BİR ERKEĞİ NASIL KENDİNİZE BAĞLARSINIZ ?

lorenya

Banlı Kullanıcı
ben bu yazıların tamamına katılıyorum...onla dinlediğin şarkılardan kaçmak ve başka şeylere yoğunlaşmak gerçekten çok etkili oluyor...çünkü şu var onunla tekrar bir şeylerin olmasını beklemek çok azap vericidir...belki olacak belki olmayacak ....üzüldüğünle kalmakta kişinin elinde gülüp geçmekte...zor bir durum ama hayat devam ediyor ve çok güzel...hele nefret dahada pekiştiren bir durum bence gidenin arkasından nefret dahi edilmemeli en güzel cevap ve teselli sessizliktir...düşünsenize sizin üzüldüğünüzü 3.kişilerden duyacak ve kasacakta kasacak...bencekendinizi bu duruma düşürmeyin...en güzeli olayı zamana yaymak ve biten şeye byy diyebilmek..

bir yerde okumuştum biten ilişkilerde bir enerji akımı yaşanırmış...bir taraf çok üzülüyorsa diğer taraf çok rahat oluyormuş..çünkü o kişiye yoğunlaşıldığı için kişini sıkıntılarınıda kendinize bir mıknatıs gibi çekiyormuşsunuz...düşünsenize ne kadar rahat olmağa çalışırsanız karsıdaki okadar dertlenecek üzülecek çünkü rahat olmaya adapte oldukcada bu sefer kötü enerjinizi ona aktaracaksınız..ve o üzülecek... şimdi düşünün bakalım ikiniz içinde üzülecekmisiniz...

teşekkür etmek istedim...

dante

Kayıtlı Üye
Ask acisi diye bir sey yoktur ! terkedilmek istenmemek duygusu dogurdugu icin insan aci ceker, ayrilmak terkedilmek begenilmeyen oldugunu dusundurur insana , gururunu yaralar istenmeyen , vazgecilebilen oldugunu goren insanin bilinc alti bu duygularla dolar ve bu duygularin yarattigi baski aci olur yureginde.En bberat aci bile en fazla 6 ay icinde etkisini kaybeder.

çok çok haklısın..2 gündür bunu düşünüyordum sürekli."ben deli divane aşık falan değildim ama neden bu kadar üzüldüm kötü oldum" diye..aklımdan geçen düşüncelerin cümlelere dökülmüş hali yazdıkların.

buyucu_khaa

Kayıtlı Üye
Sevgi bir tür enerji alışverişidir, eğer denge olmazsa sömürüye dönüşür.birisi diğerini sömürmeye başlar ve zama niçinde eritir bitirir, bide bakarsınız ki sevgi bitmiş...tabiki böyle bir sevgi olamaz .insanlar özgür bireyler olarak birbirlerinin enerilerini sömürmeden ,birbirlerinin psikolojik haklarına uyarak ortak bişeyleri paylaşabilirler,asıl istenilen sevgi budur paylaşımdır. Aşka gelince tamamen esaret halidir,bir enerji ( enerji dediğim bir insana ail bilinçatı enerji ) sizi tümüyle kuşatır sizin enerji ve bilinçaltı bedeninizi tümüyle kendi hakimiyeti altına alır.Ortada artık siz yoksunuzdur,benliğiniz yokolmuş veya esir olmuştur.Esir düşmüş bir benlik üzülür ve bol bol acı çekersiniz.Çözüm nedir ,kendi benliğinizi ve egonuzu bulmaktır .Özgürlüğünüzü yeniden kazanmak zorundasınızdır.Duruma göre değişen sonsuz yöntemler ile kurtulmak mümkündür,her insana göre değişecek çözümleri vardır.isteyene yardımcı olabilirim :)

Hazael

Kayıtlı Üye
Bu yazıyı ilk kez okuyorum. Demekki bu düşünceler ,bu yazıyı kaleme almış insana mahsus düşünceler degilmiş. Bekli de iç sesimizin bize gösterdiği yolun yada yeni bir kapının anahtarı gibi birşey...aynen burda yazılanları uyguladım ve başardım.şimdi gayet de halimden memnunum.insanın gözündeki o aşk perdesi kalkınca ''kralın aslında ne kadar çıplak'' oldugu da gözler önüne seriliveriyor.gözümüzde dağlar kadar büyüttügümüz insanın aslında bizden daha degerli olmadıgını görmek de ''gülermisin aglarmısın'' tadında tuhaaf bir duygu yaratıyor insanın içinde...Bence gideni nasıl döndürürüm diye kafa yormak dualar etmek yada büyülerden medet ummak yerine,en güzeli hayatın bize sunacagı yeni güzelliklerin-sürprizlerin heyecanıyla yola devam etmektir.Seven insan sevdiğinden gider mi? Gitmez! Gidenin de yolu bahtı açık olsun!
Beni sevecek insan,bana büyüyle yada iradesi dışında başka bir etkiyle gelecekse gelmeyiversin.Ne anlamı var öyle sevilmenin,ne kadar sürecek öylesi bir mutluluk?Kendimizi ne kadar kandırıp tatmin edebiliriz ki? Kendinizi sevin,kendinize sarılın en cok...Sizi (beni) sizden (benden) daha cok seven,üzülen ve düşünen olmaz.Bu gerçeğe aydığında hayatın getirdiklerine karşı daha dik ve daha dirayetli olur insan...sevgilerr

