Birinin Rüyalarına Girmek İçin

angeleyess

Kayıtlı Üye
]Bu büyü temel olarak imgelemeye dayanır ve ileri witchcraft imgelemesini tecrübe edinmiş, imgelemeyi öğrenmiş(eğitim almış) insanlar için uygundur

bulutlar4wl7.png

Doğru(hedef) insan üzerinde dikkatinizi odaklayın.
O insanı bulutlar etrafındayken hayal edin.
Bulutların arasından ona doğru yürüyün ve böylelikle o insana uykusunda ulaşacaksınız. Ve sonra istediğiniz her resmi çizebilirsiniz, her sesi yaratabilir, her imajı çizebilirsiniz (rüyasını istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz) bu rüya çok muhtemel olasılıkla gerçeğe dönüşecek ve sonra hatırlanacak, hatırlanması için yeterli çabayı sarfetmek önemli.

matthew

Kayıtlı Üye
Benim için zor biraz
imgeleme hakkında fazla bilgim yok
yapabileceğimi de sanmam
paylaşım için teşekkürler

corpus

Kayıtlı Üye
İmgeleme çalışmak istiyorsanız en güzeli ilk başta kendi biçimlendirmelerinizi yapmaktır kollarınızı başınızın altına koyun boş bir manken hayal edin ve onu düşüncelerinizle biçimlendirin ilk aşamada oldukça işe yarar daha sonra bunu kendiniz farklı şekillerde geliştirerek imge gücünüzü arttırabilirsiniz.

Ludwig

Kayıtlı Üye
imgelemede illaki gerçek gibi görmemizmi gerekir yani gözümüzü kapattığımızda,gözümüzün önüne getirmelimiyiz,yoksa sadece beyin gücüyle düşünerek yaparsak ta olurmu?

Mwuetsi

Kayıtlı Üye
İmgeleme beyinin görsel tarafıyla yapılır. bu eylemde her halukarda görsellik kullanılır. İmajinasyonda ikisi ayrı düşünülemez.

Saygılarımla

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
imgelemede illaki gerçek gibi görmemizmi gerekir yani gözümüzü kapattığımızda,gözümüzün önüne getirmelimiyiz,yoksa sadece beyin gücüyle düşünerek yaparsak ta olurmu?

imgelme yapmak (majikal anlamda ) imgeleyeceğimiz kişi olay vs gibi durumları gerceğe yakın şekilde yapmaya çalışmak gerekir. gözünüzü kapattığınızda karanlıkığın içinde görmek. gözünüzü açtığınızda gercekten orada varmış gibi görmek en doğrusu olur. bunu yapmak çok bir olay değildir. bu özelliğinizi gelliştirmenizi sağlayan yöntemler mevcuttur.

ama diyelimki yapamıyoruz bunu. o zaman konsantrasyon ile kişiyi yada olayı düşünmeniz gerekir. uzun süre başka bir düşünce girmeden o düşüncede kalamnız ve sıkca tekrar etmeniz gerekir.

hayal etmek yada düşünmek yeterli bir nerji seviyesi meydana getirmez.

yaptığınız çalışmalarla zamanla bu yeti gelişir artık imgeleme yada konsantrasyon su içmek kadar kolay bir hal alır.

bunların hiç biri yapılamıyorsa ve imgeleme yapılması gerekiyorsa yapabileceğinizin en iyisini yapmaya çalışın.

Ludwig

Kayıtlı Üye
imgelme yapmak (majikal anlamda ) imgeleyeceğimiz kişi olay vs gibi durumları gerceğe yakın şekilde yapmaya çalışmak gerekir. gözünüzü kapattığınızda karanlıkığın içinde görmek. gözünüzü açtığınızda gercekten orada varmış gibi görmek en doğrusu olur. bunu yapmak çok bir olay değildir. bu özelliğinizi gelliştirmenizi sağlayan yöntemler mevcuttur.

ama diyelimki yapamıyoruz bunu. o zaman konsantrasyon ile kişiyi yada olayı düşünmeniz gerekir. uzun süre başka bir düşünce girmeden o düşüncede kalamnız ve sıkca tekrar etmeniz gerekir.

hayal etmek yada düşünmek yeterli bir nerji seviyesi meydana getirmez.

yaptığınız çalışmalarla zamanla bu yeti gelişir artık imgeleme yada konsantrasyon su içmek kadar kolay bir hal alır.

bunların hiç biri yapılamıyorsa ve imgeleme yapılması gerekiyorsa yapabileceğinizin en iyisini yapmaya çalışın.

cevap için çok teşekkürler..

Saygılar

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
ben genelde görmek istedigim kişiyi gece yatarken düşünüyorum sabaha karşı o kişide rüyamda oluyo benle konusuyo ama o beni görüyomu görmüyomu bilmiyorum ama cogu zaman gördügüm kişi beni aramıstır

origanum

Yönetici
bu işin başka metodu yokmu yaa...:Angel_anim:
Başka bir metodu tabiki var, siteyi iyice araştırırsanız bulursunuz.
Ayrıca yukarıdaki tarifte sadece imgeleme yapabiliyor olmak yetmez. Cadı büyülerini yapabiliyor seviyede olmak gerekmekte.

ebru evrim

Kayıtlı Üye
acemi olduğumuz için nasıl araştıracağımızıda bilemiyoruz ama benim rüyasına girmem gerekiyo uyandığında beni çok özlemeli:(

ebru evrim

Kayıtlı Üye
biliyormusunuz sanırım başardım en azından artık imgeleyebiliyorum mozart açtım çok işe yaradı bulutlar arasında beni bekliyordu onu ilk kez bu kadar net gördüm ve gözümü açmak istemedim uykudan uyanmış gibi oldum doru yoldamıyım sizcede:Angel_anim::hurray:

reidikonto

Kayıtlı Üye
benin en büyük hayalımdır rüyalarıma başkalarını çekmek birgün başaracaqım sadece bir kez yapabilmiştim bunu