Bolluk, bereket duasi icin yardimci olur musunuz ?

Efset

Kayıtlı Üye
Merhaba . Son dönemde kismetsiz bir dönemdeyiz..
Ülkenin içinde bulunduğu durum gereği, işlerimiz ciddi anlamda kötü durumda .
Geçen yıllarda yanımızda onlarca kisi çalışıyor iken şu an yalnizim.
Küçülmeye gittik.
Bu dönemi daha kolay atlatmak, mücadele etmek , rizkimiizin artması için ne yapabilirim..
Şu an sadece sabır ediyor ve bekliyorum.

Efset

Kayıtlı Üye
Yardımcı olmak isteyen yok mu :(

Sihirli asa

Kayıtlı Üye
Vakia suresi var çok kuvvetli havasları var onları uygula oku Allahın 99 esması var ve çeşitli zikirler var onları oku gerçekten çok etkili olur vakia sure çok etkili bir suredir her gün okuyun ben ailece vakia suresi sayesinde hayırlı para çok kazandım işlerimiz büyüdü kimseye muhtaç değiliz ALLAHTAN başka bunu da unutmayın inanarak okuyun içten kalpten okuyun inandığınız zaman dünya bile değişir dualar sayesinde ayrıca internette başka zenginlik duaları gibi dualar da var

Efset

Kayıtlı Üye
Vakia suresi var çok kuvvetli havasları var onları uygula oku Allahın 99 esması var ve çeşitli zikirler var onları oku gerçekten çok etkili olur vakia sure çok etkili bir suredir her gün okuyun ben ailece vakia suresi sayesinde hayırlı para çok kazandım işlerimiz büyüdü kimseye muhtaç değiliz ALLAHTAN başka bunu da unutmayın inanarak okuyun içten kalpten okuyun inandığınız zaman dünya bile değişir dualar sayesinde ayrıca internette başka zenginlik duaları gibi dualar da var
Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim.
Uygulayacagim.
Size ozelde n bir mesaj yollayabilir miyim ?
Bir uygulama
Açıkçası çekindim yerine getirmeye

Elscorpi

Kayıtlı Üye
Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim.
Uygulayacagim.
Size ozelde n bir mesaj yollayabilir miyim ?
Bir uygulama
Açıkçası çekindim yerine getirmeye
Merhabalar. Bende zor bir dönemden geçiyorum sanki bir şey rızkımı kesmiş gibi bunalım içnideyim. Uygulamanız nedir, duaya çok ihtiyacım var. Allah kimseye muhtaç etmesin kullarını.