Ü

Üye silindi 56746

ıyyy üçüncüsü iğrenç :sick:

ağaçtan uzaklaşırsak da işimiz yaş bu durumda, hani gezmeye falan gitsek bağlılık kalmayacak

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Ben size daha güzel bir çözüm önereyim daha kolay ve daha akıl sağlığını koruyan bir şey ;) kocanız sizden hangi sebeple uzaklaşıyorsa karşınıza alın konuşun bir şeylere karar verin ve ona yardım etmeden önce eğer çözümü bilmiyorsanız araştırın çözüm arayın sonra onun eline çözümü verin çözümü verdiğiniz halde geçerli bir sebebi olmadan yapmıyorsa bence bu ondan tiksinmeniz için yeterli bir sebep yine de çabalayabilirsiniz anlaması için daha insancıl ve sevgi içeren bir yöntem

taroh

Kayıtlı Üye
Ben size daha güzel bir çözüm önereyim daha kolay ve daha akıl sağlığını koruyan bir şey ;) kocanız sizden hangi sebeple uzaklaşıyorsa karşınıza alın konuşun bir şeylere karar verin ve ona yardım etmeden önce eğer çözümü bilmiyorsanız araştırın çözüm arayın sonra onun eline çözümü verin çözümü verdiğiniz halde geçerli bir sebebi olmadan yapmıyorsa bence bu ondan tiksinmeniz için yeterli bir sebep yine de çabalayabilirsiniz anlaması için daha insancıl ve sevgi içeren bir yöntem
Evet mesela ben son paragraftayım yazının. Geçerli bir sebep yokken git dedi.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İki kişinin birlikte olması gerekiyorsa hiçbir taraf bu tarz büyüler yapmasa da birlikte oluyor, üçüncü bir kişi onları ayırmak için büyüler yapsa da..

Ü

Üye silindi 58480

Buna duyu disi referans olusturma denir. Yapani baglar. Plasebo etkisini dibine kadar kullanir.

Medet umduracak bir yontem size verilirse, akliniz da sizi sanki tek akilli sizmissiniz gibi kandirirsa, 12 duz 12 ters takla bile atarsiniz.

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Karanlığın uçurumuna daldım dibe gidiyorum.
Buna duyu disi referans olusturma denir. Yapani baglar. Plasebo etkisini dibine kadar kullanir.

Medet umduracak bir yontem size verilirse, akliniz da sizi sanki tek akilli sizmissiniz gibi kandirirsa, 12 duz 12 ters takla bile atarsiniz.
Ülke erkeğini düşürmek bu kadar zormuydu be. Meme açın kızlar, en baba taktik bu.

XirisX

Kayıtlı Üye
İnsanları etkilemek yolunda büyü tarifleri bulmak için harcadığınız enerjiyi kendi gelişiminize harcayıp kültürel anlamda bir birikim elde ederseniz, samimi olursanız, kendiniz olursanız, kendinizi sahip olmadıklarınızla nitelemek yerine bunlara önce sahip olmayı seçerseniz zaten insanları etkilersiniz ve bu noktaya gelince zaten artık “insanları etkilemeye çalışma” gibi bir isteğe de sahip olmazsınız.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Ülke erkeğini düşürmek bu kadar zormuydu be. Meme açın kızlar, en baba taktik bu.
Bizim ulke erkeginin dikkatini cekmek icin bir sekilde cinsiyet olarak kadin kadinimsi veya nefes alan bir canli turu olmaniz kafidir.

Onun disinda kaliteli biriyseniz kaliteli bir erkegi hedef olarak sectiyseniz ve onu etkilemek istiyorsaniz olan zekanizi oldugu gibi gostermeniz yeterlidir sikinti olmayan zekanizi varmis gibi gostermektir. Zeki erkekler bunu hemen anlarlar.

Impulse

Kayıtlı Üye
Bağlanmayacaksın öyle körü körüne ??

Ü

Üye silindi 58480

Hem adamin ozgur iradesini kendine bagla,
Hem de sana dogal davranamiyor diye adamdan bi de soguyacak hale gel. Ama ustune bir de birakacak gucun de olmasin. Lanetlenmek mukadderdir kusura bakmayacaksin.

Zorla guzellik olmaz ! Adam sana gelir ama aliskanlik olarak gelir. Ne seninle huzur bulur ne sensiz kalinca huzur bulur. Lanetlenirsiniz. Mutluluk buyuyle gelmez. Buyu ile gelen seyler huzuru disarida birakarak omur tuketmeye gelir. Sen de geldi diye bisey sanirsin.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Severek.
Çünkü organik sevgi, sevmek ve sevilmek bulunmaz bir nimettir.
Büyü vb bir yolla kişinin iradesine gümrük koyarak sevgisini celbetmek, kendine bağlamak çok da sağlıklı değildir. Gününde birinde o suni bağ koparsa artık herşey için çok geç olabilir. Az olsun, öz olsun, gerçek olsun.