bende büyü olup olmadığını nasıl amlarım

gamzedeyim

Kayıtlı Üye
lütfen yanlış anlamayında bu iş o kadar kolay ve basit olabilecek bir durum değil hiç mi dua ayet bilmiyorsunuz hiç mi kendinizi koruyabilecek bişiyler bilmiyorsunuz evet olabilecek bir durum hatta bununla alakalı yaşananlar neler,neler var lakin bu tür işlerde çok ciddi önlemlerde var yapılmak istenirse korunma duarı mevcut forumda araştırın inanın zinhar bir daha yanınıza değil rüyanıza bile gelemez o varlıklar bu tamamen yaşayış tarzınızla ve geçmişinizle ve ruh halinizle ilgilidir siz eğer onlara karşı güçlü dirayetli ve duaları öğrenip karşılarına çıkarsanız elbet sizi güçlü görüp korkacaklardır sizden ama siz bitmişlik tükenmişlik sendromu ile karşılarına çıkarsanız sizide elbet kullanmak isteyeceklerdir

Bu çok doğru. Daha önce de yazdığım gibi, belirtileri duyunca şok oldum bende de mi vardı diye. Ama dediğim gibi kendiliğinden geçti. Çünkü ben her an dua ediyordum. Özellikle öyle hissettiğimde. Hala dua etmeden uyumam. İnanıyorum ki dualar sayesinde geçti varsa eğer. Felak, Nas, besmele, bildiğim diğer sureler...

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Namaz kilabiliyorsaniz zaten farkedersiniz var mi yok mu. Musallat varsa namaz kildirmaz. Kılarken elden ayaktan bile dusurebiliyorlar. Cunup hissettirebiliyorlar surekli.

Hnd

Kayıtlı Üye
Merhaba. Tavsiyem her gün evden cikmadan 21 ihlas,11 ayet-el kursu 7 fatiha 7 nas 7 felak 7 inşirah süresini okuyun 21 gün kadar bunuyapın gonlunuzrahat edecektir

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhabalar benim için çok önemli bir konu bu. Şöyle ki tesadüfen öğrendiğin Gömeç'te bulunan ve para derdi olmayan tanınmış bir hoca imalı şekilde öz annemin bana büyü yaptığını belirtti. Ne ve nasıl yaptığını özellikle söylemedi çünkü ona göre bunun hesabını soracağımı çok iyi bildiğini bu büyü suçunun cezasını annemin öteki tarafta vereceğini ve bunun hesabını sormamamı belirtti. Ben özellikle kanıt istedikçe o da özellikle anne annedir sen cocuk olarak göevini yerine getireceğini gerisine karışmayacağımı belirtti. Sizden eğer varsa bu konuda ne yapabileceğimi soruyorum. Şöyle ki, eşim annemin bana büyü yaptırdını bu şekilde öğrendi ancak annemi ben sen bana büyü yapmışsın dediğimde bana kanıt soruyor. Ben de olsam bana kanıt getir derdim. konu annem olmasa inanıp inanmamak arasında kalsam da dert edinemzdim ama sonuçta annem olunca eşim de annemle görüşmek istemiyor. Ortada torun da var. İşlerin içinden çıkamıyorum.

Bu konuda yardımcı olabilecek yok mu?

magics21

Kayıtlı Üye
Merhaba. Tavsiyem her gün evden cikmadan 21 ihlas,11 ayet-el kursu 7 fatiha 7 nas 7 felak 7 inşirah süresini okuyun 21 gün kadar bunuyapın gonlunuzrahat edecektir
Neden belli sayıları var bunun ? Birer kere okusak olmuyor mu ?