Benim yüzümden mi ?

4eversk88

Kayıtlı Üye
Merhaba mabet üyeleri,
Uzun zamandır kafamda olan bir şeyi sormak icin yada fikir almak icin buraya yazmak istedim. Çünkü farklı bir yere konu açıp cevabını alabileceğim bir şey değildi bu. Hayatım boyunca hep negatif bir olayla karşı karşıya kaldığımda dilimle dilemeden aklımla düşünmeden fakat içimde bir yerde bi yardım çığlığı attığımda bir şeylerin gerçekleştiğini farkettim.Bu ilk zamanlar eski sevgilim acı çeksin , arasın , üzülsün gibi ufak şeylerle başladı sonrasında işin boyutları değişmeye başladı . En son ev sahibim oğlunu bahane ederek beni evden çıkarmak istedi ve hiçbir gerekçe sunmadan hiçbir uzlaşmaya gitmeden bu taleple geldi bir kaç ay sonra oğlunun vefat ettiğini öğrendim intihar ederek. Evi satacağım ,resimleri çekmeye geleceğim diye eve geldiği gün evin içinde kalp spazmı geçirdi ve evden alelacele çıktı . Bunların hiçbirini ben dilemedim. Ama kalbim sızladığı zaman sanki evren korkunç bir şekilde benim icin bir şeyler yapıyor ama bunlar hep korkutucu şeyler olmaya başladı . Ben kimsenin ölmesini dilemedim. Bu nedir böyle ? Ben mi diliyorum farkında olmadan veya beni koruyan birileri mi var ?

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
Absoluta bunun aşık musallatı dışında bir şey olmasının da ihtimali var mıdır? Yoksa sadece aşık musallatı mı bu tür sonuçlar çıkarır ortaya
bir yerden dinlemiştim çocugun dedesi hüddam anlaştıgı kabile dedesi ölünce çocuga gelip hizmet ediyolarmış buna benzer birşey olabilir

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Absoluta bunun aşık musallatı dışında bir şey olmasının da ihtimali var mıdır? Yoksa sadece aşık musallatı mı bu tür sonuçlar çıkarır ortaya
Şuanda aşık musallat gibi davranıyor. Onunla değişik anlaşma yapabilirsiniz başka bir şey olur belki de. Yani soydan gelen varlık ya da sizinle işbirliği yapmak isteyen varlık size bir şekilde ulaşmaya çalışmalıydı. Bir de bu varlık sizin herhangi bir ritüel yapmanıza ihtiyaç duymuyor. Çevrenizdekilere ulasabiliyor rahatça. Benim görüşüm aşık musallat. Yanılıyor olabilirim tabiki...

4eversk88

Kayıtlı Üye
Şuanda aşık musallat gibi davranıyor. Onunla değişik anlaşma yapabilirsiniz başka bir şey olur belki de. Yani soydan gelen varlık ya da sizinle işbirliği yapmak isteyen varlık size bir şekilde ulaşmaya çalışmalıydı. Bir de bu varlık sizin herhangi bir ritüel yapmanıza ihtiyaç duymuyor. Çevrenizdekilere ulasabiliyor rahatça. Benim görüşüm aşık musallat. Yanılıyor olabilirim tabiki...
Öncelikle cevaplarınız için çok teşekkürler. Ne yapmam lazım bu durumda peki ? Bu konu hakkında en ufak bir fikrim bile yok sadece şunu biliyorum atalarım dedelerim doğal yollarla bir çok insana şifa olabilen insanlardı ve varlıksal anlamda çok güçlü enerjileri vardı ben bu tarz olaylarla karşılaştığım zaman hissiyat olarak sadece onları hissediyorum ama bazen gözlerimi kapattığım zaman yanımda sürekli birinin varlığını hissediyor gibi oluyorum sanki uzun süre kapalı tutarsam dokunacak gibi hissediyorum. Bunların ayrımını nasıl yapacağım ben ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bunların ayrımını nasıl yapacağım ben ?
Eğer ayleden gelen bir varlık varsa, onunla iletişim kurmalısınız. Spirituel tahatasi yöntemi var, sarkaç yöntemi, serbest mektup yöntemi, lusid rüya yöntemi, astral seyahat yöntemi de var. Araştırın. Okuyun bilgilenin. Bilgi topladiktan sonra, cevabı gelir hazır olduğunuzda.

