Bu rüyalarda bir anlam aramalı mıyım?

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Daha önce görüp de önemsemediğim bir rüyaydı. Bir kadının ölü annesi tabutun içindeyken tabuta kılıçlar soktuğum bu rüyayı korkunç bir bilinçaltına yormuştum sadece ancak üstünden 1-1.5 ay geçtikten sonra bugün gördüğüm bir rüyadan çok etkilendim ve bu rüyayı aklıma getirdi. Normal yaşamımda uzun süredir yaşadığım standartların çok altına düşmüştüm ve yeni yeni normal düzeye erişiyor bir şeyler ancak rüyamda ailem de değil tamamen kendi çabalarımla (kafamda var olan bir işle) gerçekten babamın eski halinden bile daha iyi bir konumdaydım ve çocukken gittiğim okulun bahçesinde insanlarla konuşuyordum bir ağacın altında. Sonra eve geldiğimde her şey şu an bulunduğum belirsiz konuma geldi. Takıldığım olgun bir adam vardı ve adamdan pek de hoşlanmıyordum neden onla takıldığımı da anlamazken bana bi anda ben gidiyorum dedi aslında orda durmasını istemiyordum ama hayal kırıklığına uğramıştım. Zengindi ve zaten orda benim için değil iş için duruyordu. Eğildi ve burdan gitmelisin sen de bu ev yıkılacak eskisi gibi sağlam değil dedi ama artık ukala bir adam gibi değil de endişeli bir baba gibiydi. Uyandığımda kendimi kötü hissettim ve bir saat falan bu rüyanın etkisinden çıkamamışken (anlatınca saçma olduğunu ve bir olay örgüsüne sahip olmadığını iyice fark ettim) başta anlattığım rüyayı aklımdan çıkaramadığımı fark ettim. Sizce bilinçaltım bana ne söylemeye çalışıyor çünkü ben anlamıyorum. Teşekkür ederim şimdiden. Okurken düzgün anlatmadım gibi gelebilir ama rüya zaten böyle saçmaydı.