Başımdan geçen bir olayı paylaşmak istiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Desperado

Kayıtlı Üye
Merhaba.. ben bu sitede yeniyim yaklaşık 3 aydır giden sevgilimi döndürmek için başvurmadığım yok kalmadı.. bir arkadaşım benim için bir cinciye gitmiş cinci kadın bnmle görüşmek istemediğini söylemiş onlar böyle çalışıyorlarmış.. tabi bende pek bilmiyorum bu olayları bir dünya para verdim kıza yok zürafa beyni verdi 14 tane mezara gömdüm deve sidiği ile yıkandım vs.. bu tarz bir büyü varmı pek bilmiyorum nettede bulamadım zaten.. tabi tutmadı birşey olmadı... hala arayış içindeyim arkadaşlar nedir bunun aslı büyü dediğimiz şey en etkilisi nedir ne zaman yapılır önerebileceğiniz birşey varmı çocuğu foss çünkü..

dertliyiimm

Kayıtlı Üye
bende dondurecek bırsey arıyorum girsin aklına soksun benı aklına benım yasadıklarımı oda yasasın bende onun aklına hapis olayım gece benı dusunsun her gece ben yastıga basımı koydugumda nasıl aglıyorsam gozlerı dunyam oluyorsa oda dusunsun bunu yapabılecek bırsey varmı bu hayatta omrumu feda etmeye hazırım yeterkı olsun:( 2 yıl gectı aradan ve ben kafamı kacıracam artık her an her duvara her insana baktıgımda onu dusunuyorum artık hayatında baska bırı varmış ve ben ne yapsam olmadı lutfen bırılerı yardım etsın cok yoruldum hiç gucum kalmadı bu hayatta

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Merhaba.. ben bu sitede yeniyim yaklaşık 3 aydır giden sevgilimi döndürmek için başvurmadığım yok kalmadı.. bir arkadaşım benim için bir cinciye gitmiş cinci kadın bnmle görüşmek istemediğini söylemiş onlar böyle çalışıyorlarmış.. tabi bende pek bilmiyorum bu olayları bir dünya para verdim kıza yok zürafa beyni verdi 14 tane mezara gömdüm deve sidiği ile yıkandım vs.. bu tarz bir büyü varmı pek bilmiyorum nettede bulamadım zaten.. tabi tutmadı birşey olmadı... hala arayış içindeyim arkadaşlar nedir bunun aslı büyü dediğimiz şey en etkilisi nedir ne zaman yapılır önerebileceğiniz birşey varmı çocuğu foss çünkü..

sen bizimle dalgami geciyorsun??ya sen cok safsin,dolandirildin,,,yada bizi aptal yerine koyuyorsun,,,zürafalarin nerede yasadiklarini sen biliuyormusun??deve sidigi nerede satiliuyor????markasi neeee???? sen en iyisi buradan cik,ve akil hastanesine git,

bende dondurecek bırsey arıyorum girsin aklına soksun benı aklına benım yasadıklarımı oda yasasın bende onun aklına hapis olayım gece benı dusunsun her gece ben yastıga basımı koydugumda nasıl aglıyorsam gozlerı dunyam oluyorsa oda dusunsun bunu yapabılecek bırsey varmı bu hayatta omrumu feda etmeye hazırım yeterkı olsun:( 2 yıl gectı aradan ve ben kafamı kacıracam artık her an her duvara her insana baktıgımda onu dusunuyorum artık hayatında baska bırı varmış ve ben ne yapsam olmadı lutfen bırılerı yardım etsın cok yoruldum hiç gucum kalmadı bu hayatta

Y aa ben neredeyiimmmm????BURASI BIZIM MABET MI??? aaay bana bir seyler oluyor burada.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
sen bizimle dalgami geciyorsun??ya sen cok safsin,dolandirildin,,,yada bizi aptal yerine koyuyorsun,,,zürafalarin nerede yasadiklarini sen biliuyormusun??deve sidigi nerede satiliuyor????markasi neeee???? sen en iyisi buradan cik,ve akil hastanesine git,

İfade şeklinize dikkat edin. Karşınızdaki kişi yardım isterken siz hangi yetkiyle ona akıl hastanesine gitmeyi önerebiliyorsunuz? Konuyu paylaşan üye merak ettiği soruyu paylaşıp bilgi almak isterken sizin bu şekilde hitap etmeniz site kurallarımıza göre kesinlikle yasaktır. Bu uyarıyı lütfen tüm üyeler üstüne alınsın ve ona göre davransınlar.

dertliyiimm

Kayıtlı Üye
arzuhal kusura bakma ben kımseyle dalga gecmıyorum ben oyle bırsey yapmadım o cocugun dedıgı gıbı bırsey aklımada gelmedı o kadar ıcler acısı durumum yanı dalga gectıgını bile dusunmemısım ama gercekten kotuyum ben yardma ıhtıyacım var

