Bereket Suyu

Demileus

Kayıtlı Üye
Yarım çay bardağı sirke
Bir bardağı su
Bir tatlı kaşığı tuz
Üzerine 3 Nas 3 İhlas 1 Fatiha okuyup evin bir köşesine ağzı açık şekilde bırakıyoruz. 40 gün sonra toprağa döküyoruz
Yapılan eve bolluk ve bereket getirir.
Ayrıca da evdeki negatif enerjiyi, nazar, kıskançlık tarzı olumsuz şeyleri de uzaklaştırır.
Evinizi arındırırsınız, böylelikle kendinizde ki ve evinizde ki bloklajlar kalkacağından para akışı ve isteklerin oluşumu muhtemel beklentidir.

Demileus

Kayıtlı Üye
Yarım çay bardağı sirke
Bir bardağı su
Bir tatlı kaşığı tuz
Üzerine 3 Nas 3 İhlas 1 Fatiha okuyup evin bir köşesine ağzı açık şekilde bırakıyoruz. 40 gün sonra toprağa döküyoruz
Yapılan eve bolluk ve bereket getirir.
Ayrıca da evdeki negatif enerjiyi, nazar, kıskançlık tarzı olumsuz şeyleri de uzaklaştırır.
Evinizi arındırırsınız, böylelikle kendinizde ki ve evinizde ki bloklajlar kalkacağından para akışı ve isteklerin oluşumu muhtemel beklentidir.
pardon bir çay bardağı su olacak, kılavyenin azizliğine uğradım :(

Alakan

Kayıtlı Üye
Teşekkürler paylaşım için. Ben de bir şey eklemek istiyorum bu paylaşıma görene, okuyana faydası olur.
Evinde ağırlık, huzursuzluk hisseden veya eve girdiğinde gergin, yorgun olan varsa dış kapı eşiğini sirkeli su ile sık sık temizlesin. Sadece dış kapı değil evin içerisindeki eşikleri de bu suyla silsin. Etkisini görecektir hemen

Alex06

Kayıtlı Üye
Ben yillardir Arap sabunu ve sirke ile ev silerim kedilerimiz olduğu için. Sirkeyi kullanırken niyette bulunmam sanki niyet etmeden birşey olmuyor. Normal temizlik oluyor. Can alıcı nokta niyet etmek galiba