Belli Bir Saatte Uyanmak İçin Dua

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Belirli bir saatte uyanmak isteyen kimse,

Kevser sûresini üç defa ve Allah'a güvenle okuyup yatarsa, istediği saatte uyanır.

Kaynak: İnternet

darkangels

Banlı Kullanıcı
Bu benim için süper oldu benim çok büyük bir uyku problemim var bir dönem uyku hapları kullandım hiç bir sonuç elde edemedim ne yazık ki ... bu sebeble pek çok randevumu kaçırdım denicem :))

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Bu benim için süper oldu benim çok büyük bir uyku problemim var bir dönem uyku hapları kullandım hiç bir sonuç elde edemedim ne yazık ki ... bu sebeble pek çok randevumu kaçırdım denicem :))

Buna benzer bikaç uygulama daha bende mevcuttu.Tekrar bulababilirsem paylaşacağim. :) Bidahaki randevüleri kurtaricaksin emin ol.. ;)

darkangels

Banlı Kullanıcı
İnş. defterime yazdım zaten elindeki duaları bulunca paylaşırsın :)

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bende bu sureyi okuyunca istediğim saatte değil de istediğim saatten ya 1 saat geç ya da 1 saat erken uyanıyorum.baska dualar varsa onları da paylaşabilir misin?:)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Biliyorum bunu babaannem her gece yatmadan önce okurdu.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye

kunnikfunnik

Kayıtlı Üye
aynen babaannem okurdu hep ve kaçta yatarsa yatsın istediği saatte kalkardı bana söylemişti bunu yapmıştım ve istediğim saatte kalkmıştım :)
Teşekkür ederiz.

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
aynen babaannem okurdu hep ve kaçta yatarsa yatsın istediği saatte kalkardı bana söylemişti bunu yapmıştım ve istediğim saatte kalkmıştım :)
Teşekkür ederiz.

Sanirim bu duaya çoğu kişi babaannesi aracılığıyla elde etti :)
Tecrübeni burada paylaşman uygulayacak olan arkadaşlar içinde kanit oluşturmuş oldu. Bunun için teşekkür ederim.
Gerçi sonuçta Dua'nin tutmamasi gibi bi ihtimal söz konusu bile olamaz. Öyle veya böyle o köşede tutar zamani gelince mutlaka kişinin karşisina çikar. İster büyü olsun bu ister dua ayni şeyler...

whitedemon

Kayıtlı Üye
Acaba telefonun saatini kursak o istediğimiz saatte çalsada uyansak?Aynı etkiyi yaratmazmı?

Yadesu

Kayıtlı Üye
Ben her zaman vaktınde uyanıyorum.Kevser suresınlen saatte bıle ıhtıyacım yok.Ve nezaman yatarsam yattım yıne de uyanıyorum vaktınde.

mami11982

Kayıtlı Üye
Yatmadan 3 İhlas ve 1 Fatiha surelerini yazdığım sıra ile okuyup kalkmak istediğiniz saatte kalkmak için dua ederseniz inşallah istediğiniz saatte kalkarsınız. Defalarca denenmiş başarılı bir yöntemdir. (Unutmadan inanmak her şeyin başıdır. Dua ederken gerçekleşeceğini bilerek dua edin)

Selam ve dua ile...

batuhan185

Kayıtlı Üye
Bir görevin varsa zaten kalkarsın.Tabi sorumlu biri isen...Sorumsuz biri bildiği bütün duaları okusun yine de fayda etmez diye düşünüyorum.

selviler

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım sabah namazına kalkmak için kevser süresi 3 defa okuncak diyorsun ama ben 58 kere okunacağını öğrendim.. ayrıca

Fatiha 1 kere

Ayetel kürsi 1 kere

ihlas 3 kere

Felak 1 kere

Nas 1 kere

okunacak ....

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben de okurum.Ama uykum o kadar ağırki beni hiçbirşeyin uyandırmadığı olur...Oderece yani.Ama bence bu bir hastalık.Bir sorun var bende.Yoksa eminim uyanırım sat gibi..Hiç şüphem yok.Ama bu surenin uykuyu azalttığını biliyorum.Ve faydasını görüyorum uykum ağır olsada..