk büyüsü odkara adından da anlaşılacağı gibi kara ateş büyüsüdür od ateş kara'da yanık karası is anlamındadır.Odkara aşk büyüsünü istediği kişiyi kendine aşık etmek için kullananlar olduğu gibi odkaradan sevgiliyi elde tutma büyüsü olarakda yararlanılır yine eşlerinin yanlıce kendilerine bağlı sadık olmasını isteyenlerde bu aşk büyüsünden faydalanmışlardır.Odkara aşk büyüsü yapmakiçin eskiler deri kullanırmış günümüzde bunu temin çok güç bir şey olmasada kolaylık açısından kağıttan yararlanılmaktadır.İki kağıt alınır üst üste konulur,üstteki kağıda bir kalem ile iyice bastırarak (alttaki kağıda sadece izlerin çıkması gerekir karbon kağıdı kesinlikle kullanılmamalıdır.) yukarıda görüldüğü gibi bir üçgen çizilir.Üçgenin ortasına yukarıdaki şekilde görüldüğü gibi bir daire çizildikten sonra etkili olması için altta kalan kağıda üstteki kağıtın işi bittikten sonra olmak şartıyla şekilde görülen kırmızı renkteki çizgilerin kırmızı renk kullanılması kaydiyle çekilmesinde fayda vardır.Bu işlem daha sonra anlatılacaktır.Kağıtları bir birine üst ve alt kenarlardan bantlamak ve üstteki kağıttaki şekillerin alttaki kağıda düzgün çıkmasını sağlayacaktır.Ortadaki dairenin içine aşık olması istenen kişinin adı düzgünce yazılır.Dairenin dışına yukarıdan başlayıp saat istikametinde devam edilerek aşk büyüsünü yaptıran kişinin adı daireyi çevreleyecek şekilde yazılır.Yine yukarıdaki şekilde göründüğü gibi ayna etkisi yaratmış ters vaziyette olmak üzere sağdan sola olarak çar,çur,çor adları yazılır.Bu adlar üç büyük cinin adlarıdır.Gece saat üçten sabah güneş doğana kadar söylenen işlemler yapılabilir.Üstteki kağıt yakılır külleri iyice karıştırılıp parmak ucu hafifçe ıslatılarak alttaki diğer kağıdın üzerindeki çizgi izleri üzerine sürtülür.Yavaş yavaş alttaki kağıt üzerinde yakılan büyünün bir kopyası çıkacaktır.Bu kopya üzerine kalem deydirilmez sadece kırmızı çizgiler çekilmek istenirse bu kırmızı çizilecek hatlar kırmızı kalemle çekilebilir.Kesinlikle diğer yazı ve çizimler is karası kül ile oğuşturularak meydana çıkarılmalıdır.Küllerin bıraktığı izler kafidir.Daha sonra bu yazılı kağıt alınır ve temiz bir ortamda saklanır.Okuma işi yaoılacak saatte öylece alınır ve bu kağıda göz gezdirip bir yandanda bu üç büyük cinin adları okunur çar, çur,çor tam 490 kez okumak gerekir.Bu okuma işlemleri her gün aynı saatte aynı sayıda olmak üzere yedi gün tekrarlanır.Bir hafta yedi günün sonunda odkara büyüsü yapılan kişi büyüyü yaptırana derin bir aşk besler onun aşkıyla adeta yanar tutuşur.Yazılı olan tılsımlı kağıt atılmaz katlanıp temiz bir beze sarılarak saklanır,istenildiğinde okunur.Aşkı taze tutmak için arada bir okumak faydalı olacaktır denmektedir.

awra

Banlı Kullanıcı
Odkara nasıl yapılyor tarif edermisin?

tamoyem

Kayıtlı Üye
yahu allah aşkına bu tür şeyler yapmayın istediğiniz şeyi içinizden geçirin yeter samimi söylüyorum ne olur yalnızca düşünüp kalbinizden geçirin zaten hayırlıysa size gelir hayırsızsa zaten gelmesin boşuna üzülmeyin

tamoyem

Kayıtlı Üye
sonunda neden ayetel kürsi duası yazılmış çar çor çur dan korunmak içinmi

AkeLdan

Kayıtlı Üye
bu buyuyu yaptım ve tuttum artık tesaduf muydu bılmıyorum.sevgılımle bır yıldır ayrıydık ve hıcbır sekılde görusmuyorduk benı cok sevıyordu ama onu aldattıgımı zannedıyordu bır sene gururdan gelmedı ama bu buyuyu yaptım ve bır hafta sonra baslarım artık gururuna yeter deyıp geldı:D:D:D ama suna ınanıyorum eger karsınızdakı ınsanda sevgı yoksa olmuyor.sevıyorsa harekete geciriyor.baska arkadaslarım da denedı hem de defalarca her seferınde sonuc verdı.ınanrak yapın oluyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...