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Cok özür dilerim.okuyunca dayanamadim,öyle bir büyü olabilirmiki??tamam hayvanat bahcesinde zürafalar var ama herkez giripte keyfine göre beyin alamaz ki,Arkadas birde deve sidiginden bahsetmis,peki onu nereden bulmus?? bunda zaten bir aldatmaca ve dolandiricilik hissediliyor.benim tepkim bu yüzden.neden bazi insanlar böyle mantisizca hareket ederek,dolandirilmayi göze aliyorlar,Ama arkadasin durumuna cok üzüldüm.umarim yardimci olabilirsiniz.bunu yürekten diliyorum.bir insanin caresizligini böyle kullananlara gercekten cok kiziyorum.Arkadastanda cok özür diliyor ve gecmis olsun diyorum..üzücü bir durum.

bendekiben

Elit Üye
Bakın arkadaşlar herşey inanç ve duayla bitiyor uygulamalar da inancı kuvetlendirmek için. Yani insan doğası bazı şeylerden medet umar ya müslümanlıkta yasaklanan büyüde bu yüzden allah hiç bir şeyden medet ummayın benden isteyin diyor. İşte bu yüzden büyü yasak ama inancı kuvetli insanların genelde büyüye pek ihtiyacı olmuyor konuya objektif yaklaşıyorum her insan istediğini yapmakta hür ben sadece açıklama yapıyorum nedenleriyle ilgili ama buna kuantum düşünce dua her ne isterseniz deyin fakat insan inandıkça istedikleri gerçekleşir büyü maji havas bir yardımcı sadece sevgiyle kalın ..

Desperado

Kayıtlı Üye
arzuhal seni gerçekten kınıyorum bu site neden var bilgi almak için ona bakarsan yapılan tüm büyülerdeki malzemelere şaşırıyoruz nerden buluruz bu ne falan diye.. şu söylediklerin insanlık dışı gerçekten bu gün üye oldum bu siteye ben ama anlaışan o kişi hata etmişim..

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bak güzelim senden cok özür dilerim,bir tek ben öyle insanlik disi davrandim diye,bütün herkezi benim gibi zannetme.suna inan ki,dogru yerdesin.Tmm senin beni kinamani kabul ediyorum.benim öyle bir tepki vermem dogru bir hareket degildi,Hatamida kabul ediyorum.ve senden tekrar özür diliyorum.Insallah derdine bir care bulunur,senin bu caresizliginden istifade edende artik Allahindan bulsun.

Hersey gönlünce olsun,:nopity:

valoizm

Kayıtlı Üye
Sayın [SIZE=2,5]Desperado. bence bu yaptıklarınız bana göre yanlış her cinci her hoca her insana yardım edemez. dininizi bilmiyorum ama eğer islam dinine inanıyorsanız bol bol dua edin. bununla ilgili bir çok dua var. emin olun okuduğunuz dualar,yaptığınız büyülerden sizi daha rahat kılacaktır sevgiler.[/SIZE]

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Eğer böyle bir uygulama varsa da büyük ihtimalle simya ilmidir.
Malzeme olarak benzerlikler gösteriyor.

@arzuhal
Simya ilminde böyle hayvan organları kullanılarak yapılan
uygulamalar var. Maymun beyni kullanılan,
at dışkısıyla yapılan uygulamalar var.
Ne acayip formüllerr..

origanum

Yönetici
Deve sidiği ile yapılan büyüler vardır. Bulması zor ancak memlekette develer var. Bir şekilde edinilebilir. Ancak zürafa beyni ile büyü yapılması fikri abestir. Böyle bir şey ancak Afrika kara büyülerinde olabilir. Sonuç olarak o kişinin bu tarz bir büyü yapmış olması imkansızdır.
Ayrıca etkili olan büyü nedir sorusu son derece mantıksızdır nedeni bu sitenin satırlarında defalarca yazılmıştır. Her ne iş olursa olsun bir işi düzgün yapabilmek için o işin ehli olmak gerekirken böylesine hassasiyet gerektiren ciddi ve tehlikeli bir işi de ehil olmayan, eğitimsiz, icazetsiz zavallılara yaptırınca sonucun hüsran olmasından başka birşey beklenmemelidir.

Desperado

Kayıtlı Üye
ama origanum bir sürü sömürgen insan olunca ortada iş başa düşüyor yani :( kaç milyar param gitti bnm öyle bilmiyorsun sen.. doğru kişi kim peki bana bu konuda yardımcı olman mümkünmü???

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Giden gidiyorsa çok takılmayın arkadaşlar hayat öyle kısaki aşk acısıyla geçirdiğimiz güzel günlere yanarız sonra. Bence seni kandırmışlar, para tuzağı bunar, hem zaten büyüyle gelecek insan hiç gelmesin gelsede gider. Hayattan tad almaya bakın. Ayrıca mutlaka gitmesinde bir hayır vardır

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Böyle şeyleri hiç anlamıyorum nasıl birşeydir ya ?

