Bildiğiniz bereket duası var mı?

Yazgıt

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet üyeleri, Bildiğiniz herhangi bereket duası var mı? Kendim yazmak istiyorum. Medyum, imam vs. olmadan kendim yazmak istiyorum.

Şimdiden Teşekkürler

cathrine

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet üyeleri, Bildiğiniz herhangi bereket duası var mı? Kendim yazmak istiyorum. Medyum, imam vs. olmadan kendim yazmak istiyorum.

Şimdiden Teşekkürler
Paylaşma enerjisine geçerek de bereketinizi arttırabilirsiniz..Bu her yerde karşıma çıkan bir bilgi...Dua ile birlikte bunu da harekete geçirebilirsiniz...

Alakan

Kayıtlı Üye
Paylaşma enerjisine geçerek de bereketinizi arttırabilirsiniz..Bu her yerde karşıma çıkan bir bilgi...Dua ile birlikte bunu da harekete geçirebilirsiniz...
Paylaşmak çok mühim. Herkes cebindeki miktara göre yardım yapmalı ama bunu yaparken de niyetini almalı ve bizzat yapmalı. Kurumlar veya birileri aracılığı ile yapılanları ayrı tutuyorum arayıp kendiniz bulmalı ve bizzat o yardımı kendi eliyle yapmalı. Hayvanları beslemek fayda sağlıyor. Özellikle kuşlara niyet alarak buğday verin, ıslatıp bulgur verin(ıslatmadan vermeyin midelerinde şişip öldürüyor)

Ayrıca bereketi, parayı çekmek isteyen kişi harcamaktan korkmayacak. Har vurup harman savurmaktan bahsetmiyorum ama para harcarken korkulması kıtlık bilincinden kaynaklanıyor. Eğer çok içinize batacak bir miktarsa harcarken "bana geri dönüyorsun" diyebilirsiniz.

Ev temizliği mühim özellikle mutfak. Düzensiz, bozulmaya yüz tutmuş yiyeceklerin olduğu sürekli bulaşık biriktirilen bir mutfakta bereket olmaz.

cathrine

Kayıtlı Üye
Bir de evde yemek pişirmeyi ihmal etmeyin...Bu da yine aklımda kalan bilgilerden biri...Ocakta bir çeşit de olsa düzenli yemek pişirilmeli...İşiniz gücünüz nedeniyle aksayan günlerden bahsetmiyorum.Evde olduğunuz günlerde bir çorba bile olsa ocağın altını yakıp bir yemek pişirin...Ocağınızın aktif olması,yemeğinizin kaynaması ,bolluk berekete açıldığınızı gösterir....Bu herkesin faydalanabileceği bir bilgi...Kaynayan tencerenizden bir tabak da başkasına vermeyi alışkanlık haline getirirseniz daha da iyi olur...