bende büyü olup olmadığını nasıl amlarım

elifff466

Kayıtlı Üye
çok rahatsızım ağrılarım var yorgunluğum var.

nohot

Kayıtlı Üye
Öncelikle gecmiş olsun.
Benimde uyumlama aldigim enerjiler haricinde uyguladigım yontemdir.bir deneyin kalbiniz evet diyorsa ve isterseniz;

KENDİNİZE ŞİFA ENERJİSİ VEREBİLİRSİNİZ
Biz insanlar, doğuştan itibaren sahip olduğumuz güçleri
bilmeden yaşayıp gidiyoruz.Bunlardan biri de ŞİFA gücüdür.
Her insanda var olan bu güç zamanla diğer güçlerimiz gibi unutulmuştur.
Aslında bir bütün olarak düşünürsek, düşünce gücümüzle hepsi birbirine bağlantılıdır.
Şimdilerde yeni yeni farkına varılıyor bu güçler.Ama her şeyde olduğu gibi bunda da bir takım fırsatçılar sadece kendilerinde var olan bir beceriymiş gibi
bunu kendilerine mal edip çıkar peşindeler..
Şifa gücünüzü aktive edebilir hem kendinize hem yakınlarınıza şifa verebilirsiniz.
Önce şunu bilmelisiniz ve söylemelisiniz "VAR OLAN ŞİFA GÜCÜMÜ ŞİMDİ YENİDEN AKTİVE EDİYORUM"..
Bu düşünce bile sizde değişime ve güvene neden olacaktır.Bu olumlamayı devamlı söyleyin.Özellikle duş aldıktan sonra gözlerinizi kapatıp "ŞİFA ENERJİSİNİN ELLERİME GELMESİNE İZİN VERİYORUM" Demelisiniz,sonra sessizce kendinize konsantre olun. Enerjinin size aktığını hissedeceksiniz.
Bizler enerjiyi farklı şekillerde hissederiz. Her kes aynı hissetmez .
Örneğin, kimisi ellerine sıcaklık hisseder,kimisi soğuk hisseder.
Bazıları da ellerinde su dolu bir balon varmış gibi hissettiklerini söylüyor.
Kimi insanlar da avuçlarını bir ağırlık konmuş gibi hissettiklerini söylüyorlar..
Enerjilerini aktive etmeyi öğrenmeye gelen arkadaşlarımın hem eğlenceli hem de şaşkın ifadeleri bunlar...
Enerji her ne şekilde gelirse gelsin,artık o sizin, ŞİFA ENERJİNİZDİR.
Ellerinizde olan enerjiyi hasta bölgeye koyarak ELLERİMDEKİ BU ŞİFA ENERJİSİYLE ŞİFALANIYORUM.diye düşünmelisiniz.
Bu çalışmaları sık sık yaparsanız, bir müddet sonra sadece ENERJİYİ düşünüp onu çağırmanız yeterli olacaktır.
Ayrıca ENERJİ almak için hasta olmanıza da gerek yok..Sürekli alınan enerji sizi zinde tutar ve saf enerjiye birlikte olmanıza ,olumsuzluklardan uzaklaşmanıza neden olur..
Hasta olmadan alacağınız ENERJİYİ " YÜCE KAYNAKTAN GELEN ENERJİYİ KABUL EDİYORUM" diyerek alabilirsiniz.
Biz insanlar ve evrende ne varsa her şey enerjiden oluşmuştur.Bunu düşünerek böyle davranmalıyız..Yani gelen enerjiye hepimiz kolaylıkla adapte olabiliriz.
alıntı.

Furking

Kayıtlı Üye
Psikolojik olarak çöktüğümüz zamanlar (ben buna yıkık mod derim) bu rahatsızlık fiziksel olarak da etkileyebiliyor. Özellikle baş ağrısı, halsizlik, iştahsızlık, bahsettiğiniz gibi yorgunluk vs.
Bu dönemlerde kişi kendini ve çevresini gözlememeli ve tekamülünde böyle bir bariyerle karşılaşmasının sebebini öğrenmelidir. Ve bunu çözmelidir. Unutmamalıyız ki yaşadığımız her olumsuzluk, kendi ellerimizle takdim ettiklerimiz sebebiyledir. Bunları düzeltebiliriz.