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı

Arkadaşım Desperado giden gitmış hayat devam ediyor. Seni ayrılık bukadar yıktıysa ölüm nasıl etkiler seni (Allah korusun) Yane etrafa bi bak gideni unuturacak birleri var muhakak. Buyu yaparak döner mı? Bilmem. Ama alnatıkların bana oyle geliyor ki sana buyu yapıldı. (benim yorumum) Allaha sığın yoluna bak. Muhtemelen aşktan değil, gitmesine kabulenemedin için bukadar kötüsün. Zamanını onu düşünerek geçiriyorsun bu yüzden yaran kapanmyor. Kendine hedef koy ve peşinde git. Zamanla unutursun. Karşına çıkan fırsatları değerlendir eminim ki seni mutlu edecek gideni unuturacak biri var.
SEVGİLER.

Dertliyiimm, yalnış anlama ama yazdıklarından anladığım kadar geri gelmesinden çok intikam almak istiyorsun. Senin hissettiğini hisetmesini istiyorsun. Yalnışsam beni düzelt lütfen. Amacım seni kırmak değil. Eğer doğruysa bırak Allahtan bulsun. Değilse Desperado'ya yazdığım mesaj senin için de geçerli. İnsan önce kendine sevmeli. SEVGİLER

origanum

Yönetici
ama origanum bir sürü sömürgen insan olunca ortada iş başa düşüyor yani :( kaç milyar param gitti bnm öyle bilmiyorsun sen.. doğru kişi kim peki bana bu konuda yardımcı olman mümkünmü???

Bu mesajın aynısını özelden de yazdığınız için oraya cevapladım. Site kurallarımız gereği de doğru kişi adresi veremiyoruz, bunu buradan tekrar belirtmek isterim, okuyanlar farklı düşünmesin.

ZindaNkaLe__

Kayıtlı Üye
Boyut içinde boyuttan, belki şu an yanınızda...
İş
öğrenci
Bilgiçlik taslıyor gibi olmasın ama bende eskiden görüştüğüm sevgilim vardı tam nişanlanacakken ayrıldık çok dua ettim hatta böyle geri döndürme büyüsü bile yapmaya çalıştım olmadı o ayrı konu sonra sonra başkası çıktı karşıma iyiki olmamış dedim ama akıllanmadım bu karşıma çıkan kişi çok hayırsızdı bunun içinde muhabbet okuması yaptım sadece ya vedud şeklinde bu etrafımda deli divane olmaya başladı ama anladımki birbirimize göre değiliz sonra buda bitti şimdi diyorum ki iyiki olmamış keşke hiç uğraşmasaydım diyorum herşeyde bir hayır var şimdi hergün şükür ediyorum olmamış diye bazı şeyleri objektif olarak daha iyi görüyorum çünkü yazdığımı yanlış anlamayın ben sadece kendi başımdan geçeni yazmak istedim herkes kendinden sorumlu sonuçta..sevgiler

tahita

Kayıtlı Üye
Sayın Mefetseger, uyarı ve öğretici yönlendirmeniz için teşekkür ederim.
Sayın arzuhal, dalgınlığınız neticesinde yaptığınız hatayı anlayıp defalarca özür dilediğiniz için teşekkür ederim.
Sayın Desperado, yaklaşık 20 yıl önce 1sene boyu asgari ücretle çalışıp maaşımın büyük kısmını çoğunluğunu İstanbul'dan siparişle getirttiğim kitaplara harcadım. Geçen yıllar içinde pek çok aşk acısı yaşadım(aslında ban öyle sandım). Hiç bir zaman büyü ile eşkıma kavuşmayı doğru bulmadım. Öncelikli olarak bunun zorla kaçırıp, tokadı yapıştırıp Kadir abi misali "Seviyorum de ulenn' demekten farkı yoktur benim görüşümde. Bir insana ya da hayvana zorla her şeyi yaptırabilirsiniz ama sevdiremezsiniz. Büyüyle sever ama büyü ile sever,gerçekten değil. Bu sebeble kendim için hiç yapmadım. Konuyla ilgimi bilip veya öğrenip isteyenlere de bu yönde tavsiyede bulundum. Buna rağmen ısrarla isteyen bir kaç kişi için iş olarak yaptım, ama sonuçtan memnun olmadılar. Eğer gerçekten zorla sevgiyi hala istiyorsanız sitemizin 'Forum' ana başlığı altında çeşitli yöntemler var. Öncelikle havas ve büyü için uyarıları okumanız yararınıza olacaktır. Acele ile büyü seçip, uygulamayın lütfen. Bu konudaki tüm yazılanları, forum sayfalarını okuyun. Naçizane tavsiyem Esma-ül Hüsna uygulamaları olacaktır. Sağlıkla kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...