Bu kağıt nedir?

Bu kağıt nedir?

• Sorular

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

Almina_s

Kayıtlı Üye
IMG20210726051126.jpgmerhaba, bu muska içeriği nedir? Büyü müdür? Dua mıdır? Erkek arkadaşım da bulduk, teşekkür ederiz.

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Ne büyüsü? Biliyor musunuz? Bozmak için ne yapmamız gerekir?
Üzerindeki yazılar arapça veya bir ortadoğu diline benziyor.Benim doğu majisi hakkında pek bilgim yok sadece duyduğum bir şey var bozmak için o da yakmak fakat bunu yapmadan önce forumda daha bilgili kişilere danışın yanlış bilgi vermek istemem.

Ü

Üye silindi 68553

Ne olduğunu öğrenmeden kesinlikle yakmayın. Eğer büyüyse bildiğim kadarıyla yakmak daha kötü sonuçlar doğurabilir.

Rsquare

Banlı Kullanıcı
Büyü yapmanın bir adabı var, a4 kağıda arapça harfler yazarak büyü veya muska yapılmaz. Hayvan derisi veya kemiğine işlenmiş olması gerekir.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Kağıt yapılan kişiye hayatının en önemli dönemlerinde mutsuzluk ve kötü şans getirmesi adına "çember efendilerince" düzenlenmiş! Çember efendilerinin yaptığı bu karanlık tılsım sadece kendileri tarafından "bedel" karşılığı bozulabilir. Normal bir büyücü tılsımı ya da muskası değil. İşin ehlileri tarafından yapılmış. 4 dönem arapça ile yazılmış ve ahir zamana ait semboller, harfler var. Yani bu karanlık tılsım gücünü hem geçmişten hem de gelecekten alıyor. Ahir zamanda bu gibi güçlü tılsımlara "ezeleb-imun aht" adı verilirdi.

Demre

Kayıtlı Üye
Buyüden hic anlamam ama yazilar arapca. Ayrica besmele ile baslamis sayfa. Dairenin dort tarafinda dort buyuk melegin adı yazili ( israfil, mikail, cebrail ve azrail). Yazilarda yer yer hareke kullanilmis olsa da, geneli harekesiz oldugu ve harflerin de kotü bir yazcinin elinden cikmis olmasi nedeniyle okuyamiyorum. Cemberin kenarindaki kutucuklara hizalanmis arapca rakamlar ve harflerin bulundugu kutucuklarin da vefk denilen şeyler oldugunu gormustum okudugum kaynaklarda. Ama tabi "kesin bu vevktir " diyecek bilgiye sahip degilim. Buyü amacli yazilan bir yazi besmeleyle baslar mi hic bilmiyorum ama mantik olarak, baslamaz diye dusunuyorum. Sitede gercekten bilgili ve donanimli arkadaslarimiz var ki onlar daha tatmin edici bilgiler verebilirler bu yazilar hakkinda.

Almina_s

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Kağıt yapılan kişiye hayatının en önemli dönemlerinde mutsuzluk ve kötü şans getirmesi adına "çember efendilerince" düzenlenmiş! Çember efendilerinin yaptığı bu karanlık tılsım sadece kendileri tarafından "bedel" karşılığı bozulabilir. Normal bir büyücü tılsımı ya da muskası değil. İşin ehlileri tarafından yapılmış. 4 dönem arapça ile yazılmış ve ahir zamana ait semboller, harfler var. Yani bu karanlık tılsım gücünü hem geçmişten hem de gelecekten alıyor. Ahir zamanda bu gibi güçlü tılsımlara "ezeleb-imun aht" adı verilirdi.
Yapani bulamazsam?

S

SoldierO

Kötü büyü değil. Daire koruma için yapılmış. Etrafındaki kareler diyeyim muhtemelen esma yada isim dağıtarak yazmışlar. Hareke olmayınca okumakta zorlanıyorum ama kötü bisey değil.

S

SoldierO

Not düşeyim bide evde vs bulduğunuz iyi ya da kötü amaçla yapılmış şeyleri yakmayın. Bir kavanozun içine sirke tuz ve bulduğunuz şeyi koyun üzerine nas felak ayetel kursi okuyun kapağını kapatıp 3 gün karanlık el ayak değmeyecek bi yerde saklayın. Sonra yine ayak basmayacak bi yere gömün ya da deniz vs gibi bi yere boşaltın kavanozu çöpe atın.