Bilgin üstadların yardımına ihtiyacım var.

malalexx

Kayıtlı Üye
Selamlar herkese, yeniyim burada. 23 yaşındayım dostlar ama siz 60 varsayın. Nişanlım ile ayrildik maalesef, annesi sağolsun bitirdi her şeyi. Çok sarsılmış vaziyetteyim. Annesinin kıza birkac islem yaptirdigini cok yakinlarindan öğrendim. Zaten ihtimal de veriyordum. Cok uzatmaya gerek yok. Kiza yapilan islemi pasif hale getirip yeniden birleşmemizi mümkün kilabilecek seyler ariyorum aksi halde cahilligime kapilip ziyan edecegim gencligimi bundan cekiniyorum. Büyü sihir veya dua her ne ise ihtiyacim var gercekten ise yarayacak bir seye hem de cok acil. Masrafsa masraf, bedelse bedel; fazlasiyla karsilik bulur dileklerimi saglayabilecek bir dostum varsa eğer. Cok teşekkürler simdiden.

Retro

Kayıtlı Üye
Nișanı nasıl yaptınız? Kendi aranızda mı? Aileler ile mi?

malalexx

Kayıtlı Üye
Nișanı nasıl yaptınız? Kendi aranızda mı? Aileler ile mi?
Ailelerle hocam, her sey iyi ve guzeldi zaten nisana kadar. Bir dedigimi ikiletmeyen kiz nisandan sonra adeta sinirimi sinamak icin elinden gelen her seyi yapmaya basladi. Kendisi de söylüyordu zaten annem istemiyor bu isin olmasini ama ben seni istiyorum baskasi asla olamaz öldürürüm kendimi vs. ama cok dengesizlesti kiz, her sey icin kavga eder hale geldi, 1 dakika bana askindan geberdigini anlatiyordu 1 dakika benden nefret ettigini söylüyordu. Annesi gercekten pislik bir insan, ne boklar yedigine cokca sahit oldum. Kiz zaten kendisi soyluyordu nisandan sonra, annem yalan yanlis konusuyor ortalığı karistiriyor diye.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bir kere büyü yapan bir daha yapar. Maji savaşlarda kazanan taraf yok. Her iki taraf ta kaybediyor.
İlk defa mı birine aşık oluyorsunuz? Hiç sanmıyorum. Başka kizlar da olacak. O kadın kendi kızı mafetmiş. Bence o aileden uzak durmalısınız.

Bedelse bedel dediğiniz. Doğacak çocuklarınızın sakat doğma bedeli nasıl?

malalexx

Kayıtlı Üye
Bir kere büyü yapan bir daha yapar. Maji savaşlarda kazanan taraf yok. Her iki taraf ta kaybediyor.
İlk defa mı birine aşık oluyorsunuz? Hiç sanmıyorum. Başka kizlar da olacak. O kadın kendi kızı mafetmiş. Bence o aileden uzak durmalısınız.

Hocam, sanirim durumu net ifade etmedigim icin bu sekilde yaziyorsun ama gizledigimiz bir gebelik var, 2 aylık. Anlatabiliyor muyum?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hocam, sanirim durumu net ifade etmedigim icin bu sekilde yaziyorsun ama gizledigimiz bir gebelik var, 2 aylık. Anlatabiliyor muyum?
Müstakbel kaynananın öğrenmesi şart. Kendisinin büyü yaptırdığını emin mı siniz?

Evlenmeden hamile kalmak stresli bir durum. Bir de hamile kadınların hormonları karışıyor o da sinir yapabilir.

Denizc

Kayıtlı Üye
Kesinlikle katiliyorum hormonlardan dolayi duygusal yogun inis cikislar yasayabilir. Bir yandan annesi bir yandan siz kizi buyu bombardimanina mi tutacaksiniz. Once bi sakin olun.

