Boyutlar arası geçiş yapmak

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Bugün bu konuyu açıyorum biraz saçma gelebilir ama forumda bu olayı yaşıyan kişilerin olduğunu biliyorum olay şu insan oğlu hem bedensel hemde zihinsel varlıktır ama en önemli gücü ruh zihinden gelir bunu konuyla ilişkilendirirsek teorime göre uyuduğunuzda eğer bu dünyadan ve çizgi film hayal ürünü olmayan bir varlıkla iletişime geçtiğinizi görürseniz ve uyanırken elektrik yada kırmızı renk gördüyseniz yada bedenininze girdiginiz görmek yada elektrik hissiyle uyanmak teorime göre zihnininzle ve enerjik bedeninizle seyahate geçtiginiz (astral seyahatle karıştırmayınız dünya dışı seyahat değil)boyuta geçmek olarak yorumluyorum benim başıma 3 kere geldi bu olay 3 üde Rahman olan yaratıcı tarafından gerçekleştirildi bu boyutlar arası geçiş nasıl oluyor diyenler için açıklıyorum

1:Doğrudan yaratıcı Allahın izniyle olanlar (o boyutta varlık vs görünce korku hissetmezsiniz)
2:Görevlendirilmek Başka bir boyuta geçmek için görevlendirilirsiniz bunuda Yüksek ilim sahibi en nadir insanlar yapabilir
3:Varlıklar tarafından iyi veya kötüleri tarafından geçirilirsiniz (kötüyse geri dönülmez işlere girdiniz demektir., İyiyse ilim felan öğrenebilirsiniz güzel bir boyutu görebilirsiniz)
4:Bu bilgi pek doğrumu bilmem ama tehlikeli olduğunu çok söylerler teoriye göre astral seyahatte boyutlara geçmek için bazı varlıklarla anlaşma yapmak

Arkadaşlar beden olarak geçiş imkansız bizim için zihinle geçebiliriz Her rüyaya da geçiş demeyin bunu anlamanın diğer yolları

1:Bedenininizi dıştan görme yaşlanmış veya genç
2:Bu en önemlisinden size verilmek istenilen bilgiyi amacı iyi anlamak oraya geçişinizin amacını anlarsanız işte ben boyutlar arası geçtim diyebilirsiniz
3:bunu yazmak istemeyerek ve korkarak yazıyorum başınıza kötü şeyler getirilmek için götürülmüş olup son anda Rahmanın acıyıp sizi ipin ucundan alması. gibi durumlar yaşanabilir ve yaşamış olabilirsiniz
4:İlim ve bilgi öğrenmek için geçiş yapabilirsiniz ama Allahın izniyle Allahtan istenebilir tabi Allah nasip ederse.

Geçiş yaptıkdan sonra olacak durumlar
1:Açlıktan ölüyormuş hissi
2:Hiç uyuymamışsınız gibi uyuma isteği

Yaşanabilecek kötü ve aşırı tehlikeli durumlar:
1:Uyandırılmak:Geçişten sonra uyandırılmak teorime göre ölüm yada felçle sonuçlanabilir.
2:Kötü amaçlı geçiş yukarıda okuduğunuz durumlarda(geri dönüşü olmayan yollar) beden kaybolur yada parçalara ayrılır(ölür) .
3:O boyutta kalma denir ve kişi sürekli uyur.
4:eğer geçişten sonra düşünebilip hareket ediyorsanız hiçbir şeye dokunmayın ve zarar vermeyin
5:Enerji zayıflıgı ki buda kötü sonuçlar doğurabilir

Forumda bunu yaşayan mutlaka arkadaşlar yazacaktır ve yazsınlar enerjisi zayıflar veya farklı emellerdekiler geçiş istemesin tehlikeli sonuçları çok fazla neyse Allah yardımcınız olsun bu benim teorim inanmak ve inanmamak size bağlı arkadaşlar.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Hangi zaman oluyor bilmiyorum ama sanırım rüya döngüsü sırasında beynimde elektrik akımı gibi bir durum hissediyorum daha çok cızırtı gibi yada sinyal sesi gibi birşey. Ve o esnada çok yüksek sesle horluyorum :( kendi sesime kendim uyanıyorum o derece ......

Artık sıkıldım bu durumdan çünkü dinlenmiş uyanamıyorum beyin hep faal hep faal beyni gerizekalı moduna alasım var uykudayken :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
enerjik bedeninizle seyahate geçtiginiz (astral seyahatle karıştırmayınız dünya dışı seyahat değil)
Astral boyut diye bir terim var. Astral seyahat başka boyutta, yani astral boyutta yapılır.