Bir söz vardı:
Ok ancak geriye çekilerek atılır. Hayat sizi zorluklara geri çekiyorsa, sizi daha büyük bir şeye fırlatacağı içindir.

Öncelikle iyi olabilmeniz için, çevrenizde iyi şeyler yapmalısınız. Size güzel hissettirecek müzikler dinleyebilirsiniz. En basit yardımla; kapınızın önüne sokak hayvanları için bir kap su, bir kap mama bırakabilirsiniz. Ve aklınıza pozitif anlamda gelebilecek her davranış ve düşünceyi yapabilirsiniz. Siz çevrenizi iyilestirdikce, siz de iyileşirsiniz. Siz iyileşince çevreniz daha da iyileşir ve bu iyileşme yine size pozitif anlamda kazanç sağlar.

gamzedeyim

Kayıtlı Üye
Öncelikle gecmiş olsun.
Benimde uyumlama aldigim enerjiler haricinde uyguladigım yontemdir.bir deneyin kalbiniz evet diyorsa ve isterseniz;

KENDİNİZE ŞİFA ENERJİSİ VEREBİLİRSİNİZ
Biz insanlar, doğuştan itibaren sahip olduğumuz güçleri
bilmeden yaşayıp gidiyoruz.Bunlardan biri de ŞİFA gücüdür.
Her insanda var olan bu güç zamanla diğer güçlerimiz gibi unutulmuştur.
Aslında bir bütün olarak düşünürsek, düşünce gücümüzle hepsi birbirine bağlantılıdır.
Şimdilerde yeni yeni farkına varılıyor bu güçler.Ama her şeyde olduğu gibi bunda da bir takım fırsatçılar sadece kendilerinde var olan bir beceriymiş gibi
bunu kendilerine mal edip çıkar peşindeler..
Şifa gücünüzü aktive edebilir hem kendinize hem yakınlarınıza şifa verebilirsiniz.
Önce şunu bilmelisiniz ve söylemelisiniz "VAR OLAN ŞİFA GÜCÜMÜ ŞİMDİ YENİDEN AKTİVE EDİYORUM"..
Bu düşünce bile sizde değişime ve güvene neden olacaktır.Bu olumlamayı devamlı söyleyin.Özellikle duş aldıktan sonra gözlerinizi kapatıp "ŞİFA ENERJİSİNİN ELLERİME GELMESİNE İZİN VERİYORUM" Demelisiniz,sonra sessizce kendinize konsantre olun. Enerjinin size aktığını hissedeceksiniz.
Bizler enerjiyi farklı şekillerde hissederiz. Her kes aynı hissetmez .
Örneğin, kimisi ellerine sıcaklık hisseder,kimisi soğuk hisseder.
Bazıları da ellerinde su dolu bir balon varmış gibi hissettiklerini söylüyor.
Kimi insanlar da avuçlarını bir ağırlık konmuş gibi hissettiklerini söylüyorlar..
Enerjilerini aktive etmeyi öğrenmeye gelen arkadaşlarımın hem eğlenceli hem de şaşkın ifadeleri bunlar...
Enerji her ne şekilde gelirse gelsin,artık o sizin, ŞİFA ENERJİNİZDİR.
Ellerinizde olan enerjiyi hasta bölgeye koyarak ELLERİMDEKİ BU ŞİFA ENERJİSİYLE ŞİFALANIYORUM.diye düşünmelisiniz.
Bu çalışmaları sık sık yaparsanız, bir müddet sonra sadece ENERJİYİ düşünüp onu çağırmanız yeterli olacaktır.
Ayrıca ENERJİ almak için hasta olmanıza da gerek yok..Sürekli alınan enerji sizi zinde tutar ve saf enerjiye birlikte olmanıza ,olumsuzluklardan uzaklaşmanıza neden olur..
Hasta olmadan alacağınız ENERJİYİ " YÜCE KAYNAKTAN GELEN ENERJİYİ KABUL EDİYORUM" diyerek alabilirsiniz.
Biz insanlar ve evrende ne varsa her şey enerjiden oluşmuştur.Bunu düşünerek böyle davranmalıyız..Yani gelen enerjiye hepimiz kolaylıkla adapte olabiliriz.
alıntı.

bunu buradaki şifa çalışması ile de yapabiliriz öyle değil mi ?

