Bu Hangi Rune ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sanki aynı amaç için uğraşılmış eskisiz gibi not alınmış galiba çok özensiz.

amaç pozitif. Gelmesi istenen mutluluk koruma hak gibi temel insani değer amaçlanmış. Hani talih düzelmesi talih açılması diye özetleyebiliriz

Şiron

Kayıtlı Üye

amaç pozitif. Gelmesi istenen mutluluk koruma hak gibi temel insani değer amaçlanmış. Hani talih düzelmesi talih açılması diye özetleyebiliriz

Yorumunuz için teşekkür ederim , Bende biraz kronik şüphecilik mevcut. İnsan ister istemez doğrumu yanlış mı öğrenmek istiyor. Ticaretimi sizce ne durdurmuş olabilir ? Madem koruma ve insani değerler mevcut ?

Şiron

Kayıtlı Üye
Bu formüller sizin için mi yapılmış? Siz başka birşey yazmışsınız. Ben mi karıştırdım?
Yok hayır haberim dahilinde olmadan benim için yapılmış. Bende araştırıyorum nedir diye hepsi bu. Urum bey pozitif olduğunu söyledi. Neticede ben anlamıyorum , doğrumu yanlış mı bilmeyi istiyorum hepsi bu.

Şiron

Kayıtlı Üye
Yok hayır haberim dahilinde olmadan benim için yapılmış. Bende araştırıyorum nedir diye hepsi bu. Urum bey pozitif olduğunu söyledi. Neticede ben anlamıyorum , doğrumu yanlış mı bilmeyi istiyorum hepsi bu.
Tuhaf kısmı okuduğum bir kitap üzerine bilgim dahilinde olmadan elime gelmiş olması sembollerin. İlk aşama zaten önemsemedim, daha sonra sorguladım sizlere sordum, Genel alfabe bilgimin olması semboli okuyabileceğim anlamına gelmiyor. İsa denilince direk araştırdım biraz da endişe duydum ' buz kısmı pek hoşuma gitmedi , fakat eklenilen sembole göre anlamı da değişe biliyormuş. Onuda Urum bey söyledi fakat ne yapmam gerekiyor bilgi alamadım. İptal etmek mi lazım, Zaten oluşturanın düzensiz olduğunu da söyledi Urum bey

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Rünlerin ömrü kısadır. Uzun süre etki etmezler. Yapılma amaçları gerçekleşir ve sonra enerji üretmezler. İstek devam ediyorsa yeniden yapılması gerekir. Bu kadar sorgu ve bilinmezlik ile iptal edilmesi mantıklı.

Şiron

Kayıtlı Üye
Rünlerin ömrü kısadır. Uzun süre etki etmezler. Yapılma amaçları gerçekleşir ve sonra enerji üretmezler. İstek devam ediyorsa yeniden yapılması gerekir. Bu kadar sorgu ve bilinmezlik ile iptal edilmesi mantıklı.

Anladım , insan yabancısı olduğu şeyi ister istemez sorguluyor. Her neye çekimlendiysem ve ne için karşıma çıktıysa karşıma bazı şeyler onların cevaplarını da elbet hayat yoluyla alırım şimdilik sembolleri ben imha edeyim pozitif bile olsa ticareti az durdurdu bir yerden verirken alır gibi aynı. Tekrardan yorumlarınız için teşekkür ederim kafamda ki bir kaç sorulara ışık oldunuz. Araştırmaya , hayat yolculuğuna devam. Sevgiler.