Hem astral hem lusid yapıyorum.
Yazdıklarınızdan hiç yaşamadım.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Astral boyut diye bir terim var. Astral seyahat başka boyutta, yani astral boyutta yapılır.

Hem astral hem lusid yapıyorum.
Yazdıklarınızdan hiç yaşamadım.
boyut geçişiyle gezmek aynı şey değil ama ben senin yerinde olsam astralda boyutlar arası geçiş yapılabileceği söylentisi var ama seni boyuta geçirecek varlığı bulup geçebilirsin nereye gangi yere gideceğini bilemem tehlikeli olabilir ama bir varlıkla konuşursan şunu mutlaka sor zihni boyutlar arası geçiş mümkün mü bunu sorarsan cevabı alabilirsin diye umuyorum iyi forumlar

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
boyut geçişiyle gezmek aynı şey değil ama
Astral boyutuna geçiyorum ama.

senin yerinde olsam
Kesinlikle forumlarda yazılanlara inanıp ta, kontrol edemediğiniz varlıklara kendini teslim etmek yerine. Kendi tecrübe doğrultusunda hareket ederdiniz.

Astraldeki varlıklara kendini teslim etmek çok sakıncalı.

Yaşadığınız tecrübelerinizden bahseder misiniz, ne tür boyutlar gördüğünüz.? Bu tür seyahatlerin ne gibi faydaların olduğunu?

dünyalı

Kayıtlı Üye
benim başıma 3 kere geldi bu olay 3 üde Rahman olan yaratıcı tarafından gerçekleştirildi bu boyutlar arası geçiş nasıl oluyor diyenler için açıklıyorum demişsiniz merak ettiği şey şu

Astral seyahat değil diyorsunuz bence o ama siz değil diyorsunuz...
Aradaki fark ne bedenen gezintiye söz konusumu bunu soruyorum çünkü "uyandığınızda " diye belirtince haliyle Astral seyahat ihtimali çok yüksek

Sizin yaşadığınız şey kuvvetle muhtemel Peygamber efendimizin miraca yükselmesi gibi birşey... Anlatılanlara göre ondada sebepsiz yere otururken vücudu ağırlaşır bedeni uyku esnasında gibi gözükmektedir ama kendisi miraca yükselmiştir...Bazı kaynaklar bu binek aracı yada hayvan olarak betimlenir ..
Buğra yada Burak olarak tasnif edilir. ..

Astral seyahat bilinmeze açılan bir kapıysa Bunu Peygamber efendimiz çok önceden deneyimlemiştir....boyutlar arası geçişte cabası

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
benim başıma 3 kere geldi bu olay 3 üde Rahman olan yaratıcı tarafından gerçekleştirildi bu boyutlar arası geçiş nasıl oluyor diyenler için açıklıyorum demişsiniz merak ettiği şey şu

Astral seyahat değil diyorsunuz bence o ama siz değil diyorsunuz...
Aradaki fark ne bedenen gezintiye söz konusumu bunu soruyorum çünkü "uyandığınızda " diye belirtince haliyle Astral seyahat ihtimali çok yüksek

Sizin yaşadığınız şey kuvvetle muhtemel Peygamber efendimizin miraca yükselmesi gibi birşey... Anlatılanlara göre ondada sebepsiz yere otururken vücudu ağırlaşır bedeni uyku esnasında gibi gözükmektedir ama kendisi miraca yükselmiştir...Bazı kaynaklar bu binek aracı yada hayvan olarak betimlenir ..
Buğra yada Burak olarak tasnif edilir. ..