Alakan

Kayıtlı Üye
Konuyu çok saptırmak istemem. Burada genellikle birden fazla varlıktan ve kabilelerden bahsedildiği için ben de şüpheye düştüm görevli varlık olarak. Açıkçası sürekli temasta değil benimle ama arkadaşın bahsettiği gibi konuları ben de yaşıyorum fakat gerçekten fazlasıyla üzüldüğüm ve ilendiğim durumlarda. Yani o kişiye karşı "sen de karşılığını bul" dediysem.
Sizin bana "bir şeyler yapmanız gerekiyor" dediğiniz günden sonra bazı olaylar yaşadım. Her şeyi anlatamıyorum sonucu nereye varır bilemediğim için. Sadece bana ne olduğunu kesinlikle söylemiyor. Beni rahatsız edenlerinse başka varlıklar olduğunu söyledi. Bir isim verdi bana biraz araştırma yaptığımda cinlere ulaştım. Bu verdiği isim benim bildiğim bir şey değil bizim lisanda da değil. Fakat onları kendisinin gönderdiğini söyledi. Fakat sen nesin sorusuna cevap alamıyorum. Benden ne istiyor bu soruya da cevap alamıyorum. Cevap alamadığım için de güvenemiyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu verdiği isim benim bildiğim bir şey değil bizim lisanda da değil. Fakat onları kendisinin gönderdiğini söyledi. Fakat sen nesin sorusuna cevap alamıyorum. Benden ne istiyor bu soruya da cevap alamıyorum. Cevap alamadığım için de güvenemiyorum.
Onun gönderdiği varlıkların ismini biliyorsanız, o varlıkları yonetenin ismini de bulabilirsiniz belki. Belki daha hazır olmadığınız için cevap veremiyor. Belki bizim dilimizde öyle bir isim yok. Çünkü oldukça çok fazla varlık türü var, hepsini bilemeyiz. Belki yanlış sorular soruyorsunuzdur. Ne bileyim....
Güven konusunda kalbinizi dinlemeye tavsiye ederim.

Ü

Üye silindi 75560

Gelenlerin pek gidesi olmuyor. Sizler nasil korunuyorsunuz.
Ozellikle de sık fal bakanlar. Fal bakma durumumda ayriyetten gelenler oluyor mesela.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
dahada derin birşey olabilir bir filmde vardı birde animede vardı buna benzer bir olay kişi düşmanı veya sevmedigi biri hakkında düşüncelerini enerjiye çevirip gönderiyor evrene (anlaşma yapıyor) sonra düşman olan şahıs o olayı yaşar sonra bedel olarak sizde uzuvlarınızı yada sevdiginiz kişileri yada bütün servetinizi filmde görmüştüm gidiyodu acaba böyle birşeymi önce düşünceyi istemsizce enerjiye çevirip yolluyorsun gerçekleşince bedelini ödüyorsun

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
@Alakan hocam sizin durumunuz biraz garip geldi bana normalde mesajda bahsettigim durumda rüyanızda o varlıkların size ulaşıp dedeniz veya soydan anlaşmayı yapan kimse knıyla imzaladığı anlaşma levhasını rüyanızda görmeniz gerekirdi bana özelden yaşadakıklarınızı anlatırsanız dinlerim böyle olayları dinlemeyide severim

4eversk88

Kayıtlı Üye
Peki sizce benim bazı olayları yasamadan görüyor olmam rüya veya anlık görü olarak veya fal baktığım herkesin şaşkınlıkla bilinmesi imkansız şeyleri biliyorsun dediği şeyleri bu varlıklar veya aileden gelen bir yetenek olarak mı nitelendirmem gerekiyor ? Bütün bunlar bir bütün mü aslında ?

