Başkasının beynini yönetmek

takıntı

Kayıtlı Üye
Bununla ilgili birçok arastırma var.kolay bir sey olmadığı aşikar.ancak bunu yapabilen deneyimleyen birileri var mı ?

brotherhood

Kayıtlı Üye
Bildiğimiz birisi vardı aşırı zeka dolu bir çocuktu ve sürekli projeler peşindeydi, bir gün Amerika çocuğu çağırdı projeleri için çalışmalar için bir süre sonra geri döndü ülkeye; ama bir sıkıntı vardı gitgide deliliğe giden davranışlar göstermeye başladı şu an akli dengesini yitirmiş durumda , tahmin edileceği üzere aklımıza gelen tek şey "Amerikan hükümeti bu çocuğa ne yaptı" oldu..

sasr

Kayıtlı Üye
Bildiğimiz birisi vardı aşırı zeka dolu bir çocuktu ve sürekli projeler peşindeydi, bir gün Amerika çocuğu çağırdı projeleri için çalışmalar için bir süre sonra geri döndü ülkeye; ama bir sıkıntı vardı gitgide deliliğe giden davranışlar göstermeye başladı şu an akli dengesini yitirmiş durumda , tahmin edileceği üzere aklımıza gelen tek şey "Amerikan hükümeti bu çocuğa ne yaptı" oldu..

Mühendislerimizi katledenlerde bunların aynısıydı

Warcraft_

Kayıtlı Üye
Öncelikle sevgili kardeşim güzel bir soru bu işler telepatiye giriyor başkasını yönetmek aslında var.. ama bunu bazı bilim adamları bizlerden gizliyor..
bazı ülkeler bu telepati ile cinayetleri çözüyorlar çok karmaşık bir durum.. sana verebileceğim cevap ben bilmiyorum.. çokda tehlikeli bir iş..

takıntı

Kayıtlı Üye
Evet bu baska boyuta geciş oluyor.benim merak ettiğim kafanızdaki düşünceyi karsı tarafa telepati yoluyla sokabildiniz mi hiç?bunu deneyimleyen birileri var mı acaba?

T

thepotential

Bununla ilgili birçok arastırma var.kolay bir sey olmadığı aşikar.ancak bunu yapabilen deneyimleyen birileri var mı ?

Yanlış bildiğim şeyler olabilir ama sadece telepati ile olmaz muhtemelen, çok nadir bir yetenek olmakla birlikte eğitim de istiyor-beyin anotomisi gibi.Başkasının beynine sızabilir, düşüncelerini çalabilir veya doğru merkezlere istediğiniz tesirleri gönderebilirsiniz.İşin şu kısmı var, zihin veya beyin kontrolü belli düzeyde biz halka büyük şirketler tarafından uygulanıyor, kafamıza bunu reklamlar aracılığıyla vs yapıyorlar klasik teoriler işte.Ancak iş bu yeteneğin birebir kullanımına geldiğinde -böyle bir şeye zaman ve enerji harcayacaksanız önemli insanları hedef aldığnız varsayılır- muhtemelen koruması olan zihinlerle karşılaşıcaksınız.(varsayım) Sinyal bozucu varlıklar, sizi ilk karşılayacak varlıklar, size geri dönüş yapacak varlıklar vs kişi zihnini katmanlarla koruyabilir.

Klasik telepatiden farkı iyi anlaşılmalıdır.Ben ve siz karşı karşıya geldik, ben size telepatik olarak 'sandaleye otur' dersem zihin cümlenin aynısını duyar, zihin ekranında gözükür artık ne tür bir telepat olduğunuza bağlı olarak, ancak ben beyninizde belli merkezlere bu komutu-artık komuta dönüşmüştür- gönderirsem ki neredeyse cerrahi bir yöntemle, siz o sandalyeye farkında olmadan oturursunuz.

Ü

Üye silindi 58480

Merhaba,

Baskasinin zihnini yonetmenin en etkili yollarindan biri onunla ayni ortamda bulunmaktir.

Fisilti ile bile duyulamayacak sekilde, ona direk emir verirsenin subliminal olarak bunu isitir ve itaat eder .

Mesela evden cikaramadiginiz arkadasinizi ziyaret ettiginizde , `benimle disari gel` diye
sessizce ama algilarinin duyamayacagi sekilde tekrarlarsaniz

o farkina varmadan icindeki uyusukluk emri kirilacak ve sizinle disari gelmek isteyecektir

tabi o kisi zeki ise siz de hal ve tavirlarinizla halde hale giriyorsaniz ters te tepebilir ..

zihin kontrolu sogukkanlilik ile ve karsidaki kisinin de hayrina olacak isler icin niyet edilirse daha hizli sonuc verir

takıntı

Kayıtlı Üye
Neden paylasamaz anlayamadım?bu tarz paylasımlar yapılabiliyor

asterix

Kayıtlı Üye
Gerçekte böyle bir bilgin yada teknoljin varsa paylaşırsan yok edilirsin.:) Çünki tekel varoda malum güçler ,eğer bir bilim adamı bu konuda bir şey bulursa ya onlara katılır yada yok edilir.

La-edri

Kayıtlı Üye
Paylasan bir daha deyenimleyemez diye bir mevzu yok bu durumda. Bu bir ilimdir bir insan bir ilme vakif ise her zaman yeniden ortaya koyabilir. Bisiklete binmek gibi.

Beyin kontrol altina alinmiyor, benlik kontrol altina aliniyor, benlik hersey dir !

Her insan in benligini kontrol altina alinabilir, kaideler haric, kaideyi teskil edenler ise halk arasinda "deli" dediklerimiz dir birde veli olanlar, veli olmak ve deli olmak birbirine cok yakindir. Her iki insan türünde korku yoktur ve duygusal degerleri anormal dir! Korku olgusu az yada en asgari degerde veyahutta velayeti nisbetinde hic korkusu olmayan birinin hayatta benligini zab edemezsin. Benlik kisinin korku olgusunun yogunlugu ile etkilenir.

Kim aman ben korkak biri degilim ammada delikanliyim derse, korkunun da cesiteri boyutlari vardir, her normal insan korkar, korkmayan anormal dir.
Benligi hüküm altina alan kisi onu mobbing yapiyor yani korkutuyor, "böööö öcü geliyor" degil tabiki burada korkutma olayi.
Sevdikeri ile es cocuk malk mülk can sagligi.. eh kabul edelim ki sözkonusu buraya gelirse herkez korkar!

Kisinin benlügi hüküm altina alindiginda bu kisi afyon almis veyahutta uyurgezer modunda degildir ( bu da var ama bu farkli bir olay) kisinin suuru aciktir direktif alir bilincinde dir %100 bilir yani ama karsi koyamaz koydugu taktirde mobbing baslar bu alis veris o kisinin kendi icinde oluyor disaridan bir el atma yok yani. Bu kisi kendine yardim edemedigi gibi kimseden yardim da alamaz cünki buna derlerki sen sizofrensin. ( Hos yüksek kimyasal ilaclar onu bu girdaptan cikartir)
Kisi kendi benligine o an sahib degil bu yüzden kendi benligi ile direktife karsi cikamiyor bir yigin korku da cabasi. Biliniz ki korkunun dozu kisinin hormonol dengesini de etkileyen bir unsurdur kisi o kadar yuksek korku dozu altinda ezilir büzülür ve kendine hakim olamaz.Bu olusumun dogal haline cinnet diyoruz zaten korku cekilince kisi ne der " ben kendim de degildim".. teori de ayni sey oluyor.

Bir ayet den bahsedeyim. Onlara korku yoktur onlar mahsun da olmaz lar! Bunu Allah velileri icin söyluyor.Ve yine velilik delilikten gecer denilir, akli dengesini bozmak aslinda dir manada duygusal dengeyi bozmaktir, her dervis yada her aydinlanma yoluna girmis kisi duygusal dengesini anormal dereceye sokar, soktugu taktirde bu kiside bir anti durum meydana gelir anti korku anti depresan anti baglanma vs vs.. Bu kisiler bu dünyada normalari asan kisiler ve yine bu kisiler bu ilme sahib olan kisilerdir.

Bu olayi birde cinler yardimi ile yapabilirsin fakat bu lim hic ilgimi cekmedigi icin bilmiyorum. :) Benliginize sahib cikin

takıntı

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için hepinize tesekkür ediyorum öncelikle.benim merak ettiğim evet telepati ile alakalı biraz.ancak deneyimini burada paylasamaz,bir dsha deneyimlryemez kısmına pek katılsmıylrum.cunku benim öğrenmek istediğim beynini tamamen yonetmek anlamında değil.bir düşünceyi empoze etmek ya da o düşünceyi silmek vs gibi.bununla ilgili yazılan kitaplar var.yazarları da sanıyorum ki hala hayattalar ve bilgilerini paylasıyorlar.hipnoz-nlp vb ile ugrasan ve düşünce okuyan biri ile de tanışmıştım.bu konu üzerine konusmadık çünkü tedavi için gitmiştim.seans oncesi içinde bulunduğum durumu anlatan konusma yapmıştı.sadece nasıl yani diye şaşırdığımda 'herkes bunu hissedebilir belki de ben pek üzerinde durup sorgulamıylrumdur' diye cevap verdi.
Bu tarz deneyimleri olanları merak ediyorum aslında.bu biraz enerji biraz da tasavvuf ile ilgili diye düşünüyorum.bunu da biraz geliştirmek istiyorum.tecrübe ettiğim düşündüğüm seyleri cektiğimi bişdiğimden bunun da nasıl olabildiğini merak ediyorum.
Ha cinler ile alakalı kısma gelicek olursak ne yalan soyleyeyim kötü birsey istemememe rağmen,işe onları karıştırırsam kötü birsey basıma gelir diye korkuyorum. :)

Warcraft_

Kayıtlı Üye
Evet bu baska boyuta geciş oluyor.benim merak ettiğim kafanızdaki düşünceyi karsı tarafa telepati yoluyla sokabildiniz mi hiç?bunu deneyimleyen birileri var mı acaba?
bir keresinde istanbuldaydım düşüncelerimle konuşuyordum örneğin güzel bir kız gördüm içimden çok güzel dedim o an kız dönüp bana baktı uzun uzun gitti :)

takıntı

Kayıtlı Üye
bir keresinde istanbuldaydım düşüncelerimle konuşuyordum örneğin güzel bir kız gördüm içimden çok güzel dedim o an kız dönüp bana baktı uzun uzun gitti :)
gercekten boyle seyler oluyor.bunun adı da telepati.bunun daha ilerisi de var aslında.bunun üzerine çok kitap okudum ama deneyimleyenlerden de dinlemek istiyorum.

Ü

Üye silindi 58480

Başkasının beynini yönetmek için onun ihtiyaçlarını ve daha da önemlisi zaaflarını kestirebilmek gerekir.

Sosyal kaygıları neler? Gelecek kaygıları neler? gibi
Misal, zeki sokak falcıları bile gözünüzün içine baka baka zaaflarınızı çekip alırlar, birkaç farklı konu döndürüp hangi temaya istemsiz vucut dilinizle onay verdiğinizi tanrı vergisi zekaları ile tespit ettikten sonra bilinç altınızın karşı koyamadığı gizemleri artık onların iki dudağı arasından sizi cezbetmeye başkayabilir
Sosyal zekanın nimetleri işte ...

Netice olarak başkasının beynini yönetmek kendi beynimizi çok etkili ve eşzamanlı kullanabilmek üzere yönetebilmekten geçer kanısındayım