Astral seyahat bilinmeze açılan bir kapıysa Bunu Peygamber efendimiz çok önceden deneyimlemiştir....boyutlar arası geçişte cabası
sayın dünyalı dostum diyerek hitap etmemde bir sakınca yoktur umarım boyutlar arası geçiş dediğimiz şey mesela astralda gitmek istedigin yere gittin yada gezdin diyelim boyuta geçtiğinde olay şu oluyor mesela 20 sene sonraki kendinin mesela sen öğretmensin ama mimarlığıda seviyosun o boyutta 20 sene sonra mimar olsaydın nasıl olurdu onu görüyorsun yada Allah sana ilim bahşederse ilim öğreniyorsun uyandığında aklında kalıyor yada bir diğer örnek Büyü yapan kötü hocaların ölüşü mesela Cinler gelir hocayı alırlar önce uykuya daldırırlar bu boyuttan azap çektirmek için farklı bir boyuta geçirirler oraya geçtiginde hoca zaten ölmüş gibi olur sonra parçalara ayırırlar insanın enerjik bedeni zarar görürse yaşayamaz ruhu bedene bağlayan şey budur kırmızı ip gibi şeyle birbirine bağlanmıştır cinler bu ipi keser cezalandırır sonra bu dünyadaki vücududa parçalanır ölür ve astralle karşılaştırırsak durum şöyle olur o geçtiğiniz boyutta istediğiniz gibi gezemezsiniz yada uçamazsınız dünyada mesela güneş felan görürsünüz orda gökyüzünün rengi değişiktir zaman ve takvimi o boyuta ait semboller yada saatler vardır mesela güneş yoktur ama havası gündüzdür yada hep gece gibi karanlık olanları var ayrıca peygamber efendimizle ve astralle bu durumu karıştırmak çok ayrı birşey milyon tane boyut olabilir allah bilir kaçtane olduğunu milyar tane gezen sadece insan için yaratılmamıştır diye düşünüyorum

dünyalı

Kayıtlı Üye
sayın dünyalı dostum diyerek hitap etmemde bir sakınca yoktur umarım boyutlar arası geçiş dediğimiz şey mesela astralda gitmek istedigin yere gittin yada gezdin diyelim boyuta geçtiğinde olay şu oluyor mesela 20 sene sonraki kendinin mesela sen öğretmensin ama mimarlığıda seviyosun o boyutta 20 sene sonra mimar olsaydın nasıl olurdu onu görüyorsun yada Allah sana ilim bahşederse ilim öğreniyorsun uyandığında aklında kalıyor yada bir diğer örnek Büyü yapan kötü hocaların ölüşü mesela Cinler gelir hocayı alırlar önce uykuya daldırırlar bu boyuttan azap çektirmek için farklı bir boyuta geçirirler oraya geçtiginde hoca zaten ölmüş gibi olur sonra parçalara ayırırlar insanın enerjik bedeni zarar görürse yaşayamaz ruhu bedene bağlayan şey budur kırmızı ip gibi şeyle birbirine bağlanmıştır cinler bu ipi keser cezalandırır sonra bu dünyadaki vücududa parçalanır ölür ve astralle karşılaştırırsak durum şöyle olur o geçtiğiniz boyutta istediğiniz gibi gezemezsiniz yada uçamazsınız dünyada mesela güneş felan görürsünüz orda gökyüzünün rengi değişiktir zaman ve takvimi o boyuta ait semboller yada saatler vardır mesela güneş yoktur ama havası gündüzdür yada hep gece gibi karanlık olanları var ayrıca peygamber efendimizle ve astralle bu durumu karıştırmak çok ayrı birşey milyon tane boyut olabilir allah bilir kaçtane olduğunu milyar tane gezen sadece insan için yaratılmamıştır diye düşünüyorum

anlamış gibiyim :)

3 kere başıma geldi dediğiniz şeyleri çok özel değilse paylaşırmısınız merak ettim açıkçası

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Astral boyutuna geçiyorum ama.

Kesinlikle forumlarda yazılanlara inanıp ta, kontrol edemediğiniz varlıklara kendini teslim etmek yerine. Kendi tecrübe doğrultusunda hareket ederdiniz.

Astraldeki varlıklara kendini teslim etmek çok sakıncalı.

Yaşadığınız tecrübelerinizden bahseder misiniz, ne tür boyutlar gördüğünüz.? Bu tür seyahatlerin ne gibi faydaların olduğunu?
şimdi astralle bunu kıyaslarsak örnek astral bir bahçe olsun boyut geçişide ev olarak düşünün bahçede gittikçe gidebiliyorsunuz ama evde sadece evin içinde hareket edebiliyorsunuz benim şimdi anlatmam doğru olmayabilir ama bana gösterilenin 1 tanesini yazıyorum arkadaşlar

o gün yemek yedim uyudum ilk önce elektrik çarpmasıyla uyandım geri uyudum sonra o boyuta geçtim kendimi hem içten hem dıştan görebildiğimi fark ettim dıştan gördüğümde o boyutta 20-25 sene yaşlanmış gizli ilimler öğrenmiş ve asamı sınır gücüne ulaştırmış olarak kendimi gördüm çocuğun biri cinler hakkında soru sordu yaşı 6-7 gibiydi bende öfkelendim ama çocuga birşey demeden yürüdüm sonra bir okulda ayaksız cin gördüm kafası saçları insan gibi ama yüzüne doğru inmiş insan kıyafeti giymiş okulda uçuyor bende ambülans gibi görür görmez müdahale etmeye gittim ilk önce okulda bir sınıfa girdim hocaya çok tehlikeli şeyler yaşanacak veya yaşanabilir dedim hoca sinirlendi bağırdı yüzünden siyah ve kahverengi aslan kükremesi gibi yapan insan kafası gösterdi beni korkutmak için o boyutta enerjilerini şekle sokabilen insan benzeri kiloları fazla olmayan bir kavim gördüm sonra ben Büyük sarıya benzer eskimiş Tersten yazılmış arapça büyü buldum ama o boyutta arapça biliyordum elimle üçgen enerji çemberi yaptım tam okuyordum şu söz aklıma geldi yada gönderildi "Yanlış eylemler Yanlış sonuçları doğurur" dendi Sonra ben bana verilen şu harfle büyüyü bozdum 3 harflin 3 ünüde yazamam ama tekini yazıyorum "Z" harfi sonra o boyutta yürüdüm 2 genç bir adama korkutmak için büyü ile şaka yaptı tabi ben yetişemedim adam balık tutuyordu ama gölün rengi ap açık maviydi sanki suyun içinde güneş vardı o denli bir mavisi vardı sonra Adam birden havaya kalktı mosmor oldu çürümeye başladı Kükreyen ayı olurya hani onun insan hali gibi şöyle dedi o gelen varlık "Beni böylemi çağırdınız" dedi sonra ruhla bedeni birbirine bağlayan kırmızı halatı uyanırken gördüm ve uyandım bir diğer geçişte cinlerin insanları nasıl gördüğü insanların korktugunda bedenin cinler tarafından nasıl gördündüğünü sonra Motive veya korkmadığında cinlerin onları nasıl gördüğünü öğrendim

dünyalı

Kayıtlı Üye
ama merak ettiğim şey şu hep büyü büyü büyü ...Zaafınız olduğunu düşünüyorum bu konuyla alakalı....Öğrendim dediğiniz şeyin doğruluğundan o kadar eminsiniz ki.....Gelenin rahmani olduğuna o kadar inanmışsınız ki.....Ben bilinçaltınız diyeceğim siz boyut geçişi..

KronoM

Kayıtlı Üye
o elektrik olayı cidden doğru çok yaşadım.

bilgi aldım yeri geldi görev verdiler o boyutta vücudum elektriğe dönüşmüştü uçtum.

düşmanlardan kaçmak için boyut oluşturduğunu söyledi rüyamda.

dünyalı

Kayıtlı Üye
o elektrik olayı cidden doğru çok yaşadım.

bilgi aldım yeri geldi görev verdiler o boyutta vücudum elektriğe dönüşmüştü uçtum.

düşmanlardan kaçmak için boyut oluşturduğunu söyledi rüyamda.

elektrik olayını bende yaşıyorum. ..hatta beynimde hissettiğim nokta kafatasının yan çakrasının oldugu yerler. Ben o zaman diliminde genellikle bir aksiyon halindeyim sürekli kötü olan o herneyse kaçıyorum saklanıyorum . Mesela bende şu oluyor diyelim ateş ettiler o anki oluşan hissiyat mantar tabancasının isabet ederde az da olsa bir acı çekersiniz ben bunu yaşıyorum rüyada. Ama insan formundalar ....Benim yaşadığım da mı bu??

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Anladım kadarıyla, rüyalar, farklı boyutlarda seyahat zannediliyor.

Varlıkları bizim boyutta herzaman kontrol edemiyorken, başka boyutlarda hiç edemeyiz.
Bu yüzden kimseye kendini başka boyutlarda varlıklara teslim etmeye tavsiye etmem.

Bu fantezilere inanıp ta, astral ya da lusid yaparken sakın bir varlığın teklifini kabul edeyim demeyin.
Lusid veya astral seyahat yaparken nerdeyse tek tehlike bir varlığın teklifini kabul etmek. Oralarda evet kelimesi, sizin için kesinlikle yasaklı kelime olmalı. Hiç bir şeyin altına imzanızı atmayın.

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Astral seyahatlarde yalnızca kendinizi serbest bırakın, size tesir edebilecek çalışmalarda bulunmayın.