Rabies

Kayıtlı Üye
İşlerin ters gidiyorsa, banyoda gözlerin kapalıyken birinin sizi gözetlediği hissine kapılıyorsanız, arkanızdan sürekli birisinin sizi takip ettiğini düşünüyorsanız, uykuda sıçrama, yüksekten düşme hissi varsa ve rüyalarınızda köpek, akrep vb hayvanları görüyorsanız büyüden şüphelenebilirsiniz

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhabalar benim için çok önemli bir konu bu. Şöyle ki tesadüfen öğrendiğin Gömeç'te bulunan ve para derdi olmayan tanınmış bir hoca imalı şekilde öz annemin bana büyü yaptığını belirtti. Ne ve nasıl yaptığını özellikle söylemedi çünkü ona göre bunun hesabını soracağımı çok iyi bildiğini bu büyü suçunun cezasını annemin öteki tarafta vereceğini ve bunun hesabını sormamamı belirtti. Ben özellikle kanıt istedikçe o da özellikle anne annedir sen cocuk olarak göevini yerine getireceğini gerisine karışmayacağımı belirtti. Sizden eğer varsa bu konuda ne yapabileceğimi soruyorum. Şöyle ki, eşim annemin bana büyü yaptırdını bu şekilde öğrendi ancak annemi ben sen bana büyü yapmışsın dediğimde bana kanıt soruyor. Ben de olsam bana kanıt getir derdim. konu annem olmasa inanıp inanmamak arasında kalsam da dert edinemzdim ama sonuçta annem olunca eşim de annemle görüşmek istemiyor. Ortada torun da var. İşlerin içinden çıkamıyorum.

gamzedeyim

Kayıtlı Üye
İşlerin ters gidiyorsa, banyoda gözlerin kapalıyken birinin sizi gözetlediği hissine kapılıyorsanız, arkanızdan sürekli birisinin sizi takip ettiğini düşünüyorsanız, uykuda sıçrama, yüksekten düşme hissi varsa ve rüyalarınızda köpek, akrep vb hayvanları görüyorsanız büyüden şüphelenebilirsiniz

bunu okuyunca çok şaşırdım. böyle bir ihtimal neredeyse 0. ama bu dediklerinizin hepsini 1 yıl öncesine kadar çok sık yaşıyordum. sonradan azaldı ya da geçti. illa büyüden dolayı mı olur bunlar ?

Berliner

Kayıtlı Üye
ilk önce tıbbi çözüm bakacaksınız. tıbbi alanda çözüm bulamazsanız bir hocaya görüneceksiniz.
Şimdi güvenilir hoca bulmak zor. Olmasa bile büyü var deyip para almaya bakan bir çok hoca(!) mevcut. o yüzden mutlaka ve mutlaka ilk önce tıbbi yollara başvurun.

shamanayışığı

Kayıtlı Üye
Her şeyi oraya yormamak lazım dedikleri gibi önce tıbbi taraftan bakmalısınız. Doktor tahlil temiz derse o zaman bunu düşünebilirsiniz bu arada içinizin rahatlaması adına koruma balonu ve meditasyona başvurabilirsiniz. Fakat unutmayın ne düşürseniz onu çekersiniz geçmiş olsun ışıkla kalın :)

Ü

Üye silindi 62166

Büyüde olabilir. bakım yaptırtmak lazım.. geçmiş olsun

davet

Kayıtlı Üye
rüyamda tecavüze uğradım
lütfen yanlış anlamayında bu iş o kadar kolay ve basit olabilecek bir durum değil hiç mi dua ayet bilmiyorsunuz hiç mi kendinizi koruyabilecek bişiyler bilmiyorsunuz evet olabilecek bir durum hatta bununla alakalı yaşananlar neler,neler var lakin bu tür işlerde çok ciddi önlemlerde var yapılmak istenirse korunma duarı mevcut forumda araştırın inanın zinhar bir daha yanınıza değil rüyanıza bile gelemez o varlıklar bu tamamen yaşayış tarzınızla ve geçmişinizle ve ruh halinizle ilgilidir siz eğer onlara karşı güçlü dirayetli ve duaları öğrenip karşılarına çıkarsanız elbet sizi güçlü görüp korkacaklardır sizden ama siz bitmişlik tükenmişlik sendromu ile karşılarına çıkarsanız sizide elbet kullanmak isteyeceklerdir