Demre

Kayıtlı Üye
8 yil kadar once kuzenlerimden biri bile isteye hile yapmak suretiyle anneme bir magduriyet yasatmisti. Bu magduriyet yuzunden annemi sıkça uzgun gordugumden cok sinirleniyor ve uzuluyordum. Yune boyle bir gun yogun bir ofkeyle beddua ettim kuzenime. Adini soyledim ve allah da senin cigerini boyle yaksin dedim. Kisa bir sure sonra annesi yani teyzem vefat etti. Ama bu vefat ona cok da koyacak bi kayip degildi biliyorum. Yani annesine duskun bi adam degildi ve yuklu miktarda kalan mirastan dolayi sevinmistir bile. Derken kisa bir sure sonra siyasi suclu olarak hapse girdi. 5 yil kadar hapis yatti. Oldukca zengin ve mevki sahibi biriydi. Avukatlara bi suru paralar doktu ki cok pintidir kendisi, aile ve is duzeninden oldu, mevkisini kaybetti, insan icine cikmaktan imtina ediyor simdi. Hic bir zaman oh cekmedim yasadiklarina, hatta uzuldugum zamanlar bile oldu.. O gun o bedduayi ederken yasadigim ofke duygusunu tarif edemiyorum ama su kadarini siyleyebilirim, adeta cigerimden kopup gelen cok guclu bir duyguydu. Anneme yaptigi haksizligi bana yapsaydi oyle yogun bir ofke duymazdim. Ama sevdiklerinin aci cekmesi kendi acisindan daha cok acitiyor. Insanin canini. Bazen ilahi adalet cok hizli ve siddetli tecelli edebiliyor kisacasi.

4eversk88

Kayıtlı Üye
8 yil kadar once kuzenlerimden biri bile isteye hile yapmak suretiyle anneme bir magduriyet yasatmisti. Bu magduriyet yuzunden annemi sıkça uzgun gordugumden cok sinirleniyor ve uzuluyordum. Yune boyle bir gun yogun bir ofkeyle beddua ettim kuzenime. Adini soyledim ve allah da senin cigerini boyle yaksin dedim. Kisa bir sure sonra annesi yani teyzem vefat etti. Ama bu vefat ona cok da koyacak bi kayip degildi biliyorum. Yani annesine duskun bi adam degildi ve yuklu miktarda kalan mirastan dolayi sevinmistir bile. Derken kisa bir sure sonra siyasi suclu olarak hapse girdi. 5 yil kadar hapis yatti. Oldukca zengin ve mevki sahibi biriydi. Avukatlara bi suru paralar doktu ki cok pintidir kendisi, aile ve is duzeninden oldu, mevkisini kaybetti, insan icine cikmaktan imtina ediyor simdi. Hic bir zaman oh cekmedim yasadiklarina, hatta uzuldugum zamanlar bile oldu.. O gun o bedduayi ederken yasadigim ofke duygusunu tarif edemiyorum ama su kadarini siyleyebilirim, adeta cigerimden kopup gelen cok guclu bir duyguydu. Anneme yaptigi haksizligi bana yapsaydi oyle yogun bir ofke duymazdim. Ama sevdiklerinin aci cekmesi kendi acisindan daha cok acitiyor. Insanin canini. Bazen ilahi adalet cok hizli ve siddetli tecelli edebiliyor kisacasi.
Evet size katılıyorum benim de genelde böyle çok yoğun şekilde öfke veya üzüntü hissettiğim zamanlar da beddua etmesem de ( çünkü beddua etmekten imtina ediyorum geri döner beni bulur bir şekilde diye ) ama sanki dilememe gerek kalmadan benim yerime bir şekilde birileri o adaleti sağlıyor veya canımı yakanın bir şekilde canı yanıyor . Aslında hemen hemen aynı şeyler sizin dediğiniz gibi .