Basit Öğrenci Büyüleri

codzombi

Kayıtlı Üye
yapmaya çalışıp ta büyü tutmayınca daha da kötü olur dersleriniz benden demesi :D

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Öğrenci-büyü kelimesini okuyan ve hucüm eden öğrencilerimiz ne çok :) Ama öğrenmeden ''öğrenci'' olunmaz ;)

İşte budur aja yani beleşten öğrenci olnumuyor, her başarının arkasında azimli bir çalışma vardır ve olmalıdırda, bu gün büyü ile bir yere varacığını zannedenler yarın gerçek hayatta büyünün pek bi işe yaramadığı hayatın gerçeklerinin çok daha farklı olduğunu göreceklerdir. bütün öğrenci arkadaşlarımız derslerinde başaeılar ve içerisinde hiç keşke olmayan güzel bir yaşam dileğimle.

canmert196

Kayıtlı Üye
İşte budur aja yani beleşten öğrenci olnumuyor, her başarının arkasında azimli bir çalışma vardır ve olmalıdırda, bu gün büyü ile bir yere varacığını zannedenler yarın gerçek hayatta büyünün pek bi işe yaramadığı hayatın gerçeklerinin çok daha farklı olduğunu göreceklerdir. bütün öğrenci arkadaşlarımız derslerinde başaeılar ve içerisinde hiç keşke olmayan güzel bir yaşam dileğimle.

Maji gercek hayatta pek bir ise yaramadigini demissiniz ama buyunun amaci zaten yasadigimiz hayatta istediklerimizi elde etmek uzerine kuruludur.Ise yarar ama getirisi goturusu kisisine baglidir ogrencilikte buyu kullanilabilir.Gizlenme buyusu yapilabilir illa kopya icin degil ogrenci ogretmen iliskisinde cok kati sinirlar var sinirlar ister istemez gecilebiliyor.Gizlemekde cok buyuk sakincalar oldugunu dusunumuyorum.Eger bir ogrenci basarisi dusukse bunun icin bir uygulama yapar ve ogrendiklerinin kisa sureli hafiza yerine uzun sureli hafizada olmasini saglicaksa yine sorun teskil etmiyor bence.Ogrencinin gozunden bakmak gerek olaya.lise ogrencilerinin uzerine emin olunca cok cok daha fazla gidiliyor heleki.Bende o gruptanim:)

AJA

Elit Üye
Büyü düşünüldüğü gibi yerlerde kullanılmaz genel olarak. Kulaktan dolma halk dilinde dolanan kocam için karım geri gelsin kısmetim açılsın;bunlar gerçek majisyenler için en basit majilerdir.Bir öğrenci görünmemek için büyü yapamaz,beceremez yani..O tür büyü uygulamaları en zor olandır.. Bence öğrenciler göçmenoğlunun da dediği gibi emek harcayarak derslerini çalışmaları onlara daha büyük ''kalıcı'' faydalar getirir.Bir ''öğrenci majisyen'' için ise bu gereksiz bir uygulamadır.
Emin olun telkinler daha faydalı olur :)
İyi forumlar.

Hazza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bunların hepsi ne? Bana yardım edebilecek birini arıyorum.Aslında inaçlı biriyimdir.Allah'a inancım vardır.Birkaç kez oruç tuttum.Ama birşeyin yanlış oldugunu hissediyorum...Cadılık gercekten varmı? ve .. karşılaştıgım bir medyum yetenekli oldugumu sürekli renkli giyinmemi falan söyledi.ve bunu birçok medyumdan duydum.yeteneğimin annemden gectiğini bir çeşit ocak oldugunu falan söylüyolar..4 kardeşiz ben sonuncusuyum ... birtek benim yetenegim oldugunu söyledi..Aura denen şeyi gündüz her an çıplak gözle görebiliyorum..biliyorum internette herkes göreblir yazıyor..ama karanlık bir odaya girmiyorum okulda evde dışarda insanların tenine odaklanınca parlıyolar..renk renk...ve sucluluk duyuyorum.Ben dinime baglıyım ama birşeyler yanlıs geliyor...Bazı şeyleri hissediyorum.Küçükken sesler duyardımama anlam veremezdim..Bilmiyorum..sadece merak ediyorum.Lütfen beni anlayan biri olsun.

