bilinçsiz cin çağırmak

Redket

Kayıtlı Üye
Merhabalar size başımdan geçen bazı şeylerden biraz bahsetmek istiyorum.
bundan iki yıl önce iş yerinde öğle molasında arkadaşlarla öyle boş boş oturup kahve içiyorduk sağdan soldan bahsederken fincanla cin çagırmaya karar verdik üç dört kişi çagırdık ve geldi başlarda içimizden her hangi birinin yaptığını içimden ölen amcamın ismini geçirip yazmasını istedim ve yazdı diğerleride hiçbirimizin bilmediği şeyleri sordu ve onlarıda cevapladı... neyse tabi ilk defa başımıza geldiği için ardından biraz korkmustum sonra bunu yapmak benim ve arkadasımın çok hosuna gitti fal baktırmak gibi yada bir oyun oynamak gibi geldi. oldu bitti fala çok meraklıyımdır ve falcıya gitmektense ne zaman birseyleri merak etsem cin çagırmaya başladık. söyle böyle derken bir hocadan mühür aldığını söyleyen ve bize inanmayan bir ablamızla birlikte cin çagırmaya karar verdik neyse ortamı kurduk, şunuda belirteyim bu cinler nedir necidir asla bilemezsiniz müslüman olan zaten cok nadir gelir coğunluk sizinle dalga geçmek için bir dine mensup olamayan cinler gelir söylediklerinizi sorduklarınızı tiye alabilirler asla ama asla isimlerini ve yaşlarını söylemezler. Neyse kaldığım yerden devam edeyim ortamı kurduk baya sorduk konustuk vs. biz okadar alıştıkki bunlara gır gır şamata geçiyoruz artık hoş geldin ne içersin filan diye konuya giriyoruz..Sonra dedik ki tamam ya artık sıkıldık kaldıralım sunları hic dikkat etmeyiz kağıtlara harfler yazarız onları da çöpe atarız öylesine bir vurdumduymazlık :D abla beş dakika sonra kendini kaybetmeye başladığını söyledi dalga geçiyor dedik yine güldük sonra bağırmaya başladı içimde bir şey var hepinizden nefret ediyorum filan diyordu ses tonu değişmiş gibiydi gözleri deli deli bakmaya başladı ben ne olduğunu anlamadan arkadaş hala dalga geçiyordu. ablanın suratına baktı ve bir anda gülen kadın çığlık çığlığa bağırmaya başladı öyle bağırıyorki sanki diri diri ateşe atmışsın sanki acı çekiyormuş gibi yere yatıp bağırıp ağlamaya başladı ve ablada cok değişik bir ses tonuyla allahu ekber diyordu bu arada ben içinde bulunmuş olduğum garip durumda ne yapacagımı bilemez halde donmuş onlara bakıyordum arkadaş bağırırken ordalar tezgahın üstündeler bana buraları topla diyorlar iki çatalın arasındalar dedi ben o an çıldırdım. Kendinize gelin diye bağırdım sonra boynumda yanmalar hissettim ve kız bana boğazını çiziyorlar dedi. neyse velhasıl kelam lafı cok uzattım şöyle böyle derken gün bitti.. Sonra kıza nasıllar neye benziyorlar diye epey sordum. Küçük kısa boylu siyah ve simasız olduklarını söyledi.. Yeri oldugunu düşündüğüm için böyle bir anımı paylaşmak istedim bu arada o günden sonra yine ne zaman bir araya gelip canımız sıkılsa bir şeyleri merak etsek cin çağırmaya devam ettik ben evleneceğim günü bile onlardan öğrendim bir kaç defaya mahsus ufak tefek şeyler yaşadım ama o gün ben bir şey görmedim sanırım yıldızım düşük değil pekte umurumda olmadı yani. buraya kadar okuduysanız teşekkür ediyorum eğer sizinde başınıza böyle şeyler geldiyse tabi paylaşmak isterseniz paylaşın. Hepinize iyi günler diliyorum :)

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Bazı yerlerde izlediğim korku filmlerindeki sahneler canlanıverdi zihnimde. Cinlerin bu kadar kolay geldiğini de sizden duydum açıkçası. Daha önce başarısız bir çok deneyim duymuştum.
Peki sonrasında hiç rahatsız edilmediniz mi?

Redket

Kayıtlı Üye
Edildim son zamanlarda edilmiyorum. Ama hic görünmediler. Acikcasi bende hic duymadim ama simdi bile cagirsam gelirler hic gelmedigi olmadi

ezgicik

Kayıtlı Üye
Ben hiç cin çağırmadığım halde küçüklükten beri büyüyle gelen musallatım var yazdıkların arasından sadece yanmayla gelen çizikleri yaşıyorum ama tek bir yerimde değil baştan aşağı ve daha çok sırtımda hatta 10 günde geçer derseniz izleri görseniz 10 dk kalıp yok oluyor yanmalar vsler geçiyor... birde bana topladan 4 veya 5 defa göründü ama çevremde ki insanlara görünüp zarar verdiği çok oldu