Punishment

Banlı Kullanıcı
O kadın kendi kızı mafetmiş. Bence o aileden uzak durmalısınız.

Benim üzerimde de bir cok büyü var ask, sogutma. Siz görmüştünüz. İlk çalışma yediğimde soyumu etkileyecgine dair his te olmuştu. Haklısınız o konuda. Size katılıyorum. Bedelini benim ödeyeceğim konusu epey üzücü.

Ama biliyorum ki büyü yapan kişiyi de etkiliyor ozellikle beden sagliginda organlari.

@malalexx aileden uzak durun dicektim ama bebeğiniz varmış. Ayrica kadinin durumunu bende hormonlara bagliyorum tam tarif ettiginiz gibi. erkeklerin anlaması zor 👀 biraz sabretmeniz gerekebilir herşey yoluna giricektir eminim.

malalexx

Kayıtlı Üye
Müstakbel kaynananın öğrenmesi şart. Kendisinin büyü yaptırdığını emin mı siniz?

Evlenmeden hamile kalmak stresli bir durum. Bir de hamile kadınların hormonları karışıyor o da sinir yapabilir.
Hocam eczaciyim, hormonlarin etkilerini elbette kavrayabiliyorum ama kesinlikle hormonal bir dengesizlik söz konusu değil. Büyü yaptirdigi konusunda maalesef ve maalesef kesinkes bilgim var.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hocam eczaciyim, hormonlarin etkilerini elbette kavrayabiliyorum ama kesinlikle hormonal bir dengesizlik söz konusu değil. Büyü yaptirdigi konusunda maalesef ve maalesef kesinkes bilgim var.
Tekrar söylüyorum. Müstakbel kaynananizla konuşun. Tek çare bu şuanda.

malalexx

Kayıtlı Üye
Bu durumu öğrenirse kızın da o masumun da başına iş getirir. Ben kadını size tarif edemiyorum ama iblis tapar o kadına anlayin iste gerisini.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Anladım. Durumunuz çok zor. Hamile kadına büyü bozma çok büyük düşük riski yaratır.
Burada da yardım edecek birini bulacağınızı sanmıyorum. Forumda böyle şeyler yasak çünkü. Allah yardımcınız olsun.

Alex06

Kayıtlı Üye
Bu durumu öğrenirse kızın da o masumun da başına iş getirir. Ben kadını size tarif edemiyorum ama iblis tapar o kadına anlayin iste gerisini.
Ya kürtaj yaptıracaksanız ya da kızı kaciracaksin. Büyü dediğin var sayalım yaptırdın, saniyesinde etki etmez.
Ya sev ya terk et gibi bir yorum oldu ama zaten sizin durumunuza net çözüm lazım. Hamile kadına büyü yapmak tehlikeli diye yazmış zaten arkadaşımız.

Retro

Kayıtlı Üye
Maskülenliği elden bırakmayın!

Öyle ya da böyle tabiat sizi çocuğun velisi seçmiş. Psikolojik üstünlük sizde olmalıydı çoktan.

Zaten nișan da varmış, tabi ki gebe kalınabilir bu süreçte, sonuçta aileler tanışmış, razı olunmuş.. Niye saklıyorsunuz ki? Meşru bir şeyi saklamak, üstünde komplolar çevirmek bile çocukta aidiyet duyma sorunları yaratır ileride.

Bu saatten sonra bence kayın valide düşünsün. Evliliği ölümüne sabote etmek için elinden gelen herseyi yapacak biri ise dediğiniz gibi şeytanın vücut bulmuş hali demektir.

Bence o soya bulașmayın çocuk sağlıklı doğarsa kızı alıp uzaklaşın.

Sonra da belli ailelerin ölene kadar yapması gereken ritueller var onları öğrenin. Kurban edilen, kul hakkı yenen hayatlardan ruhsat bulan asalak enerjiler en günahsız insanların bile hayatını zindan eder eğer temizlenmezlerse.