B

bernaguntekin97

Bunların hepsi ne? Bana yardım edebilecek birini arıyorum.Aslında inaçlı biriyimdir.Allah'a inancım vardır.Birkaç kez oruç tuttum.Ama birşeyin yanlış oldugunu hissediyorum...Cadılık gercekten varmı? ve .. karşılaştıgım bir medyum yetenekli oldugumu sürekli renkli giyinmemi falan söyledi.ve bunu birçok medyumdan duydum.yeteneğimin annemden gectiğini bir çeşit ocak oldugunu falan söylüyolar..4 kardeşiz ben sonuncusuyum ... birtek benim yetenegim oldugunu söyledi..Aura denen şeyi gündüz her an çıplak gözle görebiliyorum..biliyorum internette herkes göreblir yazıyor..ama karanlık bir odaya girmiyorum okulda evde dışarda insanların tenine odaklanınca parlıyolar..renk renk...ve sucluluk duyuyorum.Ben dinime baglıyım ama birşeyler yanlıs geliyor...Bazı şeyleri hissediyorum.Küçükken sesler duyardımama anlam veremezdim..Bilmiyorum..sadece merak ediyorum.Lütfen beni anlayan biri olsun.
Buerda bir günah yokki? Sana verilen bir yetenek niye sürekli 'Dinime baglıyım' dediginin anlıyamadım,geliştir bence yeteneklisin herkese nasip olmaz!:)

Ü

Üye silindi 15237

Yazılıya veya sözlüye 1 veya 2 hafta önceden programlı olarak çalışsanız bunlara 10 basar . Hatta fark atar
alın teri başka oluyor. !

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İnandıktan sonra hertürlü gerçekleşiyor ^^

Hayır o zaman herkes inanır ve büyü yaparsa ne olur bu dünyanın hali ?? Büyü içinde belirli bir yetenek ( enerji seviyesi ,azim ,sabır ) lazımdır ...Zordur büyü yapıp gerçekleşmesini sağlamak.

Hazza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Buerda bir günah yokki? Sana verilen bir yetenek niye sürekli 'Dinime baglıyım' dediginin anlıyamadım,geliştir bence yeteneklisin herkese nasip olmaz!:)
Sadece sucluluk hissi..Anlıyorum.Belki yani yeteneklimiyim? Bunu nasıl geliştircem..Ne yapabilirim? :)

vildann

Banlı Kullanıcı
:Dbüyüyle uğracacağınıza derslerinize çalışsanız daha iyi olmazmı.herşeyide allahtan beklemeyin

ganicen_drakul

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sürekli çalışmak sizi köreltir. çıkın dışarı gezin dolaşın hayatın keyfini sürün (aşırıya kaçmadan tabii) hayat sürekli çalışmak için çok kısa. Öğrendiğiniz şeyleri yazılı yada sınav için değil sadece yeni şeyler öğrenmek istediğiniz için öğrenin. her şey çalışmak değildir tabiiki çalışmakta önemlidir ama gününü kitap başında geçiren bir adama ancak aptal derim ben Bir bilge söyle der; Çalışmak için yaşama,yaşamaya çalış, başka bir bilgede Kendini zorlama mükemmelliğe ulaşmak için çalış başarı zaten seni kovalar demiştir çok ta güzel demiştir. Asıl konuya dönersek yukardaki yazılar ingilizce yazılmış dualardır. büyüyle uzaktan yakından alakası yoktur. ayrıca sınavlardan geçmek isteyenler kendi dillerinde kendi dinlerine göre dua etsinler rabbim mutlaka seslerini duyar başkalarını taklit etmeye gerek yok. sevgilerle

vildann

Banlı Kullanıcı
:boat:haklısınız ders çalışıpta napacanız.büyüyle duayla bi şekilde okulu bitirirsiniz.herşeyin bir kolayı var.bizde ders alacaz diye kendimizi paralamışız yıllardır aptalmıyız neyiz böyle kolayı varken.