Banyo yaparken kulağıma ezan sesi geliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kiymazxx

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,konu başlığında belirttiğim gibi banyo yaparken kulağıma ezan sesi geliyor ,yada ben öyle hissediyorum bunun sebebi nedir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yaşadığınız durum rastlantı olabilir,psikolojik bir durum olabilir ama parapsikolojik bir olaya benzemiyor. Kafanıza takmanıza gerek yok :)

Kiymazxx

Kayıtlı Üye
Birden fazla ezan sesi geliyor ve çok iyi dinlemeye çalışınca kesiliyor çok garip bir durum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Normal bir olayda olabilir ilahi bir olayda olabilir yada ikiside olmayıp parapsikoloji olayda olabilir. Yardıma ihtiyacınız da olabilir olmayadabilir

Yani kısacası bunun ne olduğunu burada soru cevap şeklinde anlamak çok zor uzmanların gözetiminden geçmelisiniz

La-edri

Kayıtlı Üye
Banyo esnasinda kulaginiza su kaciyor ve bu bir ugultuya sebeb oluyor ve siz bunu ezan gibi algiliyor olabilirmisiniz ?? Yani saadece banyo yaparken duydugunuzu zan ettiginize göre, olabilirmi ? :)

hopefull06

Kayıtlı Üye
Benimde durup dururken gelir kulağıma ezan sesi..Normalde ezan sesi duyunca direk şefaat getiririm, durup dururkende duyunca farkında olmadan şefaat getiriyorum, belki şefaat getirmem için yada alt pisikolojimde ibadetlerimi yeterli yapmıyorum ondanmı acaba diye düşünürüm hep.

Kiymazxx

Kayıtlı Üye
Banyo esnasinda kulaginiza su kaciyor ve bu bir ugultuya sebeb oluyor ve siz bunu ezan gibi algiliyor olabilirmisiniz ?? Yani saadece banyo yaparken duydugunuzu zan ettiginize göre, olabilirmi ? :)
sanmıyorum çünkü kulağıma su kaçmaz yani dikkat ederim :) birde iyice dinlemeye çalışınca yani her şeyi bırakıp ezana konsantre olunca kendi kendiliğine bir süre sonra duruyor bu bir kaç kez daha yaşanmıştı tekrarlanınca yazıyım dedim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Şefaat getirmek?? Ben mi anlamadım acaba şehadet getirmek demek istediğîniz heralde?

Var Yok

Kayıtlı Üye
İş
Evet
Bunların psikolojik olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman benim de başıma benzer seyler geliyordu ancak psikolojik olduğunu bildiğim için farklı şeyler düşünüyorum ve zamanla geçiyor. Sonuçta burası parapsikoloji forumu ve bilinçaltınız her türlü olaydan etkilenmiş olabilir.

melekulmevt

Kayıtlı Üye
Arkadaşım kulağına ezan sesi gelmesi,hayırsız bir durum değil.Bence namaz kılman için özellikle ilahi kudretin sürüklemesine maruz kalıyor olabilirsin.Tavsiyem olabildiğince namazını kıl, zira son yaklaşıyor bu son çağrı olabilir.

mekan58

Kayıtlı Üye
İş
Havas. Büyücü babam olsa affetmem. Elimen gelse yeryüzündeki bu pisliği temizlerim. gene de
Kardeş bi kaç gün cünup kalıp da sonrasında yıkandığın hiç oldu mu..!.?
Bu, tesadüfi bir şey değil zaten kainatta hiçbirsey asla tesadüf değildir.!
ve sıradan, birşey de değildir ve psikolojik de değil. Bunun aynısı bir tanıdığımın başına da geldi.
Benzer bi şeyde benm başıma geldi.
Benm başıma gelen şey: Akşam la yatsı arasında içim geçti ve yarım saat uyur gibi oldum ve ezan sesiyle uyandım. Sandımki yatsı okunuyor ama neredeyse bir saat vardı ezana.
Bunlar; uyarıdır arkadaşlar. Gidişatı düzeltmek için.!
Ya melek aracılığıyla yahudda cin aracılığıyla bir uyarıdır.
Banyodaki mesele için çok uzun süre banyoda kalmamak ve cunub gezmemek ve cinlerin herhangi bir hususunu uzuuunca bir süre dusunmemenizi tavsiye ederim.

nira

Kayıtlı Üye
Eskiden ne zaman tuvalete gitsem bir saat dink donk sesi duyuyordum. Özellikle aksam saatlerinde. Fakat farklı saatlerde. Bazen çeyrek gece bazen yirmi varken gibi. Düzenli değil. Havalandırmadan ses geliyor desek binada bu saatten kullanan yok. Bende yan binadan duvarlardan geldiğini düşündüm. Komsunun bozuk bir saatini dinliyorum diye dusundum. Eğer ilahi bi olay değilse bu tarz birşey olabilir. Yan binadan duvarlardan filan olabilir. Sürekli ezan acip dinleyen birine denk geliyor olabilirsin.

fako

Kayıtlı Üye
Bence psikolejik ben istediğim zaman bir şarkıyı dinliyormuşum gibi sesini duymaya çalışıyorum ve kulaklık gibi şarkı çalıyor kulağımda her istediğimde yapıyorum sadece çok iyi hayal etmek gerekiyor bi iki dakka sonra bangır bangır kulağımda hissediyorum sanki kulaklık varmışçasında tabi bi iki dakka bile sürmeden şarkıyı çok fazla düşününce kesiliyor

mekan58

Kayıtlı Üye
İş
Havas. Büyücü babam olsa affetmem. Elimen gelse yeryüzündeki bu pisliği temizlerim. gene de
Tuvalet ve hamam edilen mekânlar şeytanlarn evidir, meskenidir.
Siz hayal gücünüzü kullanarak dinliyorsnz müziği ama onlar devreye giriyor. Onlar sebeb oluyorlar. Psikolojik değil çünkü gerçektir bu hayal gücüyle onların devreye girmesini sağlıyorsunuz.

magics21

Kayıtlı Üye
bence namaz vakitlerinde siz duş alıyorsunuz :D

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Dostum olay ciddi de olabilir olmayadabilirir .
Ancak henüz bir olay yok duyduğun ezan sesine fazla aldırış etme fiziksel olarak durduk yere bir darbe veya zihinsel bir bulantıya girmediğin sürece bir sorun yok demektir .
Kendi kendine bunu düşünerek zarar verme , eminim geçicektir .

sessiztutkular

Kayıtlı Üye
aynı durum bana da oluyor wc ye veya banyoya girdiğimde kulağıma ezan sesi geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...