Bolluk Meditasyonu

Ori

Kayıtlı Üye
Rahat bir pozisyonda tümüyle gevşeyin. Kendinizi güzel ve doğal bir çevrede düşleyin bu herhangi bir yer; örneğin şirin bir ırmağın kıyısında yeşil, açık bir çayır ya da okyanus kıyısında beyaz bir kumsal olabilir. Bir süre tüm güzel ayrıntıları imgeleyin ve kendinizi bunların tadını çıkarırken görmeye çalışın. Şimdi, yürümeye başlayın ve az sonra kendinizi tamamen farklı bir çevrede, örneğin altın başakların dalgalandığı bir tarlada dururken ya da bir gölde yüzerken bulun. Dağlar, ormanlar, çöller, kısacası fantezinize uygun gelen çeşitli ve olağanüstü güzellikteki yerler bularak dolaşmaya ve araştırmaya devam edin. Her birini incelemek ve zevkinizi çıkarmak için zaman ayırın.

Kendinizi, ağaçlarda olağanüstü lezzetli meyvelerin bulunduğu bolluk içindeki tropikal cennete giden bir teknede hayal edin. Görkemli bir şatoya giriyorsunuz ve burada çok büyük bir ziyafet, müzik ve dans sizi bekliyor. Sonra geniş bir hazine dairesine götürülüyorsunuz ve ırada size kullanabileceğinizden çok daha fazla değerli mücevherler; madenler, göz kamaştırıcı giysiler sunuluyor. Sonra, hayal gücünüzü kullanarak, tüm dünyayı dolaştığınızı ve istediğiniz her şeyi dileyebileceğinizden çok daha büyük ölçüde elde ettiğiniz ya da bunların size sunulduğunu imgeleyin.

Dünyayı, karşılaştığınız herkesin sizinle aynı doyumu ve bolluğu yaşadığı muhteşem bir cennet olarak düşleyin.

Bu dünyanın adamakıllı tadını çıkarın. Arzu ederseniz öteki gezegenlere gidin ve oralarda da mucizevi şeyler bulun. Gerçekleşmesi mümkün olan olaylar sınırsızdır! En sonunda hoşnut ve mutlu bir halde eve dönün ve Evren'in gerçekten de olağanüstü harikalar ve bolluk yeri olduğu gerçeği üzerine düşünün.

Onaylamalar;

Bu zengin bir evren ve onda hepimiz için her şey var.
Bolluk benim gerçek var olma halimdir. Ben şimdi onu tümüyle ve sevinçle kabul etmeye hazırım.
Tanrı tüm ihtiyaçlarımın tükenmez ve sınırsız kaynağıdır.
Refah ve mutluluk içinde yaşamak hakkım. Artık refah içinde ve mutluyum!
Daha fazla refaha kavuştukça, başkalarıyla paylaşacak daha çok şeye sahip olurum.
Evren bütünüyle bolluktur!
Yaşamın bana sunabileceği tüm refah ve mutluluğu kabul etmeye artık hazırım.
Herkese refah ve mutluluk sunan bir dünya yaratma sorumluluğunu şimdi üstleniyorum.
Yaşam neşe dolu ve ben artık onun zevkini çıkarmak istiyorum!
Sonsuz zenginlikler şimdi hayatıma özgürce akıyor.
Zengin bir bilince be isteklerimi gerçekteştirme gücüne sahibim.
Kişisel kullanım için yeterli olandan da fazla paraya sahibim.
Her gün mali açıdan güçleniyor ve zenginliyorum. Ben zengin, iyi ve mutluyum